Kdo si „vodí“ finskou a švédskou premiérku na cestě ke vstupu do NATO?

Kdo si „vodí“ finskou a švédskou premiérku na cestě ke vstupu do NATO?

Pokud jste v zahraniční politice dostatečně zběhlí, pak jistě víte, že ve Švédsku došlo k instalaci současné premiérky velmi nestandartním způsobem. Teprve asi před rokem, kdy byl ve vedení země premiér Löfven, začalo vycházet v průzkumech, že se „jeho“ vládní sociální demokraté začínají v preferencích propadat a jako důvod byl označen právě tehdejší švédský premiér.

Nutno podotknout, že dělal stejně mizernou politiku jako všichni jeho předchůdci, takže lze jen stěží odhadnout, jak dalece byly průzkumy o jeho rekordní „neoblibě“ pravdivé. Nejprve došlo k pokusu o vyslovení nedůvěry vládě, které mělo vést k předčasným volbám. Vláda si však nakonec důvěru udržela a „černý Petr“ zůstal na Löfvenovi, který záhy na svůj post rezignoval.

Každopádně se švédští sociální demokraté rozhodli po rezignaci Löfvena instalovat na jeho post současnou premiérku Magdalenu Anderssonovou. Nikým nevolenou političku, jejíž obliba je nyní – podle zřejmě dobře uplacených průzkumů – rekordně vysoká. A co je důležité – na rozdíl od Löfvena je současná švédská premiérka „žačkou“ Klause Schwaba a jeho WEF. Došlo k těmto „šachům“ skutečně jen proto, že bylo potřeba vyměnit původního premiéra za loutku šéfa WEF?

Ve finské i švédské vládě sedí žákyně WEF Klause Schwaba na klíčových pozicích. A právě za doby působení těchto Schwabových loutek se obě země rozhodly požádat o vstup jejich zemí do NATO. Švédská ministryně zahraničí Ann Lindeová již podepsala žádost o členství ve své zemi. Ve Finsku je již věc také považována za jistou. Turecko však již oznámilo své veto. A z Ruska přichází hrozba, která vám vyrazí dech: jaderné zničení Helsinek. Ale totální eskalace je pravděpodobně přesně tím cílem, který sledují poslušní Schwabovi učni.

Před lety experti jako švýcarský historik Daniele Ganser předpovídali, že obklíčení Ruska NATO skončí vojenským konfliktem.

Pokud umíte německy, můžete se na předpověď švýcarského historika Dr. Gansera z roku 2015 podívat ve videu:

Současné varování poslance ruské Dumy Alexeje Žuralova do toho pravděpodobně zapadá. V komentáři k plánu přistoupení Finska řekl: „Helsinky zničíme během deseti sekund naší jadernou raketou ‚Sarmat‘.“

Odpor Proti vstupu Finska a Švédska do NATO přichází také od člena NATO Turecka, které chce vetovat vstup obou zemí. Postavit se na stranu Ruska by také mohly být Erdoganovy vlastní imperialistické aspirace. Koneckonců, chce vzkřísit Osmanskou říši. Jeho dobyvačná kampaň v Sýrii je pravděpodobně nejnovějším svědectvím o tom. Ruská podpora by se mu pravděpodobně velmi hodila.

Pod záminkou války na Ukrajině se nyní obě skandinávské země tlačí do NATO. V obou vládách kandidátských zemí sedí stoupenci WEF-Klause Schwaba. Například nejmladší finská premiérka v historii, Sanna Marin, je mladou světovou vůdkyní Světového ekonomického fóra (WEF) Klause Schwaba.

Švédská premiérka Magdalena Anderssonová má také, těžko uvěřit, spojení se Schwabovým údajným elitním klubem, na který je tak hrdý.

Jak Finsko, tak Švédsko již dlouhodobě spolupracují s NATO. Švédsko se účastní většiny okupačních misí, švédští vojáci byli v poslední době jak v Afghánistánu, tak v Mali. Přijetí by tak nakonec bylo spíš jen formalitou. Jenže oficiální potvrzení jejich členství je velmi podstatné a mění jejich status z neutrálního na – minimálně pro Rusko – nepřátelský.

A minimálně podle „šachů“, které proběhly ve švédské vládě, se zdá, že se jednalo o krok plánovaný, pro nějž jen bylo zapotřebí najít záminku. Právě fakt, že ve všem opět figuruje Schwabovo WEF, jistě není náhodný…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Kdo si „vodí“ finskou a švédskou premiérku na cestě ke vstupu do NATO?

  1. Jímá mě děs, když vidím ty nominanty na prezidenta ČR.
    Volby jsou už dávno jenom jako.
    Myslím, že to začíná chápat čím dál, tím víc lidí.

  2. Nominati na úřad prezidenta jsou skutečně jedna velká tragedie až na několik málo výjimek. Znovu zase bývalí komanči, stbáci a další svoloč z aspenu ( ne toho lyžnického centra 😺). Tentokrát už se nesmíme nechat přechytračit ujem soroschem a jemu podobnými staříky s ambicemi ovládnout svět. Naše hlava státu by měla mít v první řadě nějaké politické zkušennosti ( žádný umělec či sportovec, nedejbože komik) a hlavně lásku k vlasti a k nám lidem zde žijícím. Všichni dosavadní prezidenti po sameťáku nás prodali jako bezcenné zboží viz chlubení uja sorošiče jak si Vašíka vodík jako loutku a podle toho taky tak dopadlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout