WHO plánuje 10 let pandemie, od roku 2020 do roku 2030 (video)

WHO plánuje 10 let pandemie, od roku 2020 do roku 2030 (video)

Souvisí tento plán jakkoli s Velkým resetem a Agendou 2030? Zdá se, že ano. Na videu, které můžete shlédnout níže, uvidíte, že vše, co se poslední více než dva roky děje, bylo plánováno předem. Hlavní realizátoři současného dění o tom hovořili zcela otevřeně. A Bill Gates prohlásil, že pandemie budou probíhat od roku 2020 do roku 2030 prakticky neustále.

On sám samozřejmě bude z těch, kdo budou lidem vnucovat experimentální preparáty, na nichž bude vydělávat hotové jmění. WHO, která je doslova jeho soukromou firmou, v tom hraje důležitou roli.

Video níže ukazuje oficiální agendu Světové zdravotnické organizace na deset let plných pandemií, od roku 2020 do roku 2030. Upozorňuji, že video je německy s anglickými titulky. Nicméně video je doprovázeno i velmi názornými obrázky, z nichž se dá pochopit, o čem se právě hovoří.

Světová zdravotnická organizace má oficiální agendu pro desetileté pandemie od roku 2020 do roku 2030. Viroložka WHO říká, že tento plán mají už nějakou dobu. Bill Gates se usmívá a chichotá se do kamery, když oznamuje další pandemii…

Ve videu se mimo jiné dozvíte například i to, jak bylo vše plánováno roky předem, jak byly již v roce 2018 distribuovány covid testy (v době, kdy ještě údajně neměl být virus znám) a mnohé další informace. Již v roce 2017 jeden z hlavních realizátorů „plandemie“  – Fauci, upozornil na to, že během následujících 4 let dojde k pandemii.

Bill a Melinda Gatesovi upozornili v téže době na předpokládaný biologický útok. Dozvíte se také o tom, jak se na „pandemii“ předem připravovaly všechny „lokajské“ země, které pak v úplném souladu celou hru rozehrály. Dozvíte se i o plánech Rockfellerovy nadace z roku 2010 a mnohé další. A především, nezastupitelnou úlohu má v tom všem WHO, která má ve věcech zdravotních již za týden převzít moc nad většinou planety….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “WHO plánuje 10 let pandemie, od roku 2020 do roku 2030 (video)

  1. před nedavnem jsem se dival na scifi serial jmenuje se dva světy a v prvni serii ve 3 dilu ta se věnovala pandemii chřipky a to se vysilalo v roce 2018 takže ano ani se za to nestydi to ukazat v serialu co globalisti maji v plánu i v serialu byli rozestupy 😷 a to sami i všude po ulici když chodili lide 😷takže ano je to v planu už davno a jen tak na okraj v serialu na ti pandemii chřipky umřelo nějakych 500 milionu lidi věřim že ve skutečnosti to bude na vedlejši učinky vakcín aspon 1 miliarda mrtvych

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout