Výsměch bývalého velitele Azova zavražděným opozičním aktivistům

Výsměch bývalého velitele Azova zavražděným opozičním aktivistům

Možná jste zaznamenali odpuzující prohlášení mainstreamových médií, která přirovnala neonacisty z batalionu Azov k „hrdinům.“ Pak už jen můžeme čekat na to, až se dozvíme, jaký hrdina byl Hitler, jejich idol – o Banderovi nemluvě.

Je to o to horší, že jistě většině z nás ve válce zahynuli příbuzní nebo – pokud nacistickou okupaci přežili –  válka je poznamenala na zbytek života; ať už na jejich fyzickém nebo psychickém zdraví. Nikdo normálně myslící proto nechce, aby se nacismus opět vynášel na piedestal.

Současná doba odkopává nejen dno politiky, ale také absolutní dno „novinářské“. Objektivita se již z médií dávno zcela vytratila a přešla jen v  jednostranný aktivismus a nechutnou propagandu. Přitom vždy bylo třeba hledat pravdu někde uprostřed. A to nyní narážím na jakékoli téma, jaké se objeví.

Důkazů o neonacistických sklonech členů batalionu Azov je nepřeberně, o některých jste si mohli přečíst například zde, zde, zde, zde, zde nebo zde. A je toho samozřejmě mnohem víc.

Jak jistě sami víte, tak na Ukrajině byla zakázána opozice. A nejen zakázána, je postupně likvidována. A to dokonce fyzicky a dost drsným způsobem, přičemž mučitelé a vrazi samozřejmě nikdy nedojdou spravedlnosti. Opozice pochází zejména z území, kde se nyní bojuje, tedy z oblasti Donbasu.

Jde zpravidla o etnické Rusy, v oblasti již narozené. Nedávno byla objevena těla od začátku března pohřešovaných mladých opozičních aktivistů. Těla nesla stopy brutálního mučení a mrtvoly byly zohaveny (viz titulek).

Případné cenzory upozorňuji na to, že informace nepochází z ruských, ale ze západoevropských zdrojů…

Mimosoudní popravy představitelů ukrajinské opozice pokračují. Bývalý velitel praporu Azov nyní triumfálně šířil obrázky těžce zohavených mrtvol.

V příspěvku na Telegramu Maksym Zhorin, bývalý velitel neonacistického praporu Azov, zveřejňuje fotografie mrtvol zástupců mládežnické ligy náležející k Opoziční platformě.

Opoziční platforma byla druhou největší stranou v ukrajinském parlamentu, dokud ji nedávno nezakázal prezident Volodymyr Zelenský, který ji obviňuje z toho, že je proruská. Zastupovala však drtivou většinu obyvatel Donbasu, kteří tak nyní de facto nemají v parlamentu zastoupení. Zelenský také  uvěznil opozičního  vůdce a rivala Viktora Medvedčuka.

Obrázky zveřejněné Zhorinem ukazují zohavené mrtvoly členů mládežnické ligy „Patrioti pro život“, tří mužů a jedné ženy. Těla nesou známky krutého mučení a jsou těžce zohavena.  A to dokonce až tak, že se jejich lebky deformují.

„Takhle teď vypadají Patrioti pro život ze Severodoněcka. Zmizeli 7. března a nyní se objevily jejich nové fotografie. Vypadají takhle,“ píše Maksym Zhorin a přidává smajlíka, který ukazuje ironický posměšek.

Ve středu zveřejnil příspěvek na svém kanálu na Telegramu, ale později ho odstranil poté, co upoutal pozornost sociálních médií.

Maksym Zhorin byl velitelem praporu Azov v letech 2016 a 2017 a dnes je velitelem politického křídla praporu, Národního sboru.

Prapor Azov je důležitou součástí ukrajinských ozbrojených sil a byl založen v roce 2014 Andrijem Biletskim, jehož cílem bylo vést „bílý lid v poslední křížové výpravě proti semitským podlidem“.

Již dříve se objevily zprávy o „eskadrách smrti“ Volodymyra Zelenského, speciálních jednotkách věnovaných zabíjení aktivistů a opozičních politiků.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Výsměch bývalého velitele Azova zavražděným opozičním aktivistům

  1. Tahle hra je oblibena. Lord Vetinari prezil vsechny pokusy o atentat na svoji osobu, ostatne je vetsinu zosnoval sam, nebo se jich alespon ucastnil.
    Zidaci hraji stejnou hru. Najdou nejake jojo, vymydleji mu hlavicku, nechaj ho vystudovat na zapadni univerzite za dohledu agentu CIA. Ceska univerzity katedry politologie by mohli vypravet kolik ukraincu vytrenovali. Chudaci navedenci jsou pote obetovani, znemozni se, nebo jsou chytre zrazeni a pak znemozneni. Nakonec zidak smutne kouka, a rika, vidite jsou proti nam, chudakum zidum. A navic holokaust ™ !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout