Údajně naprosto děsivé informace z notebooku Huntera Bidena mají být již brzy zveřejněny

Údajně naprosto děsivé informace z notebooku Huntera Bidena mají být již brzy zveřejněny

Zdá se, že notebook syna amerického „falešného“ prezidenta obsahuje natolik výbušný materiál, že informace, které mají být již brzy zveřejněny, mohou otřást celou západní politikou. My, kdo se o geopolitiku zajímáme detailněji, moc dobře víme, jak funguje. Také víme, kdo je reálně největším světovým drábem. A tak, jak nás neudivily informace o amerických biolaboratořích na Ukrajině, neudiví nás cokoli, co bude v uvedeném notebooku.

Ovšem otřese to možná tou slepou většinou, která oddaně věří všemu, co jim sdělí korporátní média. Zásadní úkol mainstreamu bude samozřejmě i v tom, aby vše zamlčel. Je dokonce možné, že se systém uchýlí k mazání kompletní alternativy po celém Západě. Jen proto, aby se velmi výbušné informace nedostaly k širokým masám.

Ale třeba to dopadne tak, jak v případě biolaboratoří, za nimiž stála i firma financovaná Hunterem Bidenem. USA se k jejich existenci přiznaly, mainstream se o nich zmínil jen velmi okrajově (pokud vůbec) a většina lidí si jejich existenci – či možné důsledky jejich existence – stále není schopna uvědomit. Možná i další výbušné informace nějak pojmou bez toho, aby to otřáslo jejich bezmeznou důvěrou v systém.

Co dalšího se tedy v budoucnu dozvíme? Jaké výbušné a děsivé informace skrývá notebook Huntera Bidena? To by mělo být již brzy známo. Tedy v případě, že člověk, u nějž se momentálně notebook nachází, přežije…

Notebook Huntera Bidena, syna amerického prezidenta Joe Bidena, je také nazýván „notebookem z pekla“. Informátor, který uprchl do Švýcarska, protože se bál o svůj život, plánuje v nadcházejících týdnech uvolnit 450 gigabajtů smazaného materiálu na notebooku, píše Kyle Becker na Substacku.

Jack Maxey, kolega Steva Bannona, mluvil s britským Daily Mail o tom, co dosud našel na notebooku. Řekl, že ve Spojených státech bylo vyšetřování notebooku několikrát zmařeno. Maxey má podezření, že za tím stála FBI.

„Byla to děsivá zkušenost, ale dosáhli jsme našeho cíle,“ řekl. „Na notebooku Huntera Bidena jsme našli 450 gigabajtů smazaného materiálu, včetně 80 000 obrázků a videí, stovek e-mailů o Metabiotě (firma provozující některé biolaboratoře na Ukrajině, financovaná Bidenem) a věcí, které jsou naprosto děsivé. Všem na zemi lhali, zejména Američanům.“

„Z čirého zoufalství jsem to v únoru ukázal příteli, protože mě nikdo nechtěl poslouchat,“ řekl Maxey. „Žádná zpravodajská organizace nechtěla tento materiál přijmout. Daily Mail byl první.“

Informátor řekl, že před jeho domem byla zaparkována velká černá vozidla, a že se staly podivné věci. Přátelé mu každý den volali, aby zjistili, jestli je ještě naživu.

Když nahrál některé materiály z notebooku do pěti různých schránek – dvou ve Spojených státech, jedné na Novém Zélandu a dvou v Británii – byly smazány během hodiny a 10 minut. Většina z nich byla odstraněna do 15 minut.

Poté se mu podařilo nahrát materiál přes Swiss Transfer. Zveřejnil jej také na Twitteru, jenže ihned poté byl jeho účet pozastaven.

„To znamená, že naše zpravodajské agentury, které tvrdí, že nevědí, kde je notebook Huntera Bidena, prohledávají internet, aby zjistily, zda je tento materiál uvolněn,“ řekl Maxey. „To by mělo vyděsit každého slušného člověka na Západě.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Údajně naprosto děsivé informace z notebooku Huntera Bidena mají být již brzy zveřejněny

  1. Stačí pár mikrogramů LSD nebo lysohlávek a jsem kreativnější, produktivnější a mám lepší náladu. O takových efektech alespoň mluví někteří lidé, kteří pravidelně užívají mikrodávky psychedelických drog. Účinky zatím nejsou ve výzkumech jednoznačně potvrzeny, pokud ale probíhající klinické studie efekt potvrdí, časem by mohl být takzvaný microdosing legální. stále to ty fetky a drogová lobby zkouší, s bruselskýma teploušema to je smrtící koktejl. fialovej hnus, euromarxisti se před ničím nezastaví

  2. Celkem článek o ničem. O tomhle se už mele nějaký čas a stejně každý ví kulové. Jen dohady co bylo na nějakém notebooku údajně Bidenovic spratka. Upřímně, největší parchanti jsou Američani, rozjebali půlku světa jen proto, že si myslí, že jsou mistři světa a vše mají pod palcem. Pokud budou ve vedení různých států patolízalové a podobné kreatury, tak se nikam nepohnem. Chybí charismatičtí vůdci. Takže možná v příští generaci, i když o tom silně pochybuji.

  3. Tupá většina je schopná tvrdit, že tu je ve dne tma a v noci svítí slunko, bude-li to tvrdit Seznam a TV.
    Je to marný, marný, marný – co netvrdí tihle výše zmínění, všecko je dezinformace 😀

  4. „mají být již brzy zveřejněny“ … ved ten notebook mali uz viac nez rok k dispozicii. tym ze sa to natahuje je to ocividne zase nejaka naplanovana akcia na zbavenie bidena najskor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout