Co skutečně stálo za kandidaturou Erica Zemmoura?

Co skutečně stálo za kandidaturou Erica Zemmoura?

Po prvním kole francouzských voleb jsou zejména alternativní média v celé Evropě plná údivu nad tím, jak špatně dopadl Eric Zemmour ve volbách. Jenže jsou tyto nářky nejen Zemmourových fanoušků, skalních voličů a jeho volebního štábu, ale i mnoha novinářů z alternativy, kteří Zemmourovi fandili, oprávněné?

Francie by samozřejmě potřebovala někoho, kdo dokáže zarazit islamizaci – a co víc – dokonce poslat všechny kriminálníky neevropského původu do jejich zemí a to i přesto, že by měli francouzské občanství. To je přesně to, co může islamizaci země zpomalit. Jenže pro tak razantní kroky, podobně jako pro nulovou toleranci neevropské migrace – i přes tristní stav země -, není u voličů patřičná opora.

Co by se tedy stalo, kdyby dostal Zemmour ne 7, ale třeba 10%? Tyto hlasy navíc by samozřejmě zmizely Marine le Penové. Tedy ta by měla namísto 23% pouze 20%. Třetí v pořadí – Mélenchon, který je kandidátem muslimů a ultralevice, měl 22,2%.

Jaký by tedy byl výsledek 1. kola voleb, kdyby dostal Zemmour namísto 7 třeba 10%? A nemuselo by jít o 10%, stačilo by třeba 9%. Marine le Penová by skončila třetí. Do finále by šel kůň Klause Schwaba a WEF – tedy jedna z hlavních loutek světových globalistů – Emmanuel Macron a po jeho boku by byl kandidát muslimů a Antify – Mélenchon.

Pokud by ovšem Zemmour vzal většinu hlasů Marine le Penové, takže by skončil ve finále s Macronem, pak by měl s naprostou jistotou výhru „v kapse“ Macron. A za 5 let Mélenchon. Stačí si připomenout, jak se ve Francii v prvním kole volilo:

Obrázek

Jak sami vidíte, tak Macron by se mohl jít bez opory důchodců klouzat. Stejně tak ovšem Mélenchon bez muslimů a Antify – jak muslimů, tak ultralevice je zdaleka nejvíc mezi nejmladší generací. V ní již dokonce muslimové v mnoha oblastech početně převažují.

Marine le Penová má pro změnu největší oporu mezi lidmi produktivního věku – mezi 35-64 lety. Její voliči – na rozdíl od voličů Macrona – nevymírají. Za dalších 5 let by měla mnohem větší šanci na výhru než Macron. Jenže Mélenchonovi voliči jsou nejmladší a noví mu za 5 let dospějí. Pak již dnes vidím jako jisté finále Mélenchon – Marine le Penová. Macron – pokud nyní vyhraje – již bude beztak mimo hru (po dvou mandátech za sebou jít znovu do voleb nemůže).

Ale vraťme se k Zemmourovi. Jeho nasazení se mi od samého začátku zdálo zvláštní. Tříštění antisystémových sil v situaci, jaká je dnes ve Francii, není nejlepší. Stále více mi to připadá, jako kdyby šlo o to, zajistit výhru Macronovi. Ve finále s Mélenchonem – což by hrozilo, pokud by nakonec volili Zemmoura všichni, kdo tak chtěli od začátku učinit – by Macron jasně vyhrál. Druhé kolo by byla jen fraška.

Muslimů ještě není ve společnosti tolik, aby mohli Mélenchona – s podporou Antify – zvolit. Macron by však měl jistou výhru i se Zemmourem ve finále – toho nechce volit ani spousta původních Francouzů, kteří zatím zavírají oči nad tristním stavem jejich země. Pro muslimy je Zemmour dokonce terčem fatvy.

Již den před volbami jsem zde upozornila na to, jak moc se umí muslimové aktivizovat. Imámové burcovali své ovečky, aby šly v prvním kole k volbám podpořit Mélenchona. A málem se jim nakonec podařilo ho do finále s Macronem poslat. Měl od Marine le Penové odstup pouhých 0,8%. A to díky Zemmourovi, který vysál 7% hlasů od lidí, kteří by bez účasti Zemmoura ve volbách volili Marine le Penovou.

Marine le Penová má navíc v souboji s Macronem šanci vyhrát, takže globalisté ji potřebovali udržet mimo finále. A před pár dny dokonce slíbila něco, čím by mohla přitáhnout i část Mélenchonových voličů, kteří považují za zlo jak Macrona, tak Marine le Penovou. Mohli by ji volit jen proto, že prohlásila, že chce vystoupit z NATO. Šlo by samozřejmě o volbu „menšího zla“.  Od Marine le Penové to byl velmi chytrý krok. Mélenchonovi voliči jsou zarytí odpůrci NATO. A ona část těchto voličů, nutně potřebuje. I když většina jich asi zůstane při druhém kole doma.

Stále víc tak mám pocit, že vše bylo připravené tak, aby se zajistilo, že se Marine le Penová nedostane do druhého kola. Pak by to skončilo duelem dvou levičáků a slouhů globalistů i poporovatelů islamizace Francie – Macrona a Mélenchona.

Myslíte, že to Zemmour netušil???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Co skutečně stálo za kandidaturou Erica Zemmoura?

  1. ono je to jedno. kazde vobly maju hracov ktori tam boli dotlaceni iba na to aby zaujali velmi uzku skupinu volicov a odobral itak hlasi „konkurencii“ a tieto male strany sa nikdy nikam nedostanu a svoj ucel si teda splnia. ci ide o strany alebo prezidentskych kandidatov. je to proste tak. a tymto sposobom aj celkovo nutia volby ludi aby volili strany s ktorymi nesuhlasia uplne ale aspon maju sancu sa dostat do parlamentu, pripadne vyhrat volby.

    cize zamyslat sa nad zemurom je tu zbytocne.

    druha vec je ze nech si ktokovlek mysli co chce o vladach, kandidatoch, volbach, korupci… jedna pravda je skratka fakt a to ten ze vlada iba reflektuje lud. navyse ludia si nikdy nezvolia lidrov ktori by ludom zlepsili zivot. pretoze to vyzaduje obetovanie. a to ludia nechcu. ludia chcu svoje davky a podpory a ulavy a vsetk ozdarma najradsej. to je taketo to komunisticke myslenie skratka. a vzdy vyhra ten kandidat ktory naslubuje najviac veci a najlepsie zadarmo. no lenze casom politic narazia na to ze tieto veci zdarma sa musia nejako zaplatit, pretoze neexistuje nic co je zadarmo. ale nemozu prestatm inat peniaze lebo sa ludia poburia ze im odoberaju vyhody a peniaze a davky a podobne. takze musia na to ist oblukom a zavadzat skryte dane takze si to v konecnom dosledku ludia zaplatia sami tak ci onak. ale aspon budu spokojni. no a to je priklad tych uhlykovych dani, ktore sa tykaj usice vyrobcov ale samozrejem sa cena prenesie na spotrebitela. alebo ceny pohonnych hmot kedy sa vzdy vini rusko alebo emiraty a podobne, pritom krajina si berie masivnu cast ako dan z PH. alebo najlepsie nam zaviedlu teraz dan za plasty. oni to volaju ze „zalohovanie“ ale ide o dan. no a takto sa vlastne musi ojebavat lud, pretoze lud je lenivy a chce mat pocit ze je mu dobre, i ked vlastne zije z ruky do huby. no a to je moderna politika.
    cize ako som pisal, vlada reflektuje lud.

    1. Kromě české, která ústy Pekari prohlásila, že vlády se nemají starat o lidi (v jiné verzi „nemají vodit lidi za ručičku“, což je logičtější; akorát že vlády dělají z lidí tupé a závislé ovce záměrně). Bere jim to energii na starost o zájmy globalistů, jimž slouží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout