Do Evropy se dostávají spolu s Ukrajinci také Pákistánci

Do Evropy se dostávají spolu s Ukrajinci také Pákistánci

Zdá se, že se v Evropě začne objevovat stále víc poněkud opálenějších „Ukrajinců.“ Nebo třeba údajných studentů, kteří ovšem namísto do své rodné země zamířili rovnou do Evropy. Asi jako několik pákistánských studentů…

Jak známo, tak ukrajinské hranice jsou jako ementál. A vlastně ani to ne, neboť jsou plně propustné. A každý, kdo směřuje z Ukrajiny do Evropy, dostane automaticky azyl. To jsou faktory, které podnítí do budoucna i další obyvatele asijských zemí v cestě do Evropy právě přes Ukrajinu.

Pákistánští migranti využívají války na Ukrajině k nelegálnímu vstupu do Evropské unie mezi prchajícími uprchlíky. European Times uvedly, že kvůli ukrajinské uprchlické krizi jsou hranice země se sousedními zeměmi EU, jmenovitě Polskem, Maďarskem, Slovenskem a Rumunskem, propustné, což umožňuje migrantům využít výhod, když  plánují požádat o azyl nebo přijet jako nelegální přistěhovalci do evropských zemí, jako je Německo.

Bezprostřední sousedé Ukrajiny, zejména Polsko, se již potýkají s masivním přílivem uprchlíků z Ukrajiny, přičemž ze země již uprchlo 2,5 milionu lidí. Podle tohoto média se však evropské země jako Francie a Německo obávají přílivu „nežádoucích“ prvků ze zemí, jako je Pákistán.

cesta migrantů z pákistánu do řecka

Bylo poznamenáno, že asi 130 pákistánských studentů bylo evakuováno z Ukrajiny a bylo dočasně umístěno v Rumunsku. Ačkoli většina z nich byla letecky přepravena zpět domů do 10. března, tři z nich zmizeli ze svého hotelu v Rumunsku a byli nalezeni v Německu, kam se dostali po zemi.

Pákistán se domnívá, že nejméně 40 000 občanů se pokouší nelegálně dostat do Evropy přes Írán a Turecko. Jakmile jsou v Evropě, mnozí jsou přitahováni k náboženským skupinám, jako je Tablighi Jamaat, který provozuje několik tisíc mešit po celé Evropě. Dr. Patrick Sukhdeo vysvětlil, že „Tablighi Jamaat funguje  jako tajná společnost ve Velké Británii, stejně jako jinde v Evropě, kde je větší pákistánská komunita Její zasedání se konají za zavřenými dveřmi. Nevíme, kdo se jich účastní. Kolik peněz má. Nezveřejňuje žádné zápisy ani účty. Nemluví o sobě. Je nesmírně obtížné do ní proniknout.“

Američtí představitelé podle VOA nespojují Tablighis přímo s terorismem. Říkají však, že „víra a učení této skupiny byly základním kamenem pro některé členy al-Káidy a dalších radikálních muslimských skupin“.

V posledních několika letech byly tisíce pákistánských státních příslušníků deportovány ze zemí EU za to, že žijí v Evropě bez platných dokladů a účastní se činnosti gangů, zatímco tisíce dalších jsou ve věznicích po celém kontinentu za extrémní zločiny, jako jsou vraždy a znásilnění. Podle pákistánských oficiálních zdrojů byla však většina těchto deportací překvapivě z muslimských zemí, jako je Saúdská Arábie, Omán, Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn, Írán a Turecko. 

Například Turecko za posledních šest let deportovalo 32 300 Pákistánců. V roce 2017 Saúdská Arábie deportovala více než 40 000 pákistánských pracovníků kvůli podezření z účasti na terorismu. Ve skutečnosti saúdská vláda zvýšila dohled nad pracovníky pocházejícími z Pákistánu. Z USA bylo od roku 2015 deportováno více než 1 700 Pákistánců. Z Řecka bylo deportováno až 6 230 Pákistánců a tisíce dalších čelí deportaci. Také Německo pravidelně deportuje neúspěšné žadatele o azyl, odsouzené a další nelegální migranty z Pákistánu.

V říjnu 2020 francouzská europoslankyně Dominique Bildeová uvedla, že Pákistán je klíčovým hráčem, pokud jde o vážné bezpečnostní hrozby, které představuje prodej pasů a víz EU zločincům.

Europoslankyně Bildeová ve svém projevu v europarlamentu řekla: „Pákistán je vůdcem ve výrobě falešných pasů a falešných dokumentů. Od roku 2014 obdržel Pákistán od EU pomoc ve výši více než 4 miliardy EUR. Podporujeme některé státy a to především ty, které jasně podporují islámský terorismus. Víza jsou jen obchod, mají dopad na migraci, je možné, že bosenská víza byla prodána do Pákistánu, kde by všichni státní příslušníci této země mohli být podezřelí z terorismu.“

Její komentáře byly učiněny v souvislosti s pařížským útokem v září 2020, kdy byli před bývalou kanceláří Charlie Hebdo zabiti dva lidé. Útočník byl občanem Pákistánu, který vstoupil do Francie nelegálně a získal občanství paděláním svých dokumentů.

Podle zprávy DW „Obchod s terorem – tajné služby a džihád“ pákistánská meziútvarová zpravodajská služba (ISI) použila finanční prostředky od západních protějšků k financování zločinu a teroru v Evropě. Tedy rozumíte dobře – EU posílá Pákistánu peníze z vašich daní, které pak Pákistán použije na podporu islámského terorismu v Evropě. Podle vyšetřování ISI využívala syndikáty k provozování nočních operací k dodávání falešných cestovních dokladů Pákistáncům cestujícím do Evropy a USA.

Válka na Ukrajině poskytuje Pákistánu příležitost jak dostat více džihádistů do evropských zemí, které se jen stěží vzpamatovávají z invaze z roku 2015. V období takzvané syrské uprchlické krize pocházela většina nelegálních přistěhovalců, kteří byli zadrženi řeckými orgány, ve skutečnosti z Pákistánu a Afghánistánu, a nikoli ze Sýrie.

Pákistán však uplatňuje mezinárodní vliv prostřednictvím umělého vytváření diaspory. Vzhledem k tomu, že tyto populace obvykle nejsou prověřeny před udělením pobytu v Evropě, nikdo netuší, že Pákistánci jsou obvykle nevzdělaní, s výjimkou učení Koránu v madrase. Z Pákistánu, kde může být kdokoli popraven za rouhání, ale znásilnění nebo vraždy ze cti nejsou nijak trestány, přichází do Evropy muži, kteří podporují právo šaría a velmi rychle zapadají mezi pákistánské gangy, které znásilňují nezletilé bílé dívky.

Nízké IQ Pákistánců je dáno i jejich tradicí manželství mezi bratranci a sestřenicemi, jak dokázaly i případy často těžce poškozených dětí, jichž se právě v pákistánské komunitě rodí nesrovnatelně víc než v jakékoli jiné.

Vzhledem k tomu, že Ukrajina je sevřena válkou a hranice EU jsou opět laxní, aby se přizpůsobily pohybu milionů Ukrajinců po celém kontinentu, první známky ukazují, že hranice jsou zneužitelné. Ačkoli pouze tři pákistánští studenti nelegálně překročili hranice EU, je jasné, že jsou jen pověstnou špičkou ledovce a mnohem víc Pákistánců zřejmě prošlo za pomocí pašeráků bez problémů.

Dalším důsledkem, který Západ nepředvídal, když povzbuzoval Ukrajinu, aby neřešila své problémy s Moskvou diplomaticky a prosazovala členství v NATO, jsou příležitosti pro nelegální přistěhovalce – včetně džihádistů a zločinců – využívat slabé hranice EU, protože miliony Ukrajinců jsou přemísťovány po celé Evropě. A mezi Ukrajinci je i neznámý počet džihádistů s falešnými pasy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Do Evropy se dostávají spolu s Ukrajinci také Pákistánci

 1. Tohohle bych se opravdu bála.
  Pákistánci totiž mají v ČR opravdu velkou komunitu.
  Často se vydávají za Indy a Čech to nepozná , mysli si, že navštívil indickou restauraci.
  Netrkne je, že ten prima restaurant nenabízí jenom pochoutky pro vegetariáni, ale nenápadně inzeruje i halal stravu.
  Někteří se tady etablovali už před listopadem. Mluvěj perfektně česky , často mají i české manželky. A pilně podporují příliv dalších soukmenovců, mají k tomu ty nejlepší předpoklady.
  Zatím si dávají velký pozor , aby své náboženství neventilovali ve veřejném prostoru. V tomhle jsou chytřejší , než horkokrevní Arabové.
  Ale jejich zášť proti křižákům je úplně stejná.

 2. V Pákistánu jsou každý rok znásilněny stovky žen, uvádějí lidskoprávní organizace. Připomínají ovšem, že uvedená čísla jsou jen vrcholky ledovce.
  jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout