Máme novou šanci zastavit evropský covid pas: „Je čas povstat!“ (video)

Máme novou šanci zastavit evropský covid pas: „Je čas povstat!“ (video)

Jíž před časem jsem vás zde informovala o hlasování v EP, které schválilo další využívání covid pasů až do 30.6.2023, tedy ještě na celý další rok!

Jak již tedy víte, tak pro covid pasy hlasovali téměř všichni naši europoslanci, proti byli pouze dva europoslanci za SPD, všichni zbývající – tedy europoslanci z ANO, ODS, TOP09/STAN,  Pirátů a KSČM byli pro jejich prodloužení, europoslanci za KDU se hlasování vůbec nezúčastnili. Seznam europoslanců, kteří hlasovali pro covid pasy najdete v článku, kde jsem o hlasování informovala – tedy ZDE.

Nyní máte šanci tyto kolaboranty znovu oslovit, ale můžete samozřejmě napsat i europoslancům z dalších evropských zemí, iniciativě se meze nekladou. Mustr v angličtině najdete na konci článku.

Nyní má i díky iniciativě některých europoslanců – v čele s rumunským europoslancem Terhesem –  proběhnout další hlasování a lze předpokládat, že tito zastánci covidové totality budou opět hlasovat stejně jako poprvé.

„Skutečnost, že stále hovoříme o obnovení digitálního covid certifikátu, dokazuje, že toto opatření není určeno k boji proti covidu, ale k nastolení digitální tyranie v Evropské unii.“ To řekl rumunský europoslanec Cristian Terhes v Evropském parlamentu.

„Kvůli tomuto certifikátu nemohly miliony Evropanů  uplatňovat svá základní práva, pokud jim nebyly injekčně podány zdravotnické výrobky, které nebyly rozsáhle testovány,“ řekl Terhes.

„Nyní vidíme, že mnoho očkovaných lidí má vedlejší účinky, včetně úmrtí. Byli jsme zvoleni lidmi, abychom jim sloužili a vytvářeli zákony na jejich ochranu, ne abychom porušovali jejich práva nebo je vystavovali zdravotním rizikům, včetně úmrtnosti,“ řekl poslanec Evropského parlamentu.

Vyzval své kolegy, aby hlasovali proti rozšíření covidového certifikátu a hlasovali pro svobodu namísto tyranie a omezení.

Anthony Stabourlos, který na novém hlasování spolupracuje s Terhesem, píše: „Je čas vstát! Máme novou příležitost zastavit covidový certifikát v Evropském parlamentu díky novému hlasování již ve čtvrtek dne 23. června!“

Vytvořil dokument, který lze použít jako mustr k odeslání e-mailu kompletně všem poslancům Evropského parlamentu.

Šiřte proto, prosím, tuto informaci mezi odpůrci covidové totality, čím víc lidí se ozve, tím větší šance zvrátit příští hlasování ve prospěch zdravého rozumu. Ostatně, tyto vyžírky jsou placeny z vašich daní, takže máte plné právo je oslovit. Otázka ovšem je, zda alespoň některé z nich hlasy Evropanů přimějí ke změně názoru tak, aby proti této totalitě hlasovali.

O výsledku hlasování vás samozřejmě budu ještě tento týden informovat, včetně uvedení jmenného seznamu kdo jak hlasoval…

AKTUALIZACE: Článek o hlasování a jak vše dopadlo najdete ZDE.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

One thought on “Máme novou šanci zastavit evropský covid pas: „Je čas povstat!“ (video)

  1. Odmítám jakékoliv rozdělování společnosti covid pasem! NEVIDÍM V NĚM NIC POZITIVNÍHO ANI DOBRÉHO! MOJE TĚLO MOJE ROZHODNUTÍ! Nehci se nikde prokazovat jestli jsem očkovaná nebo ne moje věc. Umírají i očkování a mají spoustu nežádoucích účinků!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout