Itálie: Africký obohacovač, který znásilnil a zbil ženu o berlích, byl seznán psychicky nemocným

Itálie: Africký obohacovač, který znásilnil a zbil ženu o berlích, byl seznán psychicky nemocným

Běžně je znásilnění bezbranné osoby považováno za přitěžující okolnost, Jenže to platí jen tehdy, kdy se nejedná o některé z obohacujících etnik. V tomto případě byl velmi násilný Eritejec, jehož při činu přistihl kolemjedoucí taxikář, seznán psychicky nemocným a podle toho mu byl také patřičně snížen trest, který si zřejmě odpyká v některém vězeňském psychiatrickém zařízení.

Itálie se tedy stala další zemí, která dopřává místním psychiatrům nové, velmi obohacující klienty….

Včera byl násilník původně odsouzen k šesti letům a šesti měsícům vězení, ale trest mu byl záhy snížen, takže si odpyká jen rok ve vězení. 27letý násilník eritrejského původu, který žije jako bezdomovec, znásilnil ženu: byl zatčen a vzat do vězení, včera byl odsouzen pátou trestní sekcí římského soudu za sexuální násilí, přitěžující zranění a odpor vůči veřejnému činiteli. Brzy však přišlo velmi razantní snížení trestu za částečnou duševní chorobu.

K incidentu došlo v noci z 11. na 12. listopadu 2021 ve 3:20, když taxikář nahlásil útok, ke kterému došlo na náměstí Piazza Cavour. Policisté okamžitě zasáhli a na Via Tasso našli černocha, který stále znásilňoval ženu. Jak později oběť vysvětlila, muž využil jejích problémů s chůzí a přitlačil ji k zemi. Žena se totiž pohybovala jen díky podpoře berlí, které jí Eritrejec vzal a odhodil. Poté, jakmile se ocitla na zemi,  ji několikrát udeřil holí, aby jí zabránil v dalším odporu.

Na místě kromě policistů zasahovali i karabiniéři, jednoho z nich udeřil násilník holí. Afričan byl zablokován až na zásah agentů: „Vyhrožoval holí a bil kolem sebe, křičel, že musíme pryč,“ řekl v soudní síni jeden ze dvou zasahujících agentů.

Soudci tak nyní rozhodli, že násilník, za jehož čin se v Itálii běžně ukládá trest asi 6 let vězení, se po roce psychiatrické léčby opět vrátí na svobodu. O případné deportaci se soud nezmiňuje, což je ovšem obvyklé, neboť Eritrejce deportuje jen velmi málo evropských zemí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Africký obohacovač, který znásilnil a zbil ženu o berlích, byl seznán psychicky nemocným

  1. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout