Vrah z Buffala nosil stejný symbol, jakým se pyšní batalion Azov

Vrah z Buffala nosil stejný symbol, jakým se pyšní batalion Azov

Jistě jste již dávno zaznamenali informaci o útoku mladého rasistického vraha v USA. Média ho byla plná a nebylo k němu již co dodávat. Zde se snažím upozorňovat především na to, co mainstream opomíjí.  A také  v tomto případě se nyní objevila jedna zajímavost, které si záměrně celosvětový mainstream, který o případu jinak velmi podrobně informoval, raději nevšímal. Musel by totiž přiznat to, co přiznat  odmítá….

Zdá se, že mainstream jásá: Konečně opět bílý pachatel, který pravděpodobně vraždil z rasistických motivů. Payton Gendron, 18 let, z New Yorku, zastřelil 10 lidí v supermarketu v Buffalu 14. května. Zatímco černí zločinci z nenávisti rychle mizí z titulků, Gendron zapadá do příběhu, takže z titulků jen tak nezmizí. Ale mainstream opět něco přehlédl: vrah měl na sobě oblíbené logo ukrajinského pluku Azov.

Zatímco nacisté na Ukrajině jsou trivializováni nebo se o nich mlčí, šílený Američan, který nesmyslně zavraždil 10 lidí, je zcela oprávněně nazýván pravicovým extremistou. Zkušení „pravicoví experti na extremismus“ to okamžitě rozpoznají – nejen v pověstném obsahu a podle zdůvodnění jeho šíleného činu, ale také v symbolech, kterými se Payton Gendron zdobí. Ale právě tyto znaky vidíme den za dnem ve zprávách z Ukrajiny.

Bild

 

Bild

„Černé slunce“ bylo jedním z oblíbených esoterických symbolů nacistického velikána Heinricha Himmlera. Jedno nechal instalovat na zeď ve Wewelsburgu, kde jej lze obdivovat dodnes. Na Ukrajině je národní socialismus a jeho ukrajinský „hrdina“ Stepan Bandera uctíván dodnes. Toto a další nacistická loga lze vidět na mnoha snímcích z válečné zóny – přinejmenším od roku 2014, kdy byl zvolený prezident zahnán po krvavém puči na Majdanu.

BildBild

Kromě černého slunce se na Ukrajině otevřeně používá také Wolfsangel, logo divize SS Totenkopf a hákový kříž.

Černé slunce je ústředním motivem manifestu nezletilého masového vraha z Buffala. Je třeba se ptát, proč je v USA právem považován za pravicově extremistický symbol v tomto hrozném případu vraždy, ale na Ukrajině se všichni dívají jinam a tvrdí, že všechno je úplně jinak. A se zájmem i znechucením sledujeme, jak se mainstreamová média vyhýbají zobrazování těchto obrázků.

BildBild

Určitě to bude zajímavé léto, až se někteří ideologicky zapálení ukrajinští uprchlíci pochlubí tetováním ve venkovních bazénech. Někteří, samozřejmě ne všichni. Bude se policie a justice dívat jiným směrem?

A na závěr ještě jeden bonbónek, který by se hodil spíš k jednomu staršímu článku, v němž jsem upozornila na návštěvu tří nepokrytých neonacistů u Bergoglia. Objevily se ještě další zajímavé obrázky hlavní postavy této delegace, manželky jednoho z „Azováků“ donedávna uzavřených v Azovstalu – Kateriny Prokopenkové:

Co na to Bergoglio? Zatím zarytě mlčí. Nebo jen koná stejně jako jeho předchůdci za 3. říše??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Vrah z Buffala nosil stejný symbol, jakým se pyšní batalion Azov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout