Další informace z notebooku Huntera Bidena – bezprecedentní zneužívání dětí a informace, po nichž údajně bude muset Biden odstoupit (video)

Další informace z notebooku Huntera Bidena – bezprecedentní zneužívání dětí a informace, po nichž údajně bude muset Biden odstoupit (video)

V současné době se na utajeném místě v Evropě (údajně by mělo jít o Švýcarsko) zpracovávají všechna data z notebooku Huntera Bidena – syna amerického prezidenta. I když ty nejvýbušnější informace stále čekají na zveřejnění, přece se již některé kusé zprávy dostávají na povrch.

A co je nejhorší – opět se ukazuje, že jsou ve všem zainteresována i korporátní média, která – bez jediné výjimky – odmítla výbušné informace o Hunteru Bidenovi zveřejnit, raději nazvala tyto informace „ruskou propagandou.“ Média tak kryla nejbestiálnější způsoby zneužívání dětí, mělo jít až o takové zrůdnosti, na něž se ti, kdo notebook prohlíželi, nebyli schopni dívat…

Podnikatel a zakladatel hostingové společnosti Megaupload Kim Schmitz, lépe známý jako Kim Dotcom, říká, že pracuje s týmem, který v současné době analyzuje notebook Huntera Bidena, syna prezidenta Joe Bidena. Podle Kima jsou všechna data v rukou WikiLeaks a budou brzy zveřejněna.

Kim řekl, že Hunter půjde do vězení a Joe Biden rezignuje. Plánuje odhalit mediální společnosti, které dostaly kopii již před měsíci, ale nic s ní neudělaly.

Nejhorší forma zneužívání dětí byla nalezena na notebooku Huntera Bidena , píše Kim na Twitteru . „Forenzní analytik mi řekl, že materiál je tak hrozný, že často musí přerušovat práci. Pomohli špioni a média záměrně pedofilovi?“

Podnikatel říká, že to už nelze držet v tajnosti. Laptop dokazuje, že rodina Bidenových je zapojena do biolaboratoří, které zkoumají smrtící viry.

Kim zdůrazňuje, že sám nemá kopii, ale je v kontaktu s forenzním týmem ve Švýcarsku, který notebook vyšetřuje. Píše také, že tým Tuckera Carlsona se právě nachází v Curychu.

Na videu níže se můžete podívat i na malou ukázku z notebooku Huntera Bidena. Jack Maxey, který unikl ze strachu o život z USA do Švýcarska, kde údajně žije na utajeném místě, má po celou dobu notebook u sebe a snaží se jej i s několika dalšími pomocníky analyzovat.  Video je v angličtině (s německými titulky) a jedná se o ukázku několika e-mailů a stručné informace o tom, co se v notebooku nachází.
Jde tedy skutečně jen o velmi malou ochutnávku, drtivá většina informací – včetně těch nejskandálnějších – zatím čeká na odhalení, které by mělo přijít již brzy.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

One thought on “Další informace z notebooku Huntera Bidena – bezprecedentní zneužívání dětí a informace, po nichž údajně bude muset Biden odstoupit (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout