Maďarské děti na stadionu vypískaly anglické poklekávače

Maďarské děti na stadionu vypískaly anglické poklekávače

V současné době prosazovaná ideologie tzv. „wokismu“ se jednoduše v zemích na východ od Německa příliš neujala. A to dokonce ani u mladé generace, mohutně indoktrinované v médiích a na školách. To se projevilo například v loňském roce při zápasu u nás. Pamatujete si, jak děti vypískaly poklekávající fotbalisty? Tehdy se nad tím pozastavil celý západní – politickou korektností přetékající – svět.

Další lekce pro poklekávače přišla v sobotu, kdy hrálo anglické národní mužstvo v Budapešti. Také tam byly do obecenstva posazeny děti a také tam došlo na pískání v momentě, kdy začali aktivističtí hráči poklekávat v poctě černému kriminálníkovi Floydovi…

Navzdory zákazu diváků kvůli údajně diskriminačnímu chování  fanoušků, byly tribuny na sobotním domácím utkání maďarské fotbalové reprezentace Ligy národů proti Anglii (1:0) takřka do posledního místa zaplněné. Když Britové poklekli, řady pískaly a hráči údajně nechápali, co se děje.

Zde je odkaz: twitter.com/i/status/1533117613869518848

Nemá cenu poklekávání jakkoli komentovat, ale ještě stojí za zmínku sdělení fotbalisty Coadyho z anglického týmu:

„Je to velké zklamání. Myslím, že klekání jako země i jako tým pochopí každý. Hodně jsme mluvili o tom, proč to děláme.“

Je vidět, že anglický fotbalista vůbec nic nepochopil. Každý Evropan, který není úplně slepý a hluchý, musí vidět, že zde již nějakou dobu dochází k prosazování protibělošského rasismu – a to nejen v zemích, které byly koloniálními mocnostmi.

Tedy jak to mámě chápat?

Chápe vůbec anglický fotbalista, že zatímco se poklekává na „počest“ narkomana a kriminálníka Floyda, který se neštítil při přepadení držet zbraň u hlavy těhotné ženy, a kterého dopadli poté, co se pokusil platit falešnou bankovkou, se do Evropy dováží jemu podobní, aby Evropany nahradili? Zdá se, že nechápe.

Země, které nikdy neměly žádné kolonie, země, které nedržely černé otroky, ale samy byly koloniemi a jejich lidé  byli zotročováni, toto trapné poklekávání skutečně nikdy nepochopí. A nelze než doufat, že vypískávání poklekávačů zejména v evropských zemích, kde ještě není rozum na ústupu, neustane, ale naopak, bude ještě hlasitější.

BLM není  symbolem antirasismu, ale je symbolem protibělošského rasismu. Na půdě Evropy je navíc symbolem EU podporované výměny evropských obyvatel za jiné rasy a kultury a symbolem genocidy bílého Evropana na jeho vlastním kontinentu.

Něco podobného nemůže žádný Evropan podporovat…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout