Nizozemská novinářka Sonja van den Ende hovoří o tom, jak se dostala na seznam smrti

Nizozemská novinářka Sonja van den Ende hovoří o tom, jak se dostala na seznam smrti

A nejen to, Nizozemská novinářka odhaluje i další  informace o seznamu Myrotvorec, kterému se také říká seznam smrti, neboť již několik na něm uvedených lidí bylo později zavražděno. Možná se divíte, jak je možné, že podobný seznam existuje již dlouhé roky, aniž by zasáhly nějaké „nadřízené“ organizace. A stejně tak vás možná udivuje, že zemi, která si podobný seznam vede, hodlá do svých řad přijmout EU. Jenže po všem, co o seznamu říká nizozemská novinářka, se již divit nebudete.

Připomínám, že novinářka v minulosti odhalila i spolupráci Západu (USA a EU) s ISIS v době, kdy pobývala v Sýrii. Toto zjištění ji tehdy velmi šokovalo, dnes už se ničemu nediví. Je proto nepohodlná i v Evropě, neboť je jedna z těch, kdo mají o této spolupráci nezvratné důkazy.

Novinářka Sonja van den Ende byla minulý měsíc svědčit v OSN o zločinech spáchaných ukrajinským praporem Azov v Mariupolu. „Byla jsem tam v Mariupolu. Tolik falešných příběhů se rozšířilo, ale v Mariupolu není ani jeden nizozemský novinář. Jsou to falešné příběhy v mainstreamových médiích,“ povzdechne si.

„Ale pokud, stejně jako já, cestujete s ruskou armádou do ‚rozdělených‘ republik Doněck a Luhansk, abyste viděli, co se skutečně děje, jste ‚svobodným‘ Západem považováni za teroristy a jste zařazeni na ukrajinsko-americký ‚seznam smrti‘,“ stěžuje si Van den Ende. Tím má na mysli webové stránky Myrotvorec, což znamená „mírotvůrce“ (více jsem o stránkách psala již zde).

Poukazuje na to, že na tomto seznamu nepřátel  jsou také maďarský prezident Orbán a Kissinger. „To je důvod, proč prozatím zůstávám v Rusku, protože seznam je financován CIA a EU,“ píše novinářka na svých webových stránkách.

novinář
novinářka se dostala na seznam smrti

Na webových stránkách jsou mimo jiné vojáci, státní úředníci, uživatelé sociálních médií a novináři. Orbán byl přidán 6. dubna. Webová stránka ho popisuje jako „komplice ruských válečných zločinců“.

99letý Kissinger byl přidán poté, co na Světovém ekonomickém fóru v Davosu řekl, že podněcování Ruska je hrozbou pro stabilitu v Evropě.

Několik novinářů na seznamu obdrželo výhrůžky. Ukrajinský novinář Oles Buzina zemřel několik dní poté, co se jeho jméno objevilo na seznamu. Byl zastřelen v Kyjevě.

Některé ukrajinské soudy uznávají informace, které Myrotvorec shromažďuje, jako důkaz. V loňském roce Evropský parlament vyzval Ukrajinu, aby tuto webovou stránku zakázala, ale prezident Zelenskyj řekl, že to přesahuje jeho působnost. Ukrajinská vláda dosud nepřijala žádná opatření proti „seznamu smrti“.

„EU upadá kvůli své vlastní propagandě, válkám a kriminálním aktivitám,“ zdůrazňuje van den Endeová. „Nelegální, ne řádně testované očkování, šíření biologických zbraní, vytváření a podpora žoldáků, jako jsou džihádisté a neonacisté na Středním východě a na Ukrajině, kteří zabili tisíce lidí.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Nizozemská novinářka Sonja van den Ende hovoří o tom, jak se dostala na seznam smrti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout