EU se snaží prosadit „protibělošskou rasistickou politiku“ pomocí návrhu zprávy o rovnosti

EU se snaží prosadit „protibělošskou rasistickou politiku“ pomocí návrhu zprávy o rovnosti

V jedné z budov EU, které se nachází ve Štrasburku, je vystavena socha Kalergiho, jehož zvrácené plány již dlouhé roky EU realizuje. Výměna původních – tedy bílých – Evropanů zejména za Araby, Afghánce a černochy, je v plném proudu, což dosvědčují i rekordní čísla nově příchozích, která hlásí nejen Itálie, ale také Španělsko (zejména Kanárské ostrovy).

Slouží EU ke genocidě Evropanů? | VoxPopuliBlog.cz
tato busta se nachází ve štrasburské budově EU

Jak jsem zde mnohokrát zdůraznila, tak globalisté se svojí zvrácenou politikou dlouhodobě nijak netají, přičemž mnohé ze svých plánů nám dlouhodobě naznačuje i podvratná EU, ať už svojí čilou spoluprací s Muslimským bratrstvem nebo současnou indoktrinací evropské mládeže škodlivou multikulturní propagandou.

O tom, že součástí těchto pánů je i protibělošský rasismus, dnes snad ve světle konání EU, nikdo nepochybuje.

Zvolený zástupce v Evropském parlamentu se vysmíval prvkům v návrhu zprávy o rovnosti, o kterých tvrdí, že budou použity EU k prosazování „protibělošské rasistické politiky“.

Návrh zprávy o „rasové spravedlnosti, nediskriminaci a antirasismu“ v Evropské unii obsahuje prvky, které bude blok používat k prosazování „protibělošské“ politiky, potvrdil zvolený zástupce v parlamentu EU.

Tom Vandendriessche, europoslanec za vlámskou  stranu Vlaams Belang, řekl, že návrh zprávy – která obsahuje řádky zaměřené na „strukturální a institucionalizovaný rasismus“ – má své kořeny v krajně levicové ideologii a podle jeho názoru bude nakonec použit k prosazování politiky diskriminující etnické Evropany.

„Systémový nebo strukturální rasismus není založen na faktech, ale je marxistickou teorií,“ tvrdil Vandendriessche, který předtím řekl evropskému Výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci, že tato ideologie způsobuje, že „každý bílý občan je rasista“.

„Nechtějí bojovat proti rasismu, který funguje ve všech směrech bez ohledu na barvu kůže obětí, ale chtějí zavést protibělošskou rasistickou politiku,“ pokračoval vlámský politik. „Říkají tomu „pozitivní“ diskriminace, ale co přesně je pozitivního na diskriminaci lidí kvůli barvě jejich kůže? To nemůžeme dovolit.“

Vandendriessche na závěr zopakoval slova amerického aktivisty za občanská práva reverenda Martina Luthera Kinga Jr., který řekl, že „člověk nesmí být posuzován podle barvy kůže, ale podle svého charakteru“.

Návrh zprávy, který byl údajně zveřejněn interně minulý týden, je pouze nejnovějším prvkem evropské progresivní křížové výpravy proti přízraku rasismu, kdy blok a jeho jednotlivé státy prosazují řadu velkých resetovacích projektů a politik v naději, že rozdrtí disidentské názory.

takto si EU představuje mladé Evropany

Taková kampaň postavila EU do rozporu s těmi, kteří tvrdí, že bojují za svobodu projevu doma i v zahraničí, přičemž jeden vysoký představitel bloku se dokonce postavil Elonu Muskovi, když miliardář oznámil, že převezme Twitter v naději, že podpoří svobodu projevu.

„EU nechce svobodu projevu. To je nebezpečné pro jejich systém,“ varoval Vandendriessche  poté, co Thierry Breton  pohrozil, že vyhodí Twitter z Evropy, pokud Musk odmítne cenzurovat obsah, který blok považuje za problematický.

Zatímco se zdá, že Musk se od té doby sklonil před Bretonem a řekl, že je „přesně sladěn“ s cenzurním hlediskem EU, pokud jde o internet, veřejnost může být unavená progresivní hegemonií Unie.

Například průzkum zveřejněný minulý měsíc odhalil, že téměř polovina lidí žijících pod stále více cenzurním německým státem věří, že „politická korektnost“ se stala hrozbou pro svobodu projevu v zemi, a to navzdory neustálým snahám vlády prosazovat progresivní hodnoty, někdy dokonce i hlavní zbraně, pokud je to nutné.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “EU se snaží prosadit „protibělošskou rasistickou politiku“ pomocí návrhu zprávy o rovnosti

  1. americky model. treba vilanizovat etnicku majoritu a „weaponizovat“ etnicke minority. tym je rozpad spolocnosti zaruceny pretoze etnicka majorita sa tym roztriesti a strati zjednotenie co umozni rozpad na kutlrunej, socialnej, ekonomickej a pravnej urovni dominovym efektom.

  2. EU presadzuje momentálne okrem Kalergiho planú depopuláciu a rozklad každého členského štátu. Máme tu riadený ekonomický, energetický a potravinový kolaps pod rúškom sankcií proti Rusku, ktorý ma totálne doraziť a dopadnúť na každého! Potom títo zločinci, ale už prostredníctvom iných postavičiek navrhnú riešenie formou spoločenskej zmluvy, kde sa vzdáme svojho štátu a ľudských práv na úkor nepodmieneného príjmu… a digitálneho teroru a kontroly, ktoré budú prezentované ako inovatívne a moderné riešenia pre svetlú budúcnosť ! V Austrálii už zavreli banky a bankomaty – tlačia ľudí do virtuálnej meny. Som zvedaví, kedy spustia už nacvičený „hackerský“ útok na finančný systém, ktorým budú ospravedlňovať nutnosť zavedenia digitálnej meny ! Kurvy nacistické! SLOVEXIT !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout