Francouz se v parku porval s muslimkami, chtěly mu prý zabít psa (video)

Francouz se v parku porval s muslimkami, chtěly mu prý zabít psa (video)

Pes je podobně jako prase pro muslimy nečisté zvíře. Nesmí se k nim ani přiblížit a už vůbec ne o ramadánu. Majitelé psů v islamizovaných evropských zemích bývají poměrně často muslimy napadáni, obzvlášť na územích, kde je již větší koncentrace muslimů.

Incident, který se stal nyní – tedy v době ramadánu – ve Francii, není v tomto směru ničím výjimečný. Rozhodla jsem se však o něm informovat hned z několika důvodů. Jednak existuje video, které incident alespoň částečně dokumentuje.

Dále je jasnou ukázkou toho, jak to bude vypadat stále častěji – psi muslimům vadí a podobné potyčky budou v zemích jako Francie na každodenním pořádku. A je jen otázkou času, než muslimové skutečně začnou na ulicích psy jejich venčícím pánům zabíjet. A poslední velmi důležitý fakt, na nějž je třeba poukázat, je i to, jak nakonec dopadl muž, který si šel na policii na ženy stěžovat. Za zločince nakonec považovali jeho…

Vše podle napadeného muže začalo, když dopoledne venčil psa v Montpellieru na břehu řeky Lez poblíž Hôtel de Région. Zvíře, jezevčík, bylo odpoutané, když se přiblížilo k lavičce, na které sedělo pět žen, z nichž dvě byly zahalené v muslimky.

Dále existují dvě různé verze. Podle jedné z žen, která svědčila na twitterovém účtu Decolonial News, se muž údajně „smál“, když viděl scénu, a podotkl něco jako: „Jaké hloupé náboženství“, ale nepotvrdila to, když byla vyslýchána.

Muž tvrdí, že mu bylo vyhrožováno. „Křičely na mě, abych psa uvázal a dostal ho z cesty, protože byl ramadán, jinak ho zabijí,“ říká muž s tím, že několikrát zopakovaly, že chtějí „zabít psa!“

„Řekl jsem jim, že mám stále právo chodit se psem, kam chci,“ prohlásil muž.

Mladé ženy obvinily muže, že je urazil. Muž se brání a říká, že mu bylo muslimkami řečeno, aby „šukal“, nadávaly mu v arabštině a obdržel i homofobní urážky. Snažil se uniknout konfliktu a pokračovat v cestě, když ho ženy následovaly.

„Začaly vytahovat své mobilní telefony, aby mě natočily na video, což jsem chtěl na oplátku udělat i já,“ říká a mluví o „špatném chování“. V tu chvíli byla scéna natočena. „Jedna na mě skočila, aby mi vzala mobilní telefon, já jsem se bránil.“

Pak se mu podařilo popadnout smartphone dříve, než ho pak žena hodila na zem. V online sekvenci můžete vidět telefon letící ve vzduchu uprostřed opakovaných výkřiků mladých muslimek.

Nedostatek očitých svědků činí vyšetřování složitým, protože obě zde uvedená tvrzení si v několika bodech protiřečí. Muž šel na policejní stanici ve středu 13. dubna, aby podal stížnost pro porušení jeho práv. Po dobu výslechu byl vzat do policejní vazby. Státní zastupitelství musí dnes rozhodnout, zda prodlouží jeho vazbu, nebo ho pustí na svobodu.

Jak tedy vidíte, tak nakonec muž, který se dostal do potyčky s muslimkami, skončil ve vazbě. Nemá svědky a muslimky samozřejmě vzájemně podporují svoji verzi, i když i ty jejich se vzájemně poněkud liší.

Na část konfliktu se můžete podívat na videu níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francouz se v parku porval s muslimkami, chtěly mu prý zabít psa (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout