Rakousko: V Austria Center Vienna zaměstnávali odsouzeného teroristu Islámského státu

Rakousko: V Austria Center Vienna zaměstnávali odsouzeného teroristu Islámského státu

Jen málokdo ví, že trojice metropolí – Paříž – Brusel – Vídeň – patří v rámci EU k nejvíce islamizovaným. Jedná se o města, jejichž osud je již víceméně zpečetěn, neboť cizinců tam již žije víc než původních obyvatel. Také vedení těchto měst je samozřejmě promigrační a proislámské, což například vede i k tomu, že jsou firmy nabádány k větší rozmanitosti – tedy k tomu, aby zaměstnávaly více neevropských cizinců. Stejně  jednají i městské firmy a zřejmě není nijak podstatná ani minulost zaměstnanců.

Rakousko navíc zaznamenalo v posledních letech rekordní počet žadatelů o azyl, což také nese svoje ovoce, jak je vidět už jen na faktu, že více než polovina vězňů v rakouských věznicích jsou cizinci. Podobně jako v mnoha dalších zemích i zde skončil nejeden terorista ISIS. A jak se zdá, být oddaným džihádistou je zřejmě považováno za slušnou kvalifikaci pro ochranku očkovacího centra. A mladý džihádista by si zřejmě vydělával jako ochranka dodnes, kdyby ho jeho kolegyně neobvinila ze znásilnění…

Odsouzený terorista IS pracoval na začátku roku jako bezpečnostní stráž v očkovacím a testovacím centru v Rakouském Austria Center Vienna (ACV). 21letý muž tam byl zatčen 6. ledna – noc předtím měl znásilnit kolegyni. Muž je od té doby ve vazbě. Ve středu se musel zodpovídat ze znásilnění u krajského soudu ve Vídni, kde se probíral jeho trestní rejstřík.

Jak se 21letému muži podařilo získat práci v bezpečnostní službě v největším očkovacím a testovacím centru ve federálním hlavním městě jako právně odsouzenému bývalému teroristovi IS se třemi dalšími relevantními předchozími odsouzeními, bylo také předmětem výslechu.

Jeho minulý život samozřejmě nebyl dostatečně prověřen společností, která ho zaměstnávala.

Jisté je, že muž byl v červnu 2017 ve Vídni odsouzen ke dvěma a půl letům vězení, z toho deseti měsícům nepodmíněně, za to, že byl součástí teroristické a zločinecké organizace. Nezanedbatelný stupeň trestu pro mladého člověka – v té době mu bylo 17 let. Podle rozsudku se na konci května 2016 připojil k radikální islámské teroristické milici „Islámský stát“ (IS) a chtěl podstoupit bojový výcvik v teroristickém táboře v Sýrii.

Byl však zadržen tureckými úřady v jihoanatolském pohraničním městě Gaziantep, bylo mu zabráněno pokračovat v cestě a byl poslán zpět do Rakouska. V červenci 2016 ve Vídni oslovil jedenáctileté a dvanáctileté chlapce v parku a pokusil se je naverbovat pro IS.

Po odpykání nepodmíněné části trestu již mladý muž nebyl podezříván z možného páchání teroristických trestných činů. Pokračoval však v páchání jiných trestných činů, naposledy byl odsouzen za úmyslné způsobení vážného ublížení na zdraví.

5. ledna, když pracoval jako bezpečnostní stráž v Rakouském centru, se dal do řeči se zaměstnankyní očkovacího centra, se kterou si domluvil schůzku po práci. Setkali se ve městě, šli do restaurace rychlého občerstvení pro něco k jídlu a pak, podle obžaloby, šli na jeho naléhání do hotelu. Jak vysvětlil prokurátor, žena byla v tomto okamžiku velmi zastrašena vysokým, silným a dominantním mužem.

V hotelu si šla žena lehnout a předstírala, že spí, zatímco on se sprchoval. Když se vrátil z koupelny, řekl jí, aby se svlékla, počítal do deseti a opakovaně ji znásilňoval, přestože plakala a prosila ho, aby přestal.

Obviněný, který byl přiveden do soudní síně těžce ozbrojenou speciální jednotkou vězeňské stráže kvůli své teroristické minulosti, to popřel. Se ženou údajně vycházel velmi dobře: „Šla se mnou, vůbec jsem se jí neptal.“ V hotelu, zatímco se společně dívali na televizi v posteli, položila mu hlavu na hruď, pohladila ho a zeptala se, jestli s ní chce spát. Řekl ano: „Jsem muž. Když řekla, že už nechce, okamžitě jsem přestal.“

V Rakousku je nyní na mnoha postech podmínkou zaměstnání covid očkování a to včetně tzv. posilovače. Mnoho kvalifikovaných a bezúhonných lidí, kteří genové injekce odmítají, tak přichází o práci, zatímco terorista – je-li očkovaný (jinak by v očkovacím centru pracovat nemohl) práci bez problémů získá. Takové „prkotiny“ jako bezúhonnost přece prověřovat netřeba, hlavní je, že má v těle genovou injekci, pak je i terorista pro práci ochranky dobrý….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: V Austria Center Vienna zaměstnávali odsouzeného teroristu Islámského státu

  1. Iba pacient psychiatrie si môže myslieť,že „národno-konzretvatívny“ premiér Kurz /Sorosov otrok/ bojoval proti migrácii potláčal zločiny s ňou spojené a EÚ ho donútila kvôli tomu odstúpiť… A Salvini nie je o nič menši zločinec ako on.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout