Španělsko: Pyreneje mají být osídleny mladými muslimy, projekt finančně podpoří EU

Španělsko: Pyreneje mají být osídleny mladými muslimy, projekt finančně podpoří EU

Islamizace Španělska je na vzestupu a to jak za podpory tamních socanských vládců, tak EU. Barcelona se již řadí k nejvíce islamizovaným městům a Katalánsko jako takové zaznamenává natolik vysoký počet muslimů v populaci, že již není otázka zda, ale kdy bude tato oblast islamizována.

Muslimové – a zejména Arabové – považují Španělsko za území islámu. Reconquistu nikdy neuznávali, dokonce i ISIS má na své mapce chalífátu celý Pyrenejský poloostrov. Nyní se mají islamizovat i Pyreneje, tedy horská oblast, kde obyvatelstvo velmi rychle stárne. Z eurofondů tak nyní půjdou peníze na přestěhování mladých muslimů do této oblasti, kde jim je nabízeno vyučení, bydlení a práce.

Proč se podobné pobídky nedělají pro mladé Španěly, zdroje neuvádí. Předpokládám, že v zemi, kde je velmi vysoká nezaměstnanost mladých a bydlení je nedostupné, by po domku nebo bytu v Pyrenejích i s jistou prací sáhla nejedna mladá španělská rodina. Ovšem jak známo, některé vlády dávají přednost cizincům (pro příklad nepotřebujeme chodit do zahraničí) a výměna evropských obyvatel za neevropské národy je také velmi dobře známým úkolem EU.

Mimochodem, v Maroku není válka, pak vůbec nechápu, proč se do země stěhují právě Maročané. Jsou to navíc právě Maročané, kdo si dlouhodobě dělá na Španělsko nárok. Věk údajných nezletilců bez doprovodu je také diskutabilní (90% jich přijíždí bez dokladů) a slučování širších rodin, které je součástí nového migračního paktu EU, pak urychlí islamizaci všech míst, kde budou tito „sirotci bez doprovodu“ usídleni…

Tím, že jim projekt Avenir poskytne ubytování a školení ve stárnoucí oblasti katalánských Pyrenejí, má za cíl pomoci jim najít práci a zároveň oživit území.

Smaïl vstává každé ráno brzy, aby dorazil v 8 hodin do práce, recyklačního centra, kde ukládá a čistí předměty určené k recyklaci. Domů se vrací ve 14 hodin a někdy tráví odpoledne roznášením časopisů nebo jídel domů. Je Maročan, je mu 19 let a žije v Trempu, městě s 6000 obyvateli na okraji Pyrenejí na severozápadě Katalánska.

Bylo to v roce 2020, kdy přijel on a devět dalších mladých nezletilců bez doprovodu do tohoto města, aby se poprvé zapojili do projektu „Avenir“. Tím, že jim tento program poskytne bydlení a školení v tomto vylidněném regionu, jim chce nabídnout důstojnou budoucnost a zároveň oživit území těmito mladými lidmi toužícími po práci (pozn.: otázka je, kolik jich bude pracovat, až získají občanství a další z toho plynoucí výhody).

„Jsou to venkovské oblasti, které jsou stále více opuštěné mladými lidmi ,“ poznamenává Violeta Quiroga, profesorka sociální práce na univerzitě v Barceloně, která se programu zúčastnila. Výsledkem je velmi stárnoucí a neaktivní populace. K vyřešení tohoto problému společně s problémem nezletilých migrantů bez doprovodu zahájily autonomní vláda Katalánska a Živnostenská a řemeslná komora regionu Occitanie ve Francii tento společný projekt. Ten je dotován grantem ve výši téměř 700 000 eur z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).

Účastníci pocházejí z přijímacích středisek pro mladé migranty a míří do této horské oblasti. Tam je ubytovává a dohlíží na ně 24 hodin denně tým sedmi profesionálů, kteří jim pomáhají s jejich každodenními úkoly. „Cílem je zajistit, aby mohli jít ven a najít si práci, ale s předchozí prací na podporu integrace ,“ vysvětluje Mireia Badia, personální ředitelka. Tito průvodci je mimo jiné učí, jak vařit zdravá jídla, jak hospodařit s penězi a jak používat pračku….

Tito mladí lidé také absolvují školení přizpůsobené řemeslům dostupným v regionu. Vzhledem k omezené vzdělávací nabídce ve venkovských oblastech, navíc pro lidi bez řádných dokladů, jim Avenir nabízí kurzy přizpůsobené jejich potřebám a zájmům (tesařství, kadeřnictví, údržba atd.) v souladu s učňovskou praxí v místních podnicích. „Kurz mechaniky je ten, který se mi líbil nejvíce ,“ říká Smaïl. Program jim také pomáhá získat řidičský průkaz, který je v regionu, který je špatně obsluhován hromadnou dopravou, tak cenný.

Jaká bude budoucnost této oblasti? Jak sami vidíte, v místě jsou již bytové domy (viz titulek), kde jsou  Arabové ubytováváni. Jak přímo i zdroje přiznávají, nemají žádné platné doklady. Tedy nikdo ve skutečnosti neví, kdo jsou, jejich identita je založena jen na tom, co oni sami řeknou.

Předpokládám, že postupně si sloučí co nejširší rodiny, v místě postaví mešity, sídliště se stane novým muslimským ghettem se 75% nezaměstnaností (podobně jako je tomu v těchto čtvrtích ve Francii nebo ve Švédsku), hlavním zdrojem obživy se stane prodej drog a převaděčství (jde o oblast na hranicích s Francií) a postupně odtud utečou i poslední zbytky Španělů.

Arabové tak dobydou Španělsko zpět – tentokrát ovšem bez boje a s podporou původních obyvatel…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Španělsko: Pyreneje mají být osídleny mladými muslimy, projekt finančně podpoří EU

 1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově zmanipulovatelní a pod drogami dokáží mnoho. Stačí pár mikrogramů LSD nebo lysohlávek a jsem kreativnější, produktivnější a mám lepší náladu. O takových efektech alespoň mluví někteří lidé, kteří pravidelně užívají mikrodávky psychedelických drog. Účinky zatím nejsou ve výzkumech jednoznačně potvrzeny, pokud ale probíhající oficiální klinické studie efekt potvrdí, časem by mohl být takzvaný microdosing legální. stále to ty fetky a drogová lobby zkouší, s bruselskýma teploušema to je smrtící koktejl. fialovej hnus, euromarxisti se před ničím nezastaví. A pak budeme léčit závisláky ze závislosti.

 2. pokial sú miestni občania takí vítačskí idioti ako ich vláda a nevadí im ani islamizácia, iné si ani nezaslúžia… smutné, ale pravda

 3. to je v **** uz toto. chystal som sa prestahovat do andory s tym ze je to tam extremne bezpecne a izolovane od francuzska a teraz pride hrozba naopak zo spanielska. ach boze. to uz clovek naozaj nema kam ujst.

  1. Ak chceš opustiť Slovensko, môžem ti odporučiť iba jedinú krajinu Európy: Bielorusko. Emigrovať do Ruska sa neoplatí, kým tam bude vládnuť Putin. Lukašenko nie je xenofób, cudzincov /hlavne športovcov/ tam už teraz žije veľa.

   1. vies co, riesim to aktivne uz dva roky a pasvine dlhsie, takze mam zistene asi uplne vsetko o kazdom mieste. problem je ze neexistuje dokonale miesto. keby ano tak su tam uz vseci. kazde ma nejake muchy. hlavne problemy/faktory su kriminalita, dane, priroda/pocasie, kultura/demografia a islam. najst nieco co to ma dobre vyvazene je velky problem. planujem asi 4 miesta po svete na striedacku. andoru som bral hlavne kvoli daniam na danovu rezidenciu ale aj kvoli bezpecnosti a tomu ze metropola ako barcelona s medzinarodnym letiskom a plaz su len 2.5h autom. a priroda je super na leto aj zimu. sice tam pobytove viza stoja 400k ale 50k je len vklad na ucet a 350k sa moze pouzit na nehnutelnost a za to mas ledva priemerny byt v bratislave aj tak takze nic extremne.

    cakam kym sa uvolnia cestovne restrikcie, hlavne nahubky, a chystam sa pocestovat a pozriet na vlastne oci vsetko. takze do andorry sa dostanem snad uz toto leto. ale ako pise tento clanok, buducnost ma trochu zacala teraz zneistovat. i ked je andorra vcelku izolovana, ak by sa islamaci nasackovali do horskych dedin v okoli zo spanielskej strany tak to moze byt problem proste.

    rusko same o sebe nie je zle a dost lacne. len danovo nic moc a viza su problematicke. ale take sochi alebo moskva ma lakaju stale.

    bielorusko ma bohuzial vysoku kriminalitu. nepojdem predsa do horsieho nez som teraz https://www.numbeo.com/crime/rankings_by_country.jsp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout