Španělsko: Poté, co si policie dovolila pokutovat Maročana za špatné parkování, nastaly v katalánském městě nepokoje (videa)

Španělsko: Poté, co si policie dovolila pokutovat Maročana za špatné parkování, nastaly v katalánském městě nepokoje (videa)

Rozdávat pokuty muslimům na jejich dobytém území? To je něco, co nelze akceptovat. V katalánském městě proto vypukly nepokoje záhy poté, kdy jistý Maročan dostal pokutu za to, že špatně zaparkoval. Jenže muslim přece nemusí dodržovat pravidla, která se neslučují s právem šaría. Nikdo tak po něm nemůže požadovat pokutu za to, že nedodržel pravidla káfirů….

Stovky lidí křičely a házely předměty, a to i z balkonů, na policisty, kteří se pokusili pokutovat majitele špatně zaparkovaného vozidla.
Podněcovatel nepokojů byl zatčen za narušení veřejného pořádku a kladení odporu při zatýkání.
Multikulturní čtvrť Rocafonda v Mataró (Maresme) je opět jádrem sociálního konfliktu, jak ukázal včera útok stovek lidí, většinou marockého původu, na místní policii, která se pokusila pokutovat majitele zaparkovaného vozidla, které parkovalo ve dvojité řadě v rue Pau Picasso.

Krátce po 20. hodině jedna osoba rozzlobeně reagovala na pokutu od místního policisty z Mataró, který muže pokutoval za to, že zaparkoval své vozidlo ve dvojité řadě před ulicí Pabla Picassa 40. Pachatel, který odmítl ukázat doklady, křičel na důstojníky a způsobil, že se na místě shromáždilo velké množství lidí a došlo k ostré bitvě .

Po střetu policistů s řidičem začali místní házet lahve, talíře, pytle na odpadky, pomeranče, helmu, kusy masa atd. na důstojníky, dokonce i z balkonů, což je donutilo ustoupit a povolat další tři hlídky místní policie a dvě hlídky Mossos d’Esquadra k posílení. Provokatér byl nakonec zatčen, ale nepokoje pokračovaly celou noc a dokonce vedly k zapálení kontejneru ve čtvrti Palau.

Níže se můžete na několika videích  podívat na to, co způsobila jedna pokuta za špatné parkování:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Poté, co si policie dovolila pokutovat Maročana za špatné parkování, nastaly v katalánském městě nepokoje (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout