Německo si přivezlo do země dalších 10 džihádistek ze Sýrie i s jejich 27 dětmi

Německo si přivezlo do země dalších 10 džihádistek ze Sýrie i s jejich 27 dětmi

V další repatriační kampani přivezla spolková vláda džihádistky z IS a jejich 27 dětí ze zajateckého tábora v Sýrii do Německa.

Fanatické muslimky byly ve středu přivezeny zpět z tábora Roj na severovýchodě Sýrie. Spolkový státní zástupce nechal čtyři z žen zatknout přímo na frankfurtském letišti.

Čtyřem zadrženým je mezi 23 a 36 lety a mají německou národnost, jedna z nich má také marockou národnost. Státní zastupitelství v Düsseldorfu tvrdí, že vyšetřuje další dvě z deseti žen. Státní zastupitelství v Hamburku a Frankfurtu vyšetřují po jedné podezřelé. Tyto čtyři ženy zpočátku zůstávaly na svobodě.

Vyšetřovatelé viní 36letou rodačku z Porýní-Falce z členství v teroristické organizaci Islámský stát (IS), mimo jiné z válečných zločinů, jak oznámil spolkový prokurátor v Karlsruhe. Nejvyšší státní zástupce z Koblenze informoval o zadržení páté, sedmadvacetileté ženy. Osmadvacetiletá muslimka byla zatčena na základě zatykače düsseldorfského státního zástupce.

Podle federálního prokurátora zatčené cestovaly v roce 2013 nebo 2014 přes Turecko do Sýrie nebo Iráku, tři z nich se svými manžely. Pokud pánové nezemřeli a žijí dodnes, jistě do Německa v blízké budoucnosti dorazí také. A pokud to nejsou „Němci“ – je to jedno, pak jsou to „hledači ochrany“.

Není to poprvé, co Německo přivedlo příznivce IS a jejich děti zpět ze Sýrie. K velké úlevě Annaleny Baerbockové:

„Dnešní akcí byla většina německých dětí, jejichž matky jsou ochotny se vrátit do Německa, přivedena do bezpečí,“ řekla ministryně zahraničí a dodala:

„Nyní existuje jen několik speciálních případů, pro které nadále pracujeme na individuálních řešeních.“

Uvedených „málo případů“ je dalších 30 žen, které odjely z Německa do Sýrie nebo Iráku. Je také důležité je sem rychle vrátit. Otázka: Co z toho Německo má, kromě obrovských nákladů a dalších problémů?

Berbocková ospravedlňuje svou laskavost na úkor ostatních takto:

„Těch 27 dětí je nakonec oběťmi ISIS a mají právo na lepší budoucnost daleko od jeho smrtící ideologie a na život v bezpečí, jaký si přejeme pro naše vlastní děti.“

Ovšem děti jsou v nejlepším případě oběťmi svých islámských rodičů, kteří raději bojovali mezi svými souvěrci za šíření své ideologie v arabském světě, než aby si užívali milosti, že v Německu mohou žít na náklady daňových poplatníků.

A „právo“ být zde znovu po neúspěchu podniku je možné pouze tehdy, pokud daňový poplatník dostane povinnost pracovat pro takové lidi a jen pro těchto téměř 40 lidí položí na stůl pár milionů eur. Pokud každý z těchto obohacovačů stojí „jen“ 3 000 eur měsíčně, je to jen přes 100 000 eur měsíčně. Zpáteční let a různé přípravy, stejně jako náklady na proces zadržení nejsou zahrnuty. A to zatímco němečtí důchodci  počítají každý cent, aby se z nich nestali bezdomovci.

A zde je ukázka toho, co za ženy nyní vítá Německo:

„Šestatřicetiletá žena a její manžel prý také skladovali ve svém domě ‚velké množství výbušnin a zbraní‘ a provozovali přijímací středisko pro svobodné ženy IS. Pár si navíc prý nechal jezídskou ženu jako otrokyni pro domácí práce a péči o děti. Muž ji prý pravidelně sexuálně napadal, o čemž jeho žena věděla. Právoplatní obyvatelé domu uprchli nebo je IS vyhnal. Žena, která před odjezdem žila v Idar-Oberstein v Porýní-Falcku, je proto obviněna ze zločinů proti lidskosti, válečných zločinů, obchodování s lidmi a porušení zákonů o zbraních.“

Ano, a německý daňový poplatník nyní může vklouznout do role jezídského otroka, který byl „držen“, aby dělal domácí práce a staral se o děti. K velké radosti Baerbockové, která poděkovala „kurdské samosprávě v severovýchodní Sýrii a našim americkým partnerům, kteří nás opět logisticky podpořili“ za úspěšnou repatriaci.

K uvedenému jen dodávám, že je otázkou, co jsou zač jejich děti, které byly jistě vychovávány tak, aby se z nich stali stejní fanatici, jakými jsou jejich rodiče. Chlapci se na území ISIS učili již od 7 let zacházet se zbraní a navštěvovali školu Koránu. Ani v táboře, kde byly poté džihádistky s dětmi ubytovány, to nebylo jiné. také tam se daly tyto fanatičky dohromady a nadále učily své děti k nenávisti ke káfirům.

A nakonec nezapomeňte, že hlavní součástí džihádu na území káfirů je takíja – přetvářka, kterou se muslimské děti učí od doby, kdy začínají vnímat….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo si přivezlo do země dalších 10 džihádistek ze Sýrie i s jejich 27 dětmi

 1. Zmrdi jsou jen islámská vražedná barbarská horda. Ruská knížectví formálně nebyla součástí území Zlaté hordy, ale byla Mongolům podřízena. Pokud chtěla rurikovská knížata vládnout ve svých zemích, musel je v jejich postech potvrdit chán zvláštní listinou, tzv. jarlykem (obdobou evropského léna) poté, co uznala jeho svrchovanou moc, tedy příslušnost k říši. To bylo v pravomoci velkého chána (mongolsky čingischána) a Bátúovou povinností bylo posílat ruská knížata za tímto účelem do Karakorumu, hlavního města mongolské říše. Během bojů o nástupnictví po nástupu velkého chána Kublaje v roce 1260 se vztahy mezi mongolským centrem a západním ulusem Džuči uvolnily a chán Berke, Bátúův bratr, Zlatou hordu osamostatnil. Byl prvním mongolským chánem, který přijal islám, a islamizoval tak vládnoucí dynastii.

  1. Šokující rozhodnutí Evropského parlamentu: Trestná činnost migrantů musí být systematicky skrývána. Jde o 5. hlasování č. 495 z 8. března, Za údajným „bojem proti rasismu“ se skrývá tvrdá cenzura alternativních médií a tabuizace jakékoli kritiky migrace a multikulturalismu.

 2. Někde džihádisty, jinde zas autisty.
  Do české kotlinky se hrnou autisté z Ukrajiny, neziskofka Nautis je aktivně vyhledává.
  Velmi užitečné pro nás pro fšechny, neb zaopatřený autík umožní příbuzným pracovat a podpořit trvalý rozvoj a blahobyt. 🤔
  Myslím, že na fakultách psychologie, romistiky, bohoslovectví, genderu a rozličných náramně užitečných dalších, musejí bouchat špunty od šampáňa.
  To by vtom byl čert, aby mezi těmi autíky nabyli i nějací Romové a aby rodičovstvo nepotřebovalo duchovní útěchu.
  Kontrolní otázka č. 1 :
  Přesedlají Minář a Roll , čilí bohoslovci, na pomoc zástupům ukrajinských autíků, anebo ne? 🤔
  Kontrolní otázka 2 :
  Kolik nebinárních osob s fluidním pohlavím se vyskytuje mezi ukrajinskými autíky? 🤔
  Určitě naše osvícená vláda vymyslí nějaký tučný grantík, aby se náležitě osvětlil tento problém. 🤔

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout