V Berlíně mělo dojít k masivnímu volebnímu podvodu

V Berlíně mělo dojít k masivnímu volebnímu podvodu

Od doby, kdy před zraky celosvětové veřejnosti prošel masivní volební podvod v USA, se objevují informace o podvodech v dalších zemích. Nedávno se záhy po francouzských volbách objevily jasné důkazy manipulací, ale podobně jako v případě USA se vše rychle zametlo pod koberec. V demokracii dnes tedy věří skutečně jen ten největší naiva.

Pokud je podvod veden tím „správným“ směrem tak, aby vyhrál kandidát globalistů, je vše v naprostém pořádku. V současné době se řeší stížnosti na prokazatelné volební podvody v Berlíně, ale již nyní si dovolím predikovat, že i tentokrát se vše zamete pod koberec.

Trestní oznámení, které bylo právě podáno, je přitom velmi výbušné. Je namířeno proti berlínskému okresnímu volebnímu úřadu. Je to o zatajování nebo dokonce o volebním podvodu. Ve volbách do Spolkového sněmu v roce 2021 hlasovalo velké množství lidí s falešnými hlasovacími lístky. Úřady však údajně chaos záměrně ututlaly.

Bezprecedentní volební chaos v Berlíně zaměstnával německá média po celé týdny: někde prostě chyběly ve volbách do německého parlamentu v září 2021 hlasovací lístky, jinde se objevil bezpočet neplatných hlasů, protože hlasovací lístky byly distribuovány nesprávně. Někteří voliči dokonce stáli před zavřenými volebními místnostmi. A nyní se řeší masivní volební podvody v Berlíně.

Podle německého internetového časopisu „Tichys Einblick“ se odpovědná volební administrativa snažila chaos zakrýt. Časopis má protokol pro jednu volební místnost.

Jedná se o volební místnost 20512 v okrese Friedrichshain-Kreuzberg. Pro druhé hlasování do berlínské Sněmovny reprezentantů měla volební kancelář špatné hlasovací lístky – jmenovitě ty pro Charlottenburg-Wilmersdorf. V Berlíně se volby konají podle státních i okresních seznamů – v tomto ohledu jsou na hlasovacím lístku Charlottenburg-Wilmersdorf uvedeni jiní kandidáti než na hlasovacím lístku Friedrichshain-Kreuzberg. Takže ten, kdo zaškrtl seznam jedné strany, hlasoval pro kandidátní listinu s kandidáty sousedního volebního obvodu. Už tak jde o absurdní postup.

Ale to nebylo vše: skutečnost, že kandidátka pro sousední volební obvod byla k dispozici v okrese Friedrichshain-Kreuzberg, byla rychle zaznamenána volební komisí v příslušné volební kanceláři, jak ukazuje zápis. Ale místo toho, aby se to nějak řešilo, volby prostě pokračovaly se špatnými hlasovacími lístky. Zápis uvádí: „Původně odtamtud přišel pokyn pokračovat ve volbách se špatnými hlasovacími lístky“.

Ale je to ještě horší. Zápis pokračuje: „Asi o 2 hodiny později jsme obdrželi informaci, že hlasovací lístky ‚Charlottenburg-Wilmersdorf‘ mají být považovány za neplatné. Do té doby použilo tyto hlasovací lístky 82 lidí.“ To znamená, že téměř každý pátý hlas odevzdaný v této volební místnosti byl prohlášen za neplatný! Údajně to není ojedinělý případ: Vzhledem k tomu, že ve velmi mnoha volebních místnostech byly zjevně započteny špatné hlasovací lístky a odevzdané hlasy byly poté prohlášeny za neplatné, chyba se násobí.

Online média prozkoumala 40 000 stránkový protokol, aby zjistila, v kolika případech byli voliči podvedeni.  Jen v postiženém okrsku se odhaduje, že oklamány byly asi desítky tisíc voličů. Ale „Tichys Einblick“ odhaduje, že rozsah klamání voličů je mnohem větší. Tento postup měl dokonce zavedený systém. Chaos byl následován záměrným podvodem ve velkém měřítku.

Marcel Luthe, kandidát do Sněmovny reprezentantů, již kvůli odhalení podvodu podal trestní oznámení na odpovědné osoby na okresním volebním úřadě. „Podle mého názoru bylo 80 lidí úmyslně zbaveno svého volebního práva – a to je jen špička ledovce,“ říká.

Ve stížnosti hovoří o trestném volebním podvodu tím, že způsobil jinak nesprávný výsledek ve smyslu § 107a trestního zákoníku. Tento postup přinesl falešný výsledek voleb, protože vůle voličů nebyla realizována.

Tři dny po volbách nabrala záležitost další pozoruhodný obrat: Zatímco dotyčné hlasovací lístky byly volební komisí po konzultaci s volebním úřadem prohlášeny za neplatné během volební noci, o tři dny později byly prohlášeny za platné. Neplatné hlasovací lístky se nejprve staly platnými hlasy, které byly prohlášeny za neplatné a později se opět staly platnými hlasy na neplatných hlasovacích lístcích.

Redaktor Roland Tichý zdůrazňuje: „Je to dosud neznámý proces svévole v dějinách Německa, jak se zachází s nejposvátnějším dobrem demokracie – voličským hlasem.“

Zvykejte si. Volby jsou již jen fraška a pokud podvody prochází, bude se v nich i nadále pokračovat v dalších zemích. Demokracie je jen iluze, pokud v ni kdokoli stále věří, pak by se měl hezky rychle ze své naivity vyléčit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Berlíně mělo dojít k masivnímu volebnímu podvodu

  1. ja sa len divim ze kedze tu mame tu uzasnu demokraciu tak ked su volby, teda najzakladnejsi stavebny kamen nasej spolocnosti, kompromitovane tak ze sa s tym nic nerobi a nie je ziadna naprava(vid. usa). to je ako ked clovek dostane inkfart a tak nejak to ignoruje a funguje dalej. skor ci neskor ho ale dostihne realita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout