Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii  (video)

Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii (video)

Dvě systémem silně protěžované skupiny – LGBTQIA a Afričané – mají být údajně hlavním semeništěm nové infekce opičích neštovic, šířících se podle posledních poplašných zpráv po celé Evropě. Covidu se dnes již bojí jen málokdo a bez tvrdého nátlaku zřejmě mohou Big pharma a její poskoci zapomenout na pohádkově naditá konta, která jim mělo zajistit pravidelné plošné očkování. Na čtvrtou dávku už jim půjdou zřejmě jen ti nejzarytější svědci covidovi, takže je třeba vydělávat jinde.

Právě přicházející opičí neštovice se tak zřejmě stanou hlavním zdrojem příjmů Big pharmy a jejích kompliců – tedy alespoň v nejbližší době. Vakcíny na opičí neštovice jsou již připraveny a panika účinně vyvolávána. Nyní přišlo Španělsko s tím, že zná zřejmě i hlavní zdroj nákazy evropských homosexuálů a bisexuálů, kteří zatím mezi nakaženými velmi výrazně dominují.

Místa infekce: Zřejmě mega gay party na Gran Canarii a v Belgii

Španělské úřady podezřívají, že zdrojem infekce je mega gay pride party na prázdninovém ostrově Gran Canaria ve městě Maspalomas, jak v sobotu uvedl list „ El País “. Od 5. do 15. května se asi 80 000 lidí zúčastnilo „Maspalomas Pride“, kterého se zúčastnili především gayové – nejen ze Španělska, ale i z mnoha dalších zemí.

Poté byli někteří infikovaní účastníci diagnostikováni v Madridu: dva nebo tři mladí Italové, jejichž infekce byla potvrzena v Římě, a nejméně jeden vyšetřen na samotném ostrově a jeden podezřelý případ na Tenerife.

Již v pátek byla madridská „Sauna Paraíso“ uzavřena, protože se tam údajně nakazilo několik mužů.

Nakažená osoba registrovaná v Německu také cestovala z Portugalska přes Španělsko do Německa.

Belgie: „Darklands“ Fetish Gay Party

Také v Belgii jsou tři identifikované případy opičích neštovic zřejmě spojeny s velkým fetišistickým festivalem „Darklands“ (motto: „Are you ready to go deep“) v Antverpách. 

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo dosud hlášeno 80 případů opičích neštovic z 11 zemí, aniž by byla jmenována každá jednotlivá země. Dalších 50 případů opičích neštovic je vyšetřováno. Dosud už byly případy hlášeny také v Itálii, Švédsku, Španělsku, Portugalsku a Kanadě. 

Mezitím WHO varuje před zrychleným šířením infekční nemoci, přičemž v některých zemích již začínají přijímat opatření podobně, jako tomu bylo na začátku covidové „plandemie“.  Je tedy možné, že během maximálně  1-2 měsíců vyhlásí WHO pandemii a nastolí „zdravotní diktaturu“…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii (video)

  1. ojeby ako s aids. sexualna orietnacia s tym nema nic spolocne a ide iba o uroven nechraneneho sexu ktory maju bezne aj heterosexualne pariky, takze mam pocit ze len siahli do starej cia prirucky a zase sa opakuje situacia s hiv v 70. rokoch(ci kedy to prepuklo).

    1. Co měla jako CIA společného s HIV? Naopak státní struktury se snažily co nejrychleji potlačit šíření pravdy – z „gay cancer“ a GRID (gay related immunodeficiency) se stal AIDS a doktor Fauci (ano, ten covidový skřet) prohlašoval, že ta nemoc nemá co dočinění s homosexualitou a že stejnou šanci onemocnět má prostá křesťanská dívka která se vdává jako panna. Toto vyvolalo hysterii a na školách se začaly dělat „workshopy“, kde vysvětlovali jak všichní dostanou AIDS a kaposiho sarkom když budou mít sex.

  2. Vůbec mě to nepřekvapuje. Homosexuálové byli vždy semeništěm podobných nemocí kvůli jejich hypersexualitě a zálibě v těch nejnechutnějších praktikách. Není tam bariéra jako u normálních lidí, kde žena funguje jako hrdlo lahve; zda se sex odehraje nebo ne záleží na ní a má na partnera mnohem vyšší nároky, protože biologicky nese větší následky koitu. To u homosexuálů není a není neobvyklé, že mají i stovky „sexuálních“ partnerů ročně. Ani bych se nedivil, kdyby z šíření nejen této nemoci nepociťovali perverzní vzrušení jako to je u AIDS (dříve GRID – Gay Related ImmunoDeficiency) – „bugchasing“ – o tom pojednával dokument The Gift, který můžete najít na necenzurovaných video uložištích. Dále bych chtěl připomenout, že „anální sex“ není sex ale v podstatě masturbace v rektu, které k těmto účelům není ani trochu uzpůsobené a dochází k tržným ranám na sliznici a mísení tělních tekutin (semeno a krev s výkaly). A pak že se nás normálních lidí toto netýká a nemáme do toho co mluvit – máme, protože se jedná o zdravotní a společenskou hrozbu, podobně jakou hrozbou jsou narkomani se žloutenkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout