Po vakcínách a umělém masu začíná Gates s produkcí laboratorního mateřského mléka proti změně klimatu

Po vakcínách a umělém masu začíná Gates s produkcí laboratorního mateřského mléka proti změně klimatu

Bill Gates by rád vlastnil svět. A lze zkonstatovat, že se mu jeho záměry docela slušně daří. A to nejen v tom ohledu, že v mnoha státech USA mu již patří většina zemědělské půdy a další nakupuje ve velkém po celém světě. Jde o jeho iniciativy ve WHO, jejímž je předním sponzorem. Právě přes WHO chce nyní vládnout světu, což bude znamenat nejen povinné očkování, ale také doporučenou stravu.

A strava bude nejen doporučená, vše lze zařídit tak, abyste si jiné výrobky, než ty umělé – od Gatese – za svoji digitální měnu jednoduše v budoucnu nekoupili.

Po nedávno velmi propagovaném umělém mase, do jehož výroby Gates investoval, přichází  tento sociopat s dalším laboratorním počinem – umělým mateřským mlékem. Příliš tedy nechápu, oč je ekologičtější než to, které dostane dítě od matky, ale Gates jednoduše tvrdí, že tímto mlékem zachraňuje planetu.

Miliardář  Bill Gates má prsty všude tam, kde se chystají krize nebo jejich důsledky představují hrozbu pro svobodné lidi. Počínaje jeho globální očkovací kampaní, jeho propagací syntetického masa a tajným nákupem obrovských oblastí zemědělské půdy po celém světě až po lidskou reprodukci. Již v průběhu  pandemie už Gates volal po tom, aby byly smrtící mRNA vakcíny zahrnuty do základní imunizace novorozenců.

Nyní Gates a další kontroverzní miliardáři jako Mark Zuckerberg a Jeff Bezos tlačí na trh dětské výživy, aby i v této oblasti nahradili přírodní produkty umělými. Protože uměle vytvořená potravinová a surovinová krize vede zejména v USA k nedostatku dětské výživy. Výše zmínění pánové již v roce 2020 investovali do odpovídajícího start-upu.

Podle článku Daily Mail investovali již před 2 lety Bill Gates, Mark Zuckerberg, Jeff Bezos a další miliardáři do začínající společnosti, jejímž cílem je vytvořit umělé mateřské mléko z umělého epitelu lidského prsu.

Podle článku obdržela americká společnost BIOMILQ 3,5 milionu dolarů od investičního fondu, který spoluzaložili Bill Gates, Jeff Bezos, Richard Branson a Mark Zuckerberg, aby „bojovali proti klimatickým změnám způsobeným plyny produkovanými při výrobě mateřského mléka“ .

Daily Mail uvedl:

„Start-up s mateřským mlékem, který nabízí ekologickou alternativu dětské výživy, získal 3,5 milionu dolarů  z investičního fondu, který spoluzaložil Bill Gates.

Odhaduje se, že asi 10 procent světového mlékárenského průmyslu – hlavního emitenta skleníkových plynů – se používá k výrobě dětské výživy.

Fond Breakthrough Energy Ventures v hodnotě 1 miliardy dolarů byl založen, aby zabránil nejhorším dopadům změny klimatu v důsledku emisí uhlíku.

Kromě Gatese do skupiny patří také CEO Amazonu Jeff Bezos, zakladatel Virgin Group Richard Branson a šéf Facebooku Mark Zuckerberg.“

Podle webových stránek společnosti bylo v roce 2021 vyrobeno první mateřské mléko na světě z buněčné kultury.

„Náš tým s potěšením oznamuje, že jsme vyrobili první extra mateřské mléko na světě s buněčnou kulturou. Jsme v popředí vědy o kojení a pomáháme pokročit v celém oboru tím, že dáváme matky a děti na první místo.“

Podle dr Jennifer Smilowitzové, výzkumnice v oblasti lidského mléka na UC Davis a technické poradkyně společnosti BIOMILQ, je lidské mléko extrémně složité jak ve složení, tak ve struktuře, takže zatím bylo nemožné ho produkovat mimo kojící matku.“ Do teď.

„Za pouhých 11 měsíců jsme pokročili na poli vědy o laktaci a vyrábíme mléčné kompozice, které jsou více symfonické než koncertní. Jsme o obrovský krok blíže k tomu, abychom rodičům poskytli další možnost krmení kojenců, která kombinuje mnoho živin mateřského mléka s pohodlím umělé výživy.

Nyní můžeme potvrdit, že produkt BIOMILQ má makronutriční profily, které téměř přesně odpovídají očekávaným typům a poměrům proteinů, komplexních sacharidů, mastných kyselin a dalších bioaktivních lipidů, o kterých je známo, že se hojně vyskytují v mateřském mléce.“

K uvedenému jen dodávám, že pro Gatese, který již testuje různé možnosti aplikace vakcín (hmyzem, konzumací „vakcinované“ zeleniny, přenosem z člověka na člověka jako u virů apod.) je nejmenší problém využít podobný výrobek k „vakcinaci“ kojenců jakýmkoli jím sponzorovaným preparátem…
 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout