EU prosazuje genderově neutrální pas pro třetí pohlaví

EU prosazuje genderově neutrální pas pro třetí pohlaví

Jak jistě víte, tak EU má za cíl vytvořit jednotného Evropana jako z Kalergiho vizí.  Podle těchto plánů by měla v celé Evropě žít tupá, lehce ovladatelná multikulturní masa. Náš kontinent by již také neměl být specifický mnoha různými národy, národními státy s vlastními jazyky, s jejich vlastními zvyky a tradicemi tak, jako je tomu dosud. Jednolitá masa je přesně to, čeho by chtěli docílit.

Všude ve světě by se tak měl Evropan prezentovat jako „euroobčan“ a ne jako občan dané země, které již budou jen jakési nesamosprávné celky v globalizované Evropě pod kuratelou Bruselu.

Přesně toto jsou představy globalistů, kteří za tímto účelem kdysi EU založili. „4. euroreich“ – to je přesně to, co je v plánu. Jen pokračování v tom, co se před lety nepovedlo s říší třetí.

Jenže jak se zbavit původních Evropanů a nahradit je poslušnější masou? Všichni víme, že způsobů je více, přičemž ono nahrazování probíhá konstantně, například v současné době je invaze na rekordních číslech, což zcela zastírá ukrajinská válka, opičí neštovice a pokračování covid story.

Jedním z několika způsobů jak zajistit co nejmenší reprodukci Evropanů, je zavádění genderové ideologie a prosazování stále úpornější LGBTQIA propagandy. Globalisté moc dobře ví, že jedním z vedlejších efektů bude i stále více mladých, kteří se v rámci módní vlny začnou hlásit k nějakému dalšímu pohlaví, dnes mají na výběr z více než 100 možností.

Ovšem ideální samozřejmě je, pokud se daný jedinec nechá přeoperovat, pak je totiž automaticky vyřazen z reprodukce. I to je důvod, proč je nejen operace, ale i veškerá doprovodná hormonální léčba v celé EU zdarma (tedy je plně hrazena ze zdravotního pojištění) a postupně se zavádí v různých zemích i systém, kdy může o změnu pohlaví zažádat již 12leté dítě – a to bez nutnosti souhlasu rodičů.

Vzhledem k tomu, že díky všudypřítomné propagandě roste i počet jedinců, kteří se necítí být mužem ani ženou, začínají s nimi počítat i různé kolonky dotazníků – a v některých pokrokových zemích dokonce i kolonky v oficiálních dokladech (například v Německu si můžete uvádět v dokladech 3. pohlaví, vyznačené jako „pohlaví X“, již od roku 2013).

Od té doby se pak i další země posunuly vpřed směrem k uznávání třetího pohlaví, které bývá někde označeno jako nebinární, jinde podobně jako v Německu „pohlaví X“ nebo je ve třetí kolonce uvedeno jednoduše „jiné“. V některých zemích se již objevily i dotazníky s vyznačením všech více než 100 pohlaví, což je ovšem zatím spíš výjimka, kterou samozřejmě nelze aplikovat v případě papírových dokladů či dotazníků.

Nejpozději do roku 2030, kdy by měl mít každý občan EU svoji digitální identitu, již nebudeme mít uvedeno občanství dané země, ale všichni budou oficiálně „euroobčany“ s jednotným pasem pro celou EU (ten by již měl být časem jen elektronický).

A právě tento evropský pas by měl být genderově neutrální. EU neuvádí, jak si takový pas přesně představuje, ale je zde i ta možnost, že tam již jednoduše pohlaví vůbec uváděno nebude nebo – a to samozřejmě ve verzi elektronické – bude možné uvést jakékoli z existujících pohlaví.

EU samozřejmě touto novou agitkou apeluje i na ty zkostnatělé a zpátečnické země, které zatím nemají v dokladech kolonku pro třetí pohlaví, aby tuto praxi změnily a následovaly vzoru Německa a několika dalších pokrokových zemí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “EU prosazuje genderově neutrální pas pro třetí pohlaví

  1. Je možné někde najít těch 100 pohlaví? Netuším, co si pod tím představit.
    Třeba že muslimové se někteří cítí být kozlem nebo beranem, když to dělají s kozou nebo ovcí?

  2. Verím,že Brusel bude jedným z prvých miest, na ktoré Rusi /už bez zradcu Putina na čele štátu/ alebo moslimskí teroristi zhodia jadrovú zbraň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout