Britští policisté prošli rozsáhlým LGBTQI školením, včetně výuky genderového jazyka

Britští policisté prošli rozsáhlým LGBTQI školením, včetně výuky genderového jazyka

Velká Británie je v rámci Evropy na čele LGBTQ a genderové propagandy. Je to až zarážející, pokud takřka v přímém přenosu vidíme, jak se země mění na islámský chalífát, kde již bude příslušnost k této komunitě nejen zapovězenou, ale dokonce i trestnou.

Velká Británie patří k těm evropským zemím, které již velmi pokrokově umožňují, aby se každý jedinec prohlásil za takové pohlaví, jakým se cítí být, přičemž v případě, že má dotyčná osoba pocit, že se pohlaví mění třeba i několikrát za měsíc, tak se může prohlásit tím, čím se právě cítí být.

Takto se již desítky mužů, kteří se prohlásili za ženy, dostalo do ženských věznic, kde se pak – jaký div – stalo, že tyto údajné „transženy“ oplodnily ženy skutečné. A nejen to, dokonce došlo i k tomu, že britská nemocnice umístila na ženské oddělení pacienta – biologického muže, který se prohlásil za ženu. Ten pak na oddělení znásilnil jinou pacientku – tedy ženu skutečnou.

Ovšem ani podobné incidenty nebrání tomu, aby i nadále prosazovala Británie podobnou politiku. A protože se do styku s veřejností dostávají poměrně často i policisté, tak ti – mimo několika zbrusu nových duhových aut – dostali i patřičné genderové školení.

Policie vyzývá, aby při oslovování veřejnosti policisté používali genderově neutrální výrazy.

Důstojníci často oslovují lidi „pane“ nebo „paní“, ale probíhá školení, aby se to změnilo, neboť tyto výrazy nejsou genderově citlivé.

Školení podpory LGBT+ pro policii nyní policisty instruuje, aby se vyhýbali domněnkám o sexuální orientaci nebo genderové identitě osoby a místo toho používali slova „vy“ nebo „všichni.“

Policisté se také vyzývají, aby při odkazování na partnery lidí nepoužívali genderovou terminologii, jako je manžel, manželka, on nebo ona.

Inspektor Steve Alison, předseda Herts Police LGBT+ Network, řekl: „Naši nově vyškolení důstojníci budou nyní přítomni ve svých komunitách. Tato práce je velmi důležitá; nikdo by se neměl cítit nejistý kvůli své sexualitě nebo genderové identitě“.

Policie Hertfordshire uvedla: „Proti LGBT+ komunitě dochází k obrovské diskriminaci. Je naší povinností pomáhat potřebným. Podpora malých akcí od našich styčných důstojníků LGBT+, jako je používání genderově citlivého jazyka, může pomoci vybudovat důvěru LGBT+ komunity.“

Ale bývalý důstojník Harry Miller z kampaně za svobodu slova Fair Cop řekl, že žádným způsobem nepomůže dopadnout zločince…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Britští policisté prošli rozsáhlým LGBTQI školením, včetně výuky genderového jazyka

  1. rovnoprávnost je podprahovka buzíků. Nejedná se zde o žádnou nerovnoprávnost, ale o jejich přihřáté lži a snahu o změnu významu slov. deviace není jinakost, na to pozor…rovnováha sil jing a jang (ženský a mužský princip), zaručuje rovnováhu života. kdyby byl např. den složen z noci a noci, nebo by byl den a den, to by dobře nefungovalo. lgbt tady operuje s dětmi jako s nárokovou komoditou a děti se stále nemohou domoci ochrany před těmito gangy, přestože geny stále určují, a budou určovat nadále příbuzenské náležitosti, a uspořádání společnosti. rovnoprávnost je podprahovka buzíků. Nejedná se zde o žádnou nerovnoprávnost, ale o jejich přihřáté lži a snahu o změnu významu slov.

  2. Samozrejme,že LGBTI , genderové šialenstvo, feminacizmus atď. a čokoľvek s nimi spojené sa najneskôr o 7-8 rokov bude trestať v celej Eurábii smrťou. A človek si nemôže nepoložiť otázku – týkalo sa spomínané vymývanie mozgov aj moslimských hekáčov? Zbytočná otázka, však…

  3. spoločnosť pred zánikom, napadnutá barbarmi, Starý Rím ako vyšitý! nakoniec sa dočkáme aj vyplieneného Londýna, Paríža, Malmö a tak ďalej, a tak ďalej….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout