Belgie: Údajně psychicky nemocný Afghánec bodal na ulici a Syřan zavraždil vlastní sestru

Belgie: Údajně psychicky nemocný Afghánec bodal na ulici a Syřan zavraždil vlastní sestru

Dva jinak nesouvisející případy obohacování mají – mimo to, že k nim došlo v Belgii – jedno společné – pachatel byl vyznavačem náboženství míru. V jednom případě měla figurovat nám již dobře známá psychická nemoc, ve druhém v Evropě již zcela obvyklá vražda ze cti….

Další z mnoha případů psychicky nemocných vyznavačů Alláha nyní rozplétají v belgickém Bouillonu (viz titul. obr.).

Afghánec tento čtvrtek uprostřed odpoledne v Bouillonu čtyřikrát bodl kolemjdoucího.

Když kolemjdoucí procházel po Rue College, přišel za ním muž a čtyřikrát ho bodl.

Upozorněni kolemjdoucími na místo rychle dorazili záchranáři, kteří se postarali o zraněného. Tento čtvrtek večer byl muž operován a v pátek byl převezen do domácího ošetřování.

Pachatel, který bydlí v centru Fedasilu a údajně trpí psychickými poruchami, byl zatčen a zadržen. Je afghánským žadatelem o azyl.

Jeho motivace ve vztahu k tomuto činu nejsou dosud známy. Oba muži se zřejmě neznali.

A jsme-li v Belgii, pak je zde aktuálně řešen i případ vraždy ze cti, kdy bratr zavraždil svoji sestru.

Gerges Younan byl zatčen v Sýrii za vraždu své sestry Ahlam, kterou spáchal 3. ledna 2021 v Lutychu. Od té doby se její starší bratr uchýlil do Sýrie.

3. ledna 2021 bylo nalezeno bezvládné tělo Ahlam Younan, 28leté ženy syrského původu, v jejím bytě na Rue de la Cathédrale, v srdci Lutychu. Mladá žena měla spoutané ruce a byla střelena do hlavy.

Velmi rychle se podezření obrátilo na radikální větev Ahlaminy rodiny a přesněji na jednoho z jejích bratrů, Gergese Younana, s bydlištěm ve Švédsku. Ten několikrát vyčítal své mladší sestře její evropský životní styl, na jeho vkus příliš nespoutaný.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: Údajně psychicky nemocný Afghánec bodal na ulici a Syřan zavraždil vlastní sestru

  1. Nezlobte se ale už mne ty vaše kecy unavují, je snad věcí každého státu a když neudělá nic stát tak samotných lidí, jak se s tímto póóvlem vypořádat, nebo už jsou jako Ukradinci a čekají až přijde nějaký spasitel? Tak to se načekají, do té doby je vyvraždí všechny, bohužel komu není z hůry dáno tomu není pomoci. není mi líto nikoho v dnešní době neb byla doba kdy se lidé dokázali bránit zlu odkudkoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout