Francie: Muž ohrožoval policisty na ulici nožem, ti ho postřelili (video)

Francie: Muž ohrožoval policisty na ulici nožem, ti ho postřelili (video)

I když se o původu útočníka nic nepíše (zvykejte si, brzy to bude zakázáno), tak si lze jen domýšlet, kdo asi vyrazil na ulici s nožem s tím, že hodlá bodat do lidí. Právě to měl vykřikovat muž, kterého nakonec policie postřelila.

Policie třikrát zahájila palbu, když podezřelý na jednoho z nich zaútočil. Původně byli zavoláni, aby zasáhli proti jedinci v údajné „nervové krizi“.

Tuto neděli kolem 14:00 policie ve Villeneuve-Saint-Georges (Val-de-Marne) zneškodnila 25letého muže, který se na ně řítil s nožem v ruce. Zraněný byl převezen do nemocnice.

Policie a hasiči byli původně přivoláni k muži v „nervové krizi“, který tvrdil, že chce podle policejního zdroje zaútočit na „ostatní“. Podezřelý pak byl viděn běžet s dlouhým nožem v ruce v rue Branly.

K uvedenému jen dodávám, že už snaha o to udělat od samého začátku z útočníka s nožem psychicky nemocného chudáka o mnohém vypovídá. Předpokládám, že netušil, že si proti němu dovolí policie použít zbraň:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Muž ohrožoval policisty na ulici nožem, ti ho postřelili (video)

  1. Šokující rozhodnutí Evropského parlamentu: Trestná činnost migrantů musí být systematicky skrývána. Jde o 5. hlasování č. 495 z 8. března, Za údajným „bojem proti rasismu“ se skrývá tvrdá cenzura alternativních médií a tabuizace jakékoli kritiky migrace a multikulturalismu. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

  2. V roce 2020 došlo na území EU k 902 protikřesťanským nenávistným činům, podle Jourové to není problém. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Muslimské bratrstvo: Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpí teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout