Debata v EU o maďarském zákonu o LGBTQ: „Je mi z vás homofobních, agresivních mužů špatně“ (video)

Debata v EU o maďarském zákonu o LGBTQ: „Je mi z vás homofobních, agresivních mužů špatně“ (video)

K zajímavé debatě došlo v minulých dnech v EU, kde se projednává  potrestání Maďarska ve věci odmítání indoktrinace dětí LGBTQI propagandou. Podle EU, která se běžně klaní před Katarem či Saúdskou Arábií – zeměmi, kde můžete dostat za homosexualitu trest smrti – tento zákon ubližuje homosexuálům. Video níže (anglicky, španělsky s německými titulky) pak odkryje pokrytectví EU v celé nahotě. Pro ty, kdo neumí dané jazyky, vysvětlení pod videem:

Komisař EU pro spravedlnost Didier Reynders hovořil ve středu na zasedání Výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE) v Evropském parlamentu o zavedení „zákonů LGBTQ“ v Maďarsku a důrazně je odsoudil jako porušování lidských práv a jako pobídku k diskriminaci lidí z LGBTQ komunity.

Podle Reynderse nemůže Evropská komise identifikovat žádný pozitivní vývoj v oblasti právního státu v Maďarsku.

Během rozpravy Reynders poukázal na to, že Evropský parlament zahájil proti této zemi několik řízení o nesplnění povinnosti za porušení hodnot EU, jako je akademická svoboda a práva organizací občanské společnosti, jakož i migrantů a sexuálních menšin.

Na to reagoval španělský europoslanec Villalba (strana VOX), který se vůči jeho proslovu vymezil. Mimo jiné řekl, že v Maďarsku, kde není tak velký počet muslimských migrantů,  jsou homosexuálové na ulici v mnohem větším bezpečí než v západoevropských islamizovaných zemích, kde je mnohem větší šance, že bude homosexuál jen za svoji orientaci v některé z mnoha muslimských no-go zón napaden. Řekl, že homosexuály mnohem víc chrání tvrdá migrační politika než nějaké LGBTQI zákony, které prosazuje EU, společně s vítací politikou.

Na to mu odpovídá švédská europoslankyně, že se jí dělá špatně, když poslouchá takové homofobní a agresivní muže. Lesbická Švédka neopomene zmínit, že „její“ LGBTQ komunita se v Maďarsku cítí velmi špatně a jejich práce prý nyní je to vše zastavit….

Komisař EU pro spravedlnost Didier Reynders s ní nakonec souhlasí…

Tolik tedy v kostce k videu. Pravdu měl samozřejmě španělský europoslanec, který jen tlumočil to, co se běžně děje v islamizovaných zemích. Případů, kdy se muslimové svými útoky zaměřují právě na homosexuály, přibývá.

Zarážející pak jsou slova švédské europoslankyně, jejíž země je již na přechodu k islámskému chalífátu. Pak bude při čistkách, k nimž na islamizovaných územích dochází, hned po odpadlících „na řadě“ právě její komunita. Nejspíš i ona sama ještě zažije dobu, kdy poletí ze střechy nejvyšší budovy ve městě střemhlav dolů. Bez padáku….

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Debata v EU o maďarském zákonu o LGBTQ: „Je mi z vás homofobních, agresivních mužů špatně“ (video)

  1. Tuhletu stupidní LGBT agendu museli nastolit nějací grázlové.
    Pochody Prague Pride a podobné excesy těm s nějakou sexuální odchylkou jenom škoděj.
    Normální člověk nemá potřebu tahat svoji sexualitu do veřejného prostoru. A homosexuálové, stejně jako třeba i transky , jsou úplně normální. A vsadím se, že s pavím pérem v řiti se producírují spíš pomatení aktivisté. Slušní gayové a transky seděj doma a je jim z toho na blití.
    Že některým rodičům vadí předčasné školení o sexu už na základní škole?
    To se nedivím. Ať už jdou liberofašouni s tím školením do pr****.

  2. švédska lesba je skrátka sprostá, pomýlená kravka, ktorá mala radšej zostať v kuchyni, kde by bola aspoň trochu užitočná a jej hlúposť nebila tak do očí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout