Jak jistě víte, tak Čína je spolu s EU jednou z hlavních laboratoří velkého resetu. Ne náhodou to byl právě Si Tin Pching, kdo měl hlavní slovo na posledním davoském setkání WEF. Drakonický lockdown ekonomického centra Číny neponese jen důsledky zdravotní, ale i ekonomické.
Je tedy jasné, že nejde o lockdown ve prospěch společnosti, ale zásadním cílem je naopak její destrukce. Plány globalistů totiž nejsou namířeny jen na Evropu nebo USA a další západní svět, tak to ani zdaleka není.
V Šanghaji tak i nadále pokračuje tvrdý lockdown, který zatím nemá konce….
Přísný lockdown v Šanghaji trvá již více než dva týdny. Na sociálních sítích se mezitím dá najít mnoho obrázků zoufalých lidí, kteří se kvůli opatřením bouří: chybí jídlo a voda; nemocní lidé nedostávají lékařské ošetření. Ve skutečnosti dokonce i čínský pandemický expert Zhang Wenhong kritizuje režim Zero Covid: varuje, že uzamčení povede k většímu počtu úmrtí než Covid-19.
Zhang Wenhong je známý jako „ čínský Dr. Fauci “, ale nedávno přece jen ve svém prosazování drakonických restrikcí polevil, protože se odvážil zdůraznit důležitost „ normálního života “ navzdory Covid-19 na tiskové konferenci 25. března . Ve skutečnosti bylo jeho hodnocení ignorováno, zůstali na kurzu k Zero Covid a poslali Šanghaj 28. března do přísného lockdownu. Důsledky pro občany jsou dobře známy:
Shanghai, Commie China: NO food, citizens breaking into grocery stores at night! pic.twitter.com/QDRwkbARvm
— International Life—Great Education! (@18switzerland) April 9, 2022
Šanghaj, lockdown bez konce. Lidé nemají jídlo, žádnou svobodu a jsou bez svých úspor, ztratili práci.
Hladoví lidé prolomí blokády a vychází do ulic. Bojují proti autoritě, která se pokouší umlčet jejich hlas:
Shanghai, lockdown without ending. People have no food, no freedom, and they're empty of their savings, lost their jobs.
Hungry people break blockades and go to the streets. They are fighting against authority attempt to have their voice heard.
It's real Shanghai, China. pic.twitter.com/9fWQoW1hAM— Mayan prophecy: The end of the world in 2012 (@ccwfuckccp) April 16, 2022
14. dubna odpoledne: obyvatelé mezinárodní komunity Zhangjiang Nashi byli uzamčeni bez jídla …. Uvízli v domácí karanténě, aby zastavili šíření covidu, ale již z toho šílí:
#China Apr 14 afternoon: residents of Zhangjiang Nashi International Community (张江纳仕国际社区), #Shanghai locked up lock down no food …. Stuck in home quarantine to stop covid spread but they are mad. pic.twitter.com/6tOBuKTul9
— CatManDoo (@CatManDoo18) April 15, 2022
U videa níže je uvedeno: Moje 96letá babička byla náhle vyhoštěna z nemocnice v Šanghaji, protože nemocnice je používána jako karanténní místo pouze pro pacienty s covidem. Žádné jídlo, žádné další zboží, dokonce ani žádná čistá voda doma. Žádný člen rodiny ji nesmí doprovázet. Covidový lockdown je noční můra:
My 96-yr-old grandma was abruptly expelled from hospital in Shanghai as it was being used as a quarantine cabin for covid patients only. No food, no living goods, even no clean water at home. No family member is permitted to accompany her. The covid lockdown is a nightmare. pic.twitter.com/OqPjFE28LV
— Luiny蛋宝 (@LuinyY) April 17, 2022
Zhang Wenhong se drží svých kritických hodnocení. 13. dubna důrazně varoval před potenciálně smrtelnými důsledky nelidské politiky lockdownu:
„Na jak dlouho se může celé město zastavit a můžeme si to dovolit? Všichni nemají co jíst ani pít, není kde koupit zeleninu, a když jste nemocní, nemůžete jít k lékaři do nemocnice. Zemře na něj mnohem více lidí než na COVID-19.
Kromě toho, pokud nemocnice neobnoví své služby, pacienti s rakovinou nebudou moci podstoupit chemoterapii a operaci, lidé infikovaní jinými nemocemi nebudou moci být léčeni a pacienti s traumaty nebudou moci získat péči. V tomto případě se domnívám, že pacientů umírajících na jiné nemoci je mnohem více než s COVID-19. Takže si myslím, že je rozumné vrátit se do práce a každý by se měl co nejdříve vrátit do normálního života.“
Souhlasí s ním nejen zoufalí občané: Lékaři mají obavy i o zdraví lidí, kteří se nemohou léčit. Šanghajský právník Peng Yonghe také řekl:
„ Pokud ignorujete život, vaše politika nemůže život ochránit. Pokud nemocní lidé nebudou léčeni nebo budou ponecháni zemřít, je třeba změnit vaši politiku.“
Přestože katastrofální podmínky trvají už více než dva týdny a protesty neustále narůstají, nezdá se, že by byl konec v dohledu.
K uvedenému ještě dodávám, že od konce února do prvního dubnového týdne zaznamenala miliardová Čína jen dvě úmrtí „s covidem.“ Většina nakažených nemá příznaky nebo má jen velmi lehké nachlazení…