Německá fotbalová reprezentace si oblékla ženské dresy a poklekla na počest BLM

Německá fotbalová reprezentace si oblékla ženské dresy a poklekla na počest BLM

Klečící sportovci již byli v některých zemích opakovaně vypískáni. Přesto i nadále některé týmy poklekávají na počest černého kriminálníka a narkomana Floyda. Nicméně tentokrát nestačilo jen poklekávání, fotbalisté z Německa si k tomu oblékli i dámské dresy. Budou inspirací i dalším pokrokovým mužstvům?

Na úterním zápase Německa s Anglií německý tým nejen poklekl za Black Lives Matter, ale také oblékl ženský dres německého národního fotbalového týmu.

Tento krok přichází krátce poté, co byl anglický tým vypískán mladými maďarskými fanoušky za to, že klečel během zápasu v Budapešti, který Anglie prohrála 0:1.

Německý fotbalový tým uvedl, že během zápasu udělal gesto nošení ženských dresů, aby propagoval nadcházející mistrovství Evropy žen v Anglii.

Mluvčí žen DFB Annette Seitzová to ocenila. Vysvětlila: „Toto je malý pozdrav od našeho mužského týmu pro nás všechny, že se navzájem podporujeme ve fotbale.“

Německá reprezentace už v minulých mezinárodních zápasech poklekla proti rasismu (archivní snímek) Foto: picture aliance / GES/Marvin Ibo G?ng?r |  Marvin Ibo G?ng?r
Němci nikdy nezapomínají pokleknout, duhové barvy pak jejich ideologickou uvědomělost ještě víc zdůrazní

Němci i jejich angličtí soupeři poklekli na hřišti před výkopem v Mnichově a řekli, že chtějí vyslat vzkaz proti rasismu. Oba týmy  podobně klečely i na loňském mistrovství Evropy (viz obr. výše).

„Jsme dva národy s mnoha lidmi z různých zemí. To je důležité znamení,“ řekl anglický manažer Gareth Southgate na tiskové konferenci.

Nový EM
německý brankář podpořil LGBTQIA

Southgate zároveň pochválil německý národní tým za podporu LGBTQ komunity, když loni hráli v Maďarsku. Během tohoto zápasu nosil německý brankář Manuel Neuer kapitánskou pásku v duhových barvách, symbol sexuálních menšin.

Nyní se problém opět dostal do popředí poté, co Anglie hrála minulý víkend v Budapešti s maďarským národním týmem a prohrála 0:1, přičemž mladí domácí fanoušci vypískali Angličany za to, že klečeli, jak můžete vidět (či spíše slyšet) na videu níže.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Německá fotbalová reprezentace si oblékla ženské dresy a poklekla na počest BLM

  1. Ktove, či sa do ženského odevu museli obliecť aj moslimovia „reprezentujúci“ Nemecko. A už asi 15 rokov ich v „národnom“ mužstve hrá dosť veľa – Nemecko samozrejme nie je jedinou krajinou , ktorého zloženie „repre“ dokazuje genocídu bielej rasy.

  2. dřív Němci okupovali a vraždili v cele Evropě posilali lidi do plynovych komor a dnes nosí Němečtí muži ženské šaty a kleči ano je to potupné ale je to fer rozhodně 👍😁tak ještě by to jen chtělo vyplatit ty reparace po 2 světové válce a také rozpustit a zrušit SudetoNěmecky Landsmanšaft a budeme si kvit a 2 světová válka bude jen dávnou historii

  3. v tých čiernych dresoch vyzerajú ako pokľaknutí esesáci 🙂 a tie „nadšené“ výrazy tvárí hovoria za všetko, aj oni by najradšej niekoho zakľakli a poslali dopiče.sk

    1. a udělají s tím prdaljs 😁 tak si Němečti muži musí jen zvykat nosit ženské šaty ten progresivismus do nich naperou i kdyby se za sebe měli stydět a byt hlavně před Araby a černochy jako slaboši a co jsou na urovní ženských

  4. takato perverzia bola aj v nemecku pred WWII. pozrite si „europa: the last battle“. ide sa presne podla totozneho planu ako vtedy, akurat ze tento krat nas asi druhy hitler pred zidakmi uz nezachrani. jediny schopny je putin ale aj ten im zobe z ruky, bohuzial.

  5. Rozumný člověk nemá k takovému činu absolutně slov a vypovídá to o morálním dně těchto sportovců. Zřejmě by pomohlo, kdyby nastoupili do fabrik za průměrné platy a pomohlo by se jim k rosvícení v makovicích. Takový šaškec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout