Lži o globálním oteplování vyvráceny, plocha arktického ledu se zvětšila

Lži o globálním oteplování vyvráceny, plocha arktického ledu se zvětšila

Pokud bedlivě sledujete zprávy i z jiných zemí Evropy, pak vám jistě neušlo, že ve Skandinávii zažili jednu z nejstudenějších zim. Zejména na začátku zimy padaly mrazivé rekordy a rozhodně to nevypadalo jako by mělo být nějaké globální oteplování. Střední Evropě se sice mrazivá zima vyhnula, nicméně vloni zde byl nejstudenější květen za posledních asi 80 let.

Teplotní rekordy – ať už ty mínusové nebo plusové – se někde na planetě vyskytují neustále. A tak tomu bylo v historii naší planety vždy – doby ledové střídala období, kdy se planeta oteplovala.

Globální oteplování, se kterým přišli klimaalarmisté jako s jakýmsi „hlavním světovým náboženstvím“, má být dokonce záminkou k plánovanému zchudnutí mas. Je třeba snížit populaci, ukončit využívání fosilních paliv, přejít na „zelenou“ energii, přestat jíst maso a uskrovnit se ve všech směrech, abychom zanechali co nejmenší uhlíkovou stopu.

Agendou 2030, která je osnovou Velkého resetu, se globální oteplování a otázky klimatu doslova prolínají a dá se říct, že je stěžejním tématem celého dokumentu.

Data, s nimiž ovšem nyní přišli vědci, celou klimaalarmistickou doktrínu od základů vyvrací…

Pokrytí ledem v arktické oblasti je v současné době téměř zpět na průměru z let 1991–2020, výrazně nad minimem z roku 2012 a vyšší než v roce 2020.

Podle poslední zprávy evropského programu pozorování Země Copernicus byla plocha mořského ledu v březnu 2021 jen o 3 procenta nižší než je 30letý průměr. V březnu bylo zaznamenáno maximální roční pokrytí mořským ledem v Arktidě.

Tyto zprávy nezměnily mainstreamový narativ o změně klimatu. V roce 2009 klimatický alarmista a bývalý americký viceprezident Al Gore předpověděl, že severní pól bude do roku 2013 bez ledu. Stránka BBC Future Planet v roce 2020 tvrdila, že většina ledu údajně „rychle mizí“ a klimaalarmisté chtěli oblast posypat sklem.

Geologické záznamy ukazují, že Země byla často bez ledu. Zatímco klimatičtí alarmisté tvrdí, že rychlost změn je znepokojující, historické záznamy naznačují, že podobné míry změn byly zaznamenány již dříve.

V roce 1816 bylo Královskou společností pozorováno, že „2000 čtvercových lig (liga jsou tři míle) ledu, kterým byla grónská moře mezi 74° a 80° severní šířky dosud pokryta, v posledních dvou letech zcela zmizelo“.

Hlavní vědecký poradce britské vlády Sir Patrick Vallance se snaží vyděsit veřejnost řadou extrémních modelů počasí a pavědou, když uvádí, že arktický mořský led směřuje k „bodu zvratu“. Koncem roku 2021 bylo pozvaným na COP26 řečeno, že na hodinách soudného dne je jen „jedna minuta do půlnoci“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Lži o globálním oteplování vyvráceny, plocha arktického ledu se zvětšila

  1. Tak toto je pecka, ktoru treba vsemozne vsade sirit, kedze na ekonabozenskom klamstve stoji gro podvodnej agendy Great reset ! Skoda, ze skoro ziadne relevantne zdroje… Nedoplnite to?

  2. Globalni oteplovani je mrtva vec. Zabil ji Trump jednim Twitrem, v dobe kdy uhodily v USA velke mrazy, vsude zaveje snehu, tak postnul neco jako „Kde je to globalni oteplovani kdyz ho te potrebujeme.“ Cely internet se kacel smichy. a ejhle za tri mesice pote najednou prisli vsechny Sorosovky se „Zmenou klimatu“ = Clima change. Take se zavedli Uprchlici kvuli klimaticke zmene. Tahle rebrandovana saskarna, ma tu vyhodu, ze jak uhodi mrazy nebo vedra muzete zacit jecet Klimaticka zmena, a prosadite si zakony jake chcete. Nejlepe takove co pomohou BlackRocku nebo alespon zahubi par Evropanu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout