Číňané klečí na ulici, zatímco jejich očkovací průkazy skenují čínští úředníci (videa)

Číňané klečí na ulici, zatímco jejich očkovací průkazy skenují čínští úředníci (videa)

Čína nám ukazuje jasné směřování zbytku světa. Již nyní je jasné, že systém sociálních kreditů, který byl otestován  nejen v Číně (na stejném principu byly založeny covid pasy – pro poslušné odměna pro rebely trest), má být trvale zaveden v propojení s digitální měnou.

Poslušnost mas je třeba neustále trénovat, ale také prověřovat. To, co nyní vidíme v Číně, se zřejmě již brzy bude odehrávat i jinde. Poníženě klečící občané, čekající na to, až budou zkontrolováni, zda jsou jejich údaje stále platné…

Na internetu koluje video, které ukazuje čínské občany klečí na ulici, zatímco se skenují jejich očkovací průkazy.

Záběry byly údajně natočeny 1. dubna ve městě Jinan v provincii Shandong a dosud byly zhlédnuty více než 450 000 krát.

Čína se opět pustila do blokování COVIDu a šíření strachu. Číňané jsou vidět, jak klečí ve frontě a čekají na to, co vypadá jako vládní inspekce, aby se ujistili, že jsou očkováni a mají aktuální záznamy o očkování.

Kolem Vánoc –  v prosinci – tentýž účet na Twitteru ukázal, že čínské úřady nosí na kontrolních stanovištích těžké zbraně. Strážci COVID údajně kontrolovali QR kódy a zelené pasy lidí, aby zajistili, že čínští občané splňují požadavky na osvědčení o očkování.

 

Jisté je, že se zde o žádnou ochranu zdraví nejedná, to už snad došlo skoro každému. V nové „vlně“ Covidu  (období od 20. února do 4. dubna 2022) totiž v miliardové Číně zemřeli „s Covidem“ pouze dva lidé.

Nicméně Čína, podobně jako další státy, si takto může vyzkoušet, jak dalece jsou masy lidí ovladatelné. Poslušní „ovčané“ se navíc – jak se v posledních dvou letech ukázalo – bez problémů podřídí jakýmkoli, byť sebenesmyslnějším restrikcím. Vlády si také již vyzkoušely, že dokonce mohou porušovat Ústavu a nic se jim nestane.

Vítejte ve světě Nového světového řádu, kde svoboda je něco, co je přísně zakázáno.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Číňané klečí na ulici, zatímco jejich očkovací průkazy skenují čínští úředníci (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout