Francie: Stížnosti na volební podvody ve prospěch Macrona se množí

Francie: Stížnosti na volební podvody ve prospěch Macrona se množí

Již dříve jste si zde mohli přečíst o podezřeních na volební podvody, k nimž mělo údajně ve Francii dojít. Ovšem stížnosti na tyto podvody dopadají podobně jako tomu bylo v USA, tedy už nyní je jasné, že vše skončí i ve Francii prohlášením, že k žádným podvodům nedošlo.

Po prezidentských volbách mezi LePenovou a Macronem, které byly stylizovány jako otázka osudu pro politiku EU a NATO, si již tisková kancelář LePenové strany „Rassemblement National“ stěžovala na zaslání tisíců zneplatněných volebních karet. Na sociálních sítích kolují také videozáznamy zapečetěných hlasovacích lístků, které již přicházejí neplatné do volebních místností. Francouzský establisment však dal ještě před volbami jasně najevo, kdo je jejich prezidentským kandidátem

Volby mají v západních demokraciích kultovní význam. Jejich cílem je legitimizovat agendu skutečných činitelů s rozhodovací pravomocí. Voliči je tak naznačeno, že on sám je v konečném důsledku zodpovědný za rozhodnutí, která jsou učiněna „výše“, a že si tedy nemůže stěžovat! Touto iluzí otřásají zprávy o volebních podvodech, které se znovu a znovu objevují v pravidelných intervalech ve všech západních zemích, které o sobě tvrdí, že jsou demokratické, naposledy v USA a nyní se děje totéž ve Francii.

Soudě podle videa na Twitteru, oficiálně zapečetěné hlasovací lístky již byly zaslány neplatné. Podle France 24 se jedná o náhody, proces balení a přepravy by mohl vést k poškození hlasovacích lístků. To vedlo k žádosti Národní volební komisi.

Jak probíhá proces prezidentských voleb ve Francii? Hodně podobně jako u nás. Obce a volební místnosti obdrží poštou předtištěné hlasovací lístky se zapečetěnými jmény kandidátů. V roce 1975 bylo ve Francii zrušeno korespondenční hlasování, které je náchylné k podvodům, aby se zabránilo volebním podvodům. To je jasný důvod proč chce vláda zavést korespondenční hlasování již před prezidentskými volbami u nás. Korespondenčně tak ve Francii hlasovat nelze, falšovat je tedy třeba jinými způsoby.

Voliči jdou ve Francii do volební místnosti a vloží svůj hlasovací lístek do obálky, která je vhozena do průhledné volební urny. Hlasy jsou pak ručně spočítány a vloženy do státního softwaru, v případě pochybností o správnosti voleb musí být hlasovací lístky přehodnocenyVe Francii jsou poškozené hlasovací lístky vyřazeny. Stačí malé natržení nebo skvrna  a hlas se nezapočítává. Znehodnocené hlasy přišly i mnoha voličům. Vždy se jednalo o hlasy pro Marine le Penovou:

Tisková zpráva volební kanceláře paní LePenové  poukazuje na tisíce zpráv o již neplatných hlasovacích lístcích odeslaných z regionů Ardèche, Alliers, Savojsko, Loire, Yvelines, Eure-et-Loire a Hérault. Původní prohlášení National Rally Party nebo Rassemblement National bylo následující:

„Několik občanů obdrželo volební informace a dva hlasovací lístky kandidátů pro prezidentské volby. Náš kandidát byl systematicky natržen a náš protikandidát  Macron byl nedotčen.“

„Akumulace těchto hluboce antidemokratických činů představuje vážný útok na fungování naší republiky.“

David Rachline , manažer kampaně Le Penové

Ve stejném prohlášení den před volbami si také stěžoval, že starostové používali oficiální psací potřeby k propagaci Macrona u voleb. Pokud k těmto „propagandistickým zločinům“ došlo, mohou být podle francouzského volebního zákona potrestáni přísnými tresty. Již v roce 2017 se objevily zprávy o 4,2 milionu neplatných hlasů. Není však jasné, zda zde byla souvislost s výsledkem voleb.

Oficiální úřady ve Francii obvinění samozřejmě odmítají. Velmi mírné natržení okraje hlasovacích lístků by údajně nemuselo být důvodem pro neplatnost hlasování. Nakonec ale rozhodují šéfové volebních místností, kteří většinou jakkoli poškozené lístky považují za neplatné. V případě nesrovnalostí lze požádat o přezkoumání:

Velmi mírné natržení na okraji předmětného hlasovacího lístku v žádném případě nepředstavuje důvod pro neplatnost, dále a především v případě, že je hlasovací lístek v obálce vadný, má volič vždy možnost požádat o nový vzít si hlasovací lístky, které má k dispozici ve své volební místnosti. 

Národní komise pro kontrolu volební kampaně (CNCCEP)

Toho samozřejmě všichni, kdo si na obdržené natržené lístky stěžovali, využili a lístky vyměnili. Jenže mnoho lidí mohlo natržení u volebních lístků přehlédnout. Pak už by opravdu bylo jen na dané volební komisi, zda natržený lístek započítá.

Ovšem – jak jste si zde již mohli přečíst záhy po volbách – jiné volební podvody byly mnohem okatější a bude skutečně problematické je vysvětlit. Jak mohly mizet miliony hlasů pro Marine le Penovou?

Záznamy zpravodajského vysílání na France 2 ukazují zmizení dvou milionů hlasů pro LePenovou , zda jde ve skutečnosti jen o technickou chybu, jak tvrdí „nezávislí“ ověřovatelé faktů (tedy již dříve Macronovou vládou najatí cenzoři), nebo zda jde o podvod, se teprve uvidí. Mainstream přirozeně takové systematické volební podvody vylučuje .

Ve 21:10 měla Le Penová 13 899 494 hlasů. Ve 22:45 měla Le Penová 11 558 051 hlasů. Kam zmizelo 2 341 443 hlasů?

Komentátor „Patriote Info“.

A zde jsou opět jasně viditelné známky manipulací. Média získávala údaje přímo od ministerstva vnitra. Že by se právě ministerstvo mýlilo o miliony hlasů?

Bild

Více než třetina voličů LePenové je zásadně skeptická a ve spravedlivé volby už nevěří. Zdá se však, že sama LePenová svou porážku přijala a den před volbami prohlásila, že přijme „osud volební urny“.

Zdá se, že Marine le Penová dávno věděla, že prohraje bez ohledu na to, kolik jejích volebních lístků přistane v urnách. Vždyť sama měla možnost vidět, jak probíhaly volby v USA. Jistě také dobře ví, kdo stojí za Macronem a na čí objednávku musel být zvolen.

Jen málokdo totiž ví, že sedm svobodných zednářů podporujících stát ve Francii stanovilo  politické směrnice pro budoucího prezidenta v apelu před volbami. To mimo jiné zahrnuje boj s identitárním impulsem francouzského lidu. A především: Jasné odmítnutí LePenové! Grand Orient se pro Macrona rozhodl už v roce 2017 a od té doby se nic nezměnilo. Není divu: Macron zastupuje známé globalistické postoje establishmentu ve všech podstatných otázkách a je vzorným studentem kliky Klause Schwaba.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Francie: Stížnosti na volební podvody ve prospěch Macrona se množí

  1. Volební podvod jsem předpokládal, ale že se jím otevřeně vysmějou do ksichtů tím, že volby sfalšují v přímém přenosu to je mazec!
    No, v USA experiment prošel, ve Francii taky, zabránit se tomu už nikde evidentně nedá, tak budeme pěkně v prdeli (samozřejmě kromě muslimů, těm je hej).

  2. Josip Visiaronovič Ďugašvili – Stalin povedal – nie je dôležité kto dal komu svoj hlas, ale je dúležité, kto tie hlasy spočítava…

  3. to ťažko mohol povedať Stalin, ktorého vláda na na voľbách absolútne nezávisela, ale ako bonmot k volebným podvodom dobré…
    a keď už chceš byť „znalý“ frajer tak Džugašvili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout