Studie: Očkování mRNA proti Covidu brání tvorbě protilátek a narušuje imunitní systém

Studie: Očkování mRNA proti Covidu brání tvorbě protilátek a narušuje imunitní systém

Upozorňuji, že se v tomto případě jedná o zcela oficiální studii, kterou však samozřejmě žádné mainstreamové médium nezveřejní, neboť by tím padla i jejich pokračující očkovací propaganda, která již zve všechny „svědky covidovy“ ke čtvrté „včelce“.

Je to výbušná studie, kterou americký Národní institut zdraví a Moderna zveřejnily jako předtisk v dubnu 2022: Jejich data naznačují, že vakcína Covid zhoršuje schopnost těla produkovat klíčový typ protilátek. Ty však pravděpodobně hrají důležitou roli v imunitní odpovědi těla na virus – zejména u mutací.

Uvedená studie je založena na údajích shromážděných během randomizované kontrolní studie společnosti Moderna pro její vakcínu mRNA-SARS-CoV-2 od července 2020 do března 2021. Zejména byla zkoumána protilátková odpověď na jádro nukleokapsidového proteinu koronaviru. Vědci učinili znepokojivý objev: Mezi očkovanými účastníky a neočkovanými členy kohorty s placebem byl významný rozdíl v koncentracích protilátek proti nukleokapsidům.

Neočkovaní měli významně vyšší hladiny těchto protilátek než očkovaní účastníci se stejnou virovou náloží. Zatímco protilátky byly zjištěny u 60 procent neočkovaných, kteří prošli velmi mírnou infekcí Covid s nízkou virovou zátěží, byly tyto protilátky zjištěny pouze 10 procent očkovaných.

S vyšší virovou zátěží a mírnými onemocněními se u 71 procent neočkovaných lidí vyvinuly protilátky proti nukleokapsidům, ve srovnání s pouhými 15 procenty očkovaných. Pouze v případě závažných infekcí s velmi vysokou virovou náloží se u vakcín také vyvinuly tyto protilátky silněji.

Alex Berenson a Dr. Robert Malone v nedávném článku uvádějí:

Neočkovaná osoba má téměř 60% šanci na vznik protilátek i při extrémně mírné infekci; očkovaná osoba potřebuje téměř 100 000krát více viru v krvi, aby měla stejnou šanci.

Vědci provedli tato pozorování po snížení sérokonverze způsobené vakcínou – očkování tak brání imunitní obraně těla tím, že snižuje výskyt specifických protilátek. Autoři studie považovali koncentraci vakcíny na spike protein SARS-CoV-2 za možnou příčinu.

Poukázali také na to, že snížená protilátková odpověď proti nukleokapsidům ve vzorcích vakcíny by mohla vést k nedostatečné detekci průlomových vakcinací při měření vzorků protilátek.

Přesný lékařský význam těchto protilátek je do značné míry neprozkoumaný. Berenson a Malone píší:

Dlouhodobý imunologický a lékařský význam absence těchto protilátek je ještě méně jasný. Důvodem, proč se výrobci léčiv zaměřili na spike protein na prvním místě, spíše než na nukleokapsid, je to, že Sars-Cov-2 závisí na jeho spike proteinu pro jeho klíčový první útok na vnější stranu lidských buněk. Nukleokapsidový protein vystavuje až poté, co uvolní svou mRNA do samotné buňky. Existují však určité důkazy, že protilátky proti nukleokapsidu později hrají důležitou roli v naší imunitní odpovědi. A spike protein koronaviru rychle mutuje, což potenciálně činí protilátky proti němu zbytečnými. Například spike protein Omicronu se výrazně liší od spike proteinu předchozích variant. Nukleokapsidový protein mutuje mnohem pomaleji a poskytuje potenciální druhou obrannou linii.

Kolik dalších důkazů potřebují zastánci genových preparátů k tomu, aby si uvědomili, že tu nikdy o zdraví lidí nešlo??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout