Očkovaný pilot utrpěl srdeční zástavu v kokpitu, incident byl zatajován (video)

Očkovaný pilot utrpěl srdeční zástavu v kokpitu, incident byl zatajován (video)

Tento článek o pilotovi je už pár dnů starý, nicméně dnes se toto téma hodí k aktuálnímu vyjádření Válka, který na aktivistickém Seznamu v rozhovoru opět doporučoval aplikaci  experimentální genové látky, před níž varují všichni systémem neuplacení odborníci. O tom, že jde o zdraví poškozující a u některých jedinců i smrtící dryák, svědčí dokonce i již odtajněné dokumenty Pfizeru.

Takže nejprve k rozhovoru, kde mladá eurosvazačka nezapomněla zdůraznit, že je již plně očkována třemi dávkami a neopomněla se ani optat na to, zda jí Válek doporučuje i čtvrtou (a ten ji samozřejmě doporučil).

Naše vláda opět nakoupila miliony genových preparátů, jimž někdo omylem říká „vakcíny“ (po aplikaci vakcíny nemoc nedostanete a ani ji nepřenášíte, což u tohoto přípravku neplatí) a nyní se je snaží lidem vnutit.

Nemusím být věštec abych již nyní předpověděla, že se většina těch genových pomyjí vyleje, nicméně vrchní eurosoudružka von Lejno potřebuje nahrabat miliardy, tak je třeba jí – jistě za slušný bakšiš – pomoci ty preparáty nějak udat. Byť by měly skončit v kanálu. Navíc, Poláci již od nákupů těchto látek couvli, tak je pomohou udat alespoň naši  „řiťolezci“ – samozřejmě i s některými dalšími lokaji z jiných evropských zemí…

Ovšem ta údajná tečka – jak ji nazvala minulá vláda – se očividně nestává tečkou. A tímto jsme u další konspirační teorie, která se stala skutečností. Ano, mnozí z nás psali hned v začátcích aplikace těchto experimentálních látek, že zde bude snaha je aplikovat opakovaně a to po dlouhé roky. Slušně na nich totiž vydělávají především ti, kdo reálně vládnou světu – Gates, BlackRock, Vanguard…

A opět jsme měli my „konspirátoři“ pravdu. Pokolikáté už? Takže i Válek již deklaroval pravidelné očkování před podzimem. A pak možná i před jarem. A vřele jej doporučuje lidem nad 55 let… Tvrdí, že aplikace nebude povinná, ovšem to tvrdil i Babiš jen asi dva měsíce předtím, než ji pro některé skupiny obyvatel povinnou dal. Takže Válkovi v tomto směru nevěřím ani nos mezi očima. Jen doufám, že se u nás odpůrci nezachovají jako ovce, ale jako řečtí důchodci, z nichž přes 300 tisíc tyto preparáty odmítá i pod pohrůžkou odnětí majetku.

Níže je tedy další ukázka toho, jak genové injekce skutečně „fungují.“ A pod videem pak najdete i další otřesný případ…

Očkovaný americký pilot utrpěl srdeční zástavu v kokpitu několik minut poté, než přistál Airbus 321. V té době bylo na palubě téměř 200 lidí. Ti unikli možné katastrofě.

Yoshua Yoder z americké organizace Freedom Flyers řekl v pořadu Stew Peterse, že k incidentu došlo 9. dubna, a že dotyčnou osobou byl pilot American Airlines Robert Snow.

Letecká společnost zavedla povinné očkování pilotů. To znamená, že musí dostat experimentální injekci, aby si udrželi svou práci. Pokaždé, když letí, ohrožují stovky životů.

Pilot měl štěstí, že měl na palubě zdravotní sestru. Pro resuscitaci musel být použit defibrilátor. Snow si incident nepamatuje. Když se probudil, byl na jednotce intenzivní péče.

Snow, který se obrátil na Yodera, je naštvaný na American Airlines. Ve videu, které natočil na jednotce intenzivní péče, říká, že ho letecká společnost donutila k očkování. Po vakcíně Janssen trpěl vedlejšími účinky.

„Už toho máme dost a bráníme se,“ zdůraznil Yoder. „Všechny letecké společnosti byly žalovány za to, co nám udělaly. To už nemůžeme akceptovat.“

Piloti umírají v kokpitu na mrtvici a krevní sraženiny a letecké společnosti, odbory, FAA a ministerstvo dopravy to zakrývají, řekl. „Nechtějí, abyste slyšeli pravdu.“

Peters poukázal na to, že mnoho letů je zpožděno a jsou zrušeny nebo odkloněny. Zeptal se Yodera, jestli to souvisí s očkováním. Na tuto otázku odpověděl kladně. „Stoprocentně.“

„Předpisy o očkování mají strašný dopad na letectví a bude se to jen zhoršovat,“ varoval Yoder. Denně přijímá hovory od lidí, kteří trpí závažnými vedlejšími účinky. Letuška American Airlines například uvedla, že už utrpěla čtyři mrtvice. Je plně očkovaná. „Nemyslím si, že budu ještě dlouho žít,“ řekla mu letuška.

„To se děje,“ řekl Yoder. „Musíme se tomu teď postavit.“

Další případ je o to horší, že v něm figuruje smrt dítěte, donuceného k očkování…

Brazilská škola donutila 11letou dívku k tomu, aby se nechala očkovat na covid. Ta 4 dny po nuceném očkování zemřela…

11letá dívka jménem Izabella da Silva zemřela v Londrině, městě v brazilském státě Paraná, čtyři dny po očkování proti Covidu. Dívka byla  nucena být očkována: poslanec Ricardo Arruda oznámil, že škola vyhrožovala, že pokud se dívka nenaočkuje, bude to hlásit opatrovnické radě. 11letá dívka by byla nejen vyloučena ze školy, ale mohla by být také oddělena od svých rodičů, pokud by ji nenechali očkovat.

Izabella dostala injekci Covid 4. dubna. Krátce poté se u ní rozvinula silná bolest hlavy – 8. dubna, čtyři dny po očkování, zemřela…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Očkovaný pilot utrpěl srdeční zástavu v kokpitu, incident byl zatajován (video)

  1. jebat ich vsetkych. seriozne. nemam zlutovania ani nad jednym opichanym(vratane mojej rodiny a kamaratov). nemali ziadnu chrbtovu kost prave vtedy ked na tom zalezalo najviac a teraz budu nariekat. nie, takto svet nefunguje. ked je clovek sprosty a lahkomyselny, tak bude platit za svoje rozhodnutia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout