Řecko: V Aténách demonstrovali pákistánští islámští extremisté proti rouhání

Řecko: V Aténách demonstrovali pákistánští islámští extremisté proti rouhání

Jedná se stále o reakci na výrok  bývalé tiskové mluvčí indické vlády, v němž pouze řekla to, co je pravda, tedy že Mohamed byl pedofil, neboť se s Ajšou oženil v jejích 6 letech a manželství začal konzumovat, když  jí bylo 9.

Demonstrace, které zatím probíhaly v Indii, kde se zvrhly ve vlnu násilí, takže záhy došlo k zatýkání a bourání domů vzteklých muslimů, se postupně objevují ve všech islámských zemích, kde se protestuje proti rouhání v Indii a mohamedáni zároveň žádají přísné potrestání ženy, která řekla pro muslimy nepříjemnou pravdu.

Nyní se demonstrace na toto téma dostala i na evropský kontinent – (zatím) do Řecka.

Pákistánci v Aténách vyzvali muslimy, aby se shromáždili před indickou ambasádou na protest proti „rouhání“ proti Mohamedovi, zakladateli islámu.
Pákistánský účet hovoří o takzvaném antimuslimském extremismu indické vlády, aby odvrátila pozornost od vlastního pronásledování, vylučování a masakrů muslimů v Balúčistánu.

Andreas Mountzouroulias, šéfredaktor Directus, řekl, že: „V Řecku se objevila velká populace, která se zabývá vydíráním. Stručně řečeno, řecká zahraniční politika je v ohrožení a má tendenci stát se rukojmím takzvané pákistánské komunity“.

„Demonstrace síly určité skupiny Pákistánců v centru Atén je signálem nebezpečí, které nemůžeme ignorovat. Řecká vláda nese konečnou odpovědnost za tuto neuvěřitelnou provokaci vůči Indii a je třeba okamžitě jednat!

Pákistán je v současnosti považován za spojence číslo 1 Turecka! Turecko a Pákistán zahájily společnou mediální (dezinformační) strategii s cílem vytvořit příběh, který odpovídá geografickým, politickým a vojenským zájmům Středomoří a jižní Asie.

Jde zjevně o turecko-pákistánskou informační alianci jako součást turecké hybridní války, kterou Ankara vede proti Řecku v Egejském moři a východním Středomoří nejméně dva roky.

Nezapomeňte, že Turecko a Pákistán neustále provádějí cvičení v Egejském moři a východním Středomoří. Pákistán a Turecko se sbližují.“

Demonstrace se nakonec zúčastnilo kolem 30 až 40 lidí. Na shromáždění proti „rouhání“ před indickou ambasádou v Aténách zavlála také vlajka pákistánské islamistické strany Tehreek-e-Labbaik (TLP). Vůdce TLP, Khadim Hussain Rizvi, v minulosti (také v průběhu demonstrací proti rouhání) vyzval ke svržení jaderné bomby na Nizozemsko, „aby bylo vymazáno z mapy“. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Řecko: V Aténách demonstrovali pákistánští islámští extremisté proti rouhání

  1. Jediná skutočne vlastenecká strana v Grécku, Zlatý úsvit , bola zlikvidovaná a jej predstavitelia skončili vo väzení – aby mohol nerušene pokračovať príval migrantov a ich zločiny, otroctvo EÚ a NATO, ako aj vyhrážky zo strany netvora Erdogana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout