WEF 2022 v Davosu: Schwab zdůrazňuje, že o tom, co bude v budoucnu, rozhodne on a jeho žáci (video)

WEF 2022 v Davosu: Schwab zdůrazňuje, že o tom, co bude v budoucnu, rozhodne on a jeho žáci (video)

V neděli byl zahájen další summit WEF, přičemž souběžně s ním probíhá i summit WHO. Jde – spolu s OSN – o organizace, které ve skutečnosti vládnou, právě odtud si mnoho politiků vozí instrukce. Na okraj bych ještě chtěla zmínit jednu zajímavost.

Je pravděpodobné, že jsme již dávno považováni za další německou spolkovou zemi. Jsme jednou z mála zemí světa (a jediná z Evropy), která nemá nejen nikoho mezi řečníky, ale dokonce ani mezi žáky WEF. To například Slovensko má hned dva řečníky a nějaký ten žák mezi mladými globálními lídry se také najde.

Za nás již dávno hovoří Německo, což bylo znát poslední dva roky, kdy Babišova vláda velmi oddaně plnila vše, s čím přišel Berlín. Cokoli zavedli v Německu, do – 2-3 týdnů bylo i u nás. Žádná jiná vláda (vyjma rakouské) nekopírovala Německo tak svědomitě jako ta česká. Připomínám také, že část naší armády byla za vlády ANO, ČSSD a KDU převelena pod Bundeswehr, což je další neklamnou známkou naší totální podřízenosti Německu.

Takže považujte německou delegaci na WEF za českou, neboť tak, jak Babišovi nelezly z pozadí Merkelové ani špičky bot, tato vláda ho nejspíš v lokajskosti vůči německému protektorovi ještě předčí. Očekávám například zrušení Benešových dekretů. Známek toho, že se tak děje, je dostatek. naše vláda je totiž často papežštější než papež. I to je důvod, proč sleduji německou politiku pozorněji než českou, dopředu umím odhadnout některé kroky naší vlády, která v mnoha ohledech německou kopíruje.

Ale nyní zpět na WEF. Co jsme se mohli dozvědět na samém úvodu summitu, jehož hlavní program probíhá dnes a zítra?

Výroční zasedání kontroverzního Světového ekonomického fóra (WEF) právě probíhá ve švýcarském Davosu, samozřejmě pod záštitou průkopníka „Great Reset“ Klause Schwaba. Globální elity tam dávají instrukce svým loutkám. Radí jim s budoucími opatřeními v politických a společenských záležitostech a jedna věc je stále jasnější: svobodný člověk najde v těchto vizích budoucnosti stejně málo prostoru jako sama demokracie a svoboda. To, co nám tito šílenci do budoucna připravují, je něco jako návrat do feudalismu.

Schwabova úvodní slova vlastně mluví sama za sebe. Jsou vhledem do fašistického způsobu myšlení zakladatele WEF a jeho plánů: 

„Budoucnost tvoříme my. Od mocné komunity, jako jste vy v této místnosti. Máme moc změnit stav světa. K tomu jsou ale nutné dvě věci: První je, že se všichni budeme chovat jako lídři větších komunit. Že nesloužíme svému vlastnímu zájmu, ale komunitě. A za druhé, že spolupracujeme. A proto zde během setkání najdete mnoho příležitostí ke společnému sdílení a networkingu. To má za následek mnoho iniciativ založených na dopadu k dosažení pokroku, spojených s konkrétními úkoly na globální agendě“. 

Na WEF se také samozřejmě řešila Ukrajina, Zelenský sklidil bouřlivý potlesk od všech – vyjma čínské delegace.

V USA se zjevně postoj Číny řešil jako velmi skandální, neboť delegace odmítla vestoje tleskat slouhovi ukrajinských oligarchů a US Deep state:

Každopádně Schwab opět potvrdil, že budoucnost světa se do značné míry „peče“ právě  na jeho srazech. Nikým nevolení globalisté zde dávají instrukce nejoddanějším loutkám a zároveň si hledají nové mladé globální lídry. Účasten je z těch, kdo rozdávají instrukce, nejen Klaus Schwab, ale například i Bill Gates, Henry Kissinger nebo John Kerry – vše velmi vysoce postavení globalisté (i když o nejvyšší patro nejde). Právě oni mají budoucnost světa dlouhé roky do detailů naplánovanou.

O tom, jak tato budoucnost vypadá, si můžete přečíst například z článku na stránkách WEF, který vyšel již v roce 2016. V té době WEF v podobě bývalé dánské poslankyně Idy Auken vážně propagovalo dystopickou vizi roku 2030, ve které lidé nebudou mít žádný majetek, žádné soukromí, ale budou velmi šťastni.

Časopis Forbes napsal radostný článek, nyní několikrát upravený, o myšlenkách „Velkého resetu“, které slouží jako základ této „vize“. To zahrnuje uměle vyrobené, geneticky modifikované potraviny, stejně jako kompletní monitorování a optimalizaci prostřednictvím digitalizace a úplnou závislost na státních prostředcích. Propojením digitální měny se sociálními kredity pak budou poslušní odměňováni a rebelové trestáni.

A na závěr si odběhneme i k summitu WHO, který probíhá souběžně.  Na znovuzvolení se tam chystá neméně kontroverzní šéf WHO Tedros Ghebreyesus, ale také má být schválena totalitní globální pandemická smlouva, která má v budoucnu zotročit všechny země světa zdravotní diktaturou. Nesouhlas s tímto opatřením zatím veřejně vyjádřila pouze Brazílie. Mezitím Rusko zatím jen zvažuje úplné vystoupení z WHO (a také WTO).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “WEF 2022 v Davosu: Schwab zdůrazňuje, že o tom, co bude v budoucnu, rozhodne on a jeho žáci (video)

 1. A moja maličkosť odkazuje zase IM, že nikto z nich neunikne spravodlivému trestu, NIKTO !!! Nebojíme sa Vás, zakomplexovaných sadistických, narcistických primitívnych úchylákov ! A ako bonus na aktuálnu tému len pripomínam, keďže sa všetko len rozbieha: https://cz24.news/bill-gates-varuje-pred-bioteroristickymi-utokmi-po-pandemii-je-to-vyhrazka-co-spravi-ak-ho-zavru-za-rozputanie-falosnej-pandemie-a-pokus-o-celosvetovy-puc/ ! Simulácia ako pri EVENT201 už prebehla pred rokom !

 2. je smutne za takto verejne kompromitovani lidri nie su rieseni sudnictvom a bezpecnostnymi sluzbami. toto je tak povediac „James Bond 007 type of shit“. ale to najskor preto lebo tieto svetove elity si su take sebavedome ze sa im nic nestane ze uz nie len ze neskryvaju seba aleni ani svoje p,any. maju skratka taku kontrolu ze ich naozaj nemoze nic ohrozit. a to je smutne ze kam sme az dospeli.

 3. Žádný strom neroste do nebe. Ani vaše babylonská věž dokončena nebude, náčelníku Svěšený pysku a spol.
  Tak to bylo, je a bude co svět světem stojí – zlo nikdy nevyhrálo tak, aby opanovalo svět. Na to nemá.

   1. Viz zmatení jazyků u Babylonské věže. Obdoba – nenažraní psychopati se vždy nakonec požerou mezi sebou. Nikdy nedokážou spolupracovat až do konce, vždy jen nějakou dobu. Každý chce být vítěz a největší sám. Lze to sledovat už i pomalu teď…

 4. Ihned všechny zavřít , na doživotí. Vždyť je to několik lidí, co rozhoduji a zotročuji cely svět.
  Jednou tito psychopati a vrazi, odstrani i vas, co jim nyni pomáháte. Stanete se nepohodlí a nebezpeční.
  Tohle si nenechme libit.

 5. Berme tohle davoske setkání největších zločinců tohoto světa malinko pozitivně a to v tom smyslu, že spolehlivě víme která konkrétní zrůda tam sedí, z které je země, jak se jmenuje a s kým po návratu bude spolupracovat. Co chcete ještě více ? V roce 2019 se tohoto setkání zrůd účastnil Babiš a také víme co propagoval ve vládě po návratu. Merkelové byl zalezlej v análu a jediný program který měl kromě osobního zbohatnutí byl zabodat co nejvíce lidí bojovou látkou, které se nedopatřením říká vakcína. A to ho nyní stádo ovcí vítá po náměstích a chce tuto lidskou zrůdu jako prezidenta. Tohle nevymyslíš.

 6. Švábe, ty puhůnku USA, nepočul si čo povedal tvoj páníček, Globalista Kissinger? Že tebe a tej angloameickej militantnej korporátnej sebrance vo Washingtone už odzvonilo!
  Ty, a tá akože elita – spodina z Davosu že rozhodujete o budúcnosti? Ty dávaj hlavne pozor abys nezakopol, držal hubu a krok pretože západný projekt menom Okraj-ina tebe a zúfalcom – demokratom – zločincom z USA čoskoro zlomí krk.
  Nemáte už podporu Globalistov a ani ľudstva, ste v háji a nemáte zdroje a čas. Ste krysy zahnane do kúta a čaká vás veľmi bolestivá deratizacia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout