Policista si stěžuje: „Švédsko ztratilo kontrolu nad násilím přistěhovalců“

Policista si stěžuje: „Švédsko ztratilo kontrolu nad násilím přistěhovalců“

Poslední útoky na policisty po pálení Koránu na některých místech Švédska jasně ukázaly, kdo má v zemi navrch. Původní obyvatelstvo – případně policie – to jistě není. Ostatně, většina těch, kdo na policisty brutálně útočili (zraněno bylo při nepokojích více než 100 policistů), nebyla nijak potrestána.

Nyní již v pořadí další policista přiznává, že takzvané „zranitelné oblasti, “ jak se říká muslimským ghettům, již vůbec nemá policie pod kontrolou. K takto tristní situaci navíc došlo v době, kdy  polovina policistů dává výpověď a noví zájemci se příliš nehlásí…

V příkrém rozporu s tvrzením ministra spravedlnosti Morgana Johanssona, že se sociálnědemokratická vláda chystá „rozbít gangy“, se rok 2022 posouvá k tomu, aby se stal novým rekordním rokem pro zločinné střelby gangů jako celku a to včetně těch, které mají fatální následky.

Christoffer Bohman, policejní šéf v Södermanlandu, nyní varuje, že „Švédsko ztratilo kontrolu“ nad zločinem muslimských gangů. Sám však upoutal pozornost pro neznalost reality, když vyšel se slzami v očích a označil pachatele za chlapce a oběti socioekonomických poměrů.

V pátek policie uspořádala tiskovou konferenci o alarmující situaci v Eskilstuně ohledně ozbrojeného násilí imigrantů. Stalo se tak poté, co se počet střeleb v prostředí gangů během prvních čtyř měsíců roku téměř ztrojnásobil ve srovnání s rokem předchozím. Poslední zločin – s fatálním výsledkem – byl spáchán v pondělí.

Město, které bylo dříve známé mnoha průmyslovými podnikateli, se dnes proměnilo v děsivý příklad důsledků příliš vysoké imigrace a následné neúspěšné integrace. Na tiskové konferenci byl přítomen Christoffer Bohman, šéf vyšetřovací sekce v policejní oblasti Södermanland. Připustil, že spirála násilí se nyní vyhrotila nad rámec toho, co policie zvládne.

„Švédsko ztratilo schopnost reagovat“, vysvětlil.

Eskilstuna není v tomto ohledu nijak jedinečná. Stejný vývoj lze pozorovat téměř ve všech švédských městech, malých i velkých, kde existuje jedna nebo více obytných oblastí, které byly využívány jako skládky pro migranty především z Blízkého východu a Afriky. V Eskilstuně je to právě teď o něco horší než jinde, protože se tam rozhořel velký konflikt gangů.

K popisu situace policejním šéfem také patřilo, že nejde o lokální jev, ale o „národní krizi“.

„Není to specifické pro Eskilstunu, vidíme to v mnoha částech země,“ uvedl.

Bohman také poukázal na to, že to, co se děje, je důsledkem „desetiletí neúspěchu ve společnosti“, ale nechtěl zacházet dále a hovořit konkrétněji. To by ho ostatně mohlo stát místo. Divákům však poskytl svou vlastní hypotézu o tom, co by mohlo vysvětlit nekontrolovatelné násilí se střelnými zbraněmi.

Podle policejního šéfa je důvodem to, že “ mnoho mladých lidí je na malém území“. Ani zde nechtěl dále rozvádět, kdo jsou střelci, kromě toho, že jde o „mladíky a muže.“

Bohman se již dříve účastnil debaty o trestní politice se svými vlastními návrhy, jak překonat zločinnost gangů. Jedním z nich je dát imigrantům více peněz, aby si mohli „ zlepšit životní podmínky “.

Také vzbudilo velkou pozornost, když Bohman před časem na Facebooku vyzval vrahy z gangu imigrantů, aby přestali střílet. Mnozí kriticky reagovali na skutečnost, že mladí lidé, kteří vytáhli zbraně proti personálu obchodu, byli popisováni jako „kluci“, a že policejní šéf se slzami v očích signalizoval, že je třeba je vnímat jako oběti, kterých bychom měli litovat.

Bohman není v policejním sboru sám, kdo bije na poplach, že úřady ztratily kontrolu nad právem a pořádkem ve společnosti, a že monopoly násilí převzaly těžké zločinecké imigrantské gangy a se zbraní v ruce mezi sebou „konají spravedlnost“.

Policista Peter Torstensson, který v této profesi pracoval 30 let, popisuje situaci tak, že se celé Švédsko již brzy stane jedním velkým muslimským ghettem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Policista si stěžuje: „Švédsko ztratilo kontrolu nad násilím přistěhovalců“

    1. ked to ludia zvolia aj u nas tak nech, vyzeru si to rovnako. samozrejme ja tu uz davno nebudem aby sa ma to akokolvek dotklo. ako sa hovori „play stupid games, win stupid prizes“.

  1. Premena Švédska na európske Somálsko a neskôr – po tvrdom potlačení kriminality „novošvédov“ – na kolóniu Saudskej Arábie je len otázkou pár rokov… A nielen Švédska, celkom slušne má k tomuto scenáru našliapnuté napr. aj Holandsko či Švajčiarsko.

  2. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme. vítači mají na rukách krev.

    1. jako vždy, na co tedy mají samopaly? jedině fyzické řešení řeší fyzické problémy. zatím eurošmejdi pořádají sumity a schůzují, vydávají komuniké a rezoluce, s nimi si vytřou zadnice.

  3. kokot korektný až po uši v sračkách, načo si vôbec šiel za policajta, keď sa bojíš označiť problém! načo vôbec majú sprostí švédi políciu, keď pri nepokojoch nie sú kompletne nanič… aha, len čo vytiahnu päty z domov protestujúci Švédi, originál Švédi, tak uz budú čakať v šíkoch nastúpení ťažkoodenci a do nich!!! špiny podvolené muslimákmi klamú až sa im z húb práši a ničia kedysi dávno prosperujúcu krajinu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout