Velká Británie: Právě probíhá soud s muslimem, který pobodal dvě ženy v obchodě (video)

Velká Británie: Právě probíhá soud s muslimem, který pobodal dvě ženy v obchodě (video)

Samozřejmě se jedná o stejný případ jako obvykle – muslim se snažil trefit zejména v prvním případě do krku, tedy pokusil se ženu typicky muslimským způsobem podřezat. Tímto způsobem útočí téměř všichni džihádisté. Tedy zatímco například při typické vraždě ze cti bodá muslim nejčastěji mnohokrát a po celém těle, v případě džihádistického útoku na cizí káfiry se snaží trefit do krku.

Ostatně, videa či obrázky uřezaných hlav v chalífátu Islámského státu již viděl snad každý. Tomuto „umění“ učili v chalífátu už chlapce kolem 7-8 let. Tak akorát ve věku sirotků, které chtěla přivézt Šojdrová a nyní je na popud Pekarové přiveze nová vláda…

Manažerka obchodu Marks & Spencer, která přežila bodnutí do krku muslimským teroristou během džihádistického útoku, řekla policii, jak myslela na všechny její děti, když bojovala s útočníkem. Korunní soud v Manchesteru si včera vyslechl, jak Byla Samantha Worthingtonová podříznuta nožem Munawarem Hussainem (58) poté, co ji v prosinci 2020 pronásledoval obchodem v Lancashire.

Samantha Worthingtonová byla podřezána, nůž zajel poblíž krční tepny, útok naštěstí přežila

Obžalovaný pak obrátil svou pozornost k zákaznici, kterou bodl do paže a pokusil se ji bodnout do zad, když ležela na podlaze, ale naštěstí se jeho kuchyňský nůž zasekl v popruhu kabelky, což způsobilo, že se čepel u rukojeti zlomila. Pokud by k tomu nedošlo, zřejmě by byl útok horší a samozřejmě by mohlo dojít i k pobodání dalších osob.

Hussain byl zatčen poblíž místa činu a nyní je souzen za dva případy pokusu o vraždu a úmyslné zranění.
Paní Worthingtonová, která následkem zranění utrpěla poškození plic a nervů, řekla policii, že útočník měl na sobě roušku a vzpomněla si, že jeho oči „vypadaly jako čiré zlo“. Paní Worthingtonová řekla: „Kdybych padla, zabil by mě. Jen jsem si pomyslela: „tenhle ….. zas*anej mě nedostane, mám tři děti, nevezme mě mým dětem“… Mám štěstí, že jsem tady.“

Policejní auta zaplavila ulice kolem obchodu po dvojitém pobodání v prosinci 2020.
Hussain se pokusil uprchnout, ale byl zadržen venku ochrankou obchodu a veřejností předtím, než policie dorazila. K útoku došlo ráno 2. prosince 2020. Po jeho zatčení u něho byla objevena poznámka napsaná v urdštině, která zněla: „Ó Izraeli, pácháš zvěrstva na Palestincích a Marks Spencer ti pomáhá finančně.“

Alex Leach QC, žalobce, řekl, že obžalovaný muslim šel do obchodu ze svého domova v Burnley a zahájil svůj útok jen chvíli poté, co vstoupil a požádal o rozhovor s manažerkou. Řekl, že policistům bylo zřejmé, že měl v minulosti problémy s duševním zdravím, ale lékaři ho později považovali za způsobilého odpovědět na otázky.

Alex Leach řekl: „Řekl policii, že se zaměřil na Marks & Spencer úmyslně, protože věřil, že Marks & Spencer financuje Izrael v tom, co popsal jako jeho pronásledování Palestiny.
„Řekl, že kdyby se jeho nůž nezlomil, zabil by i ostatní. Řekl, že očekával, že by ho policie mohla zabít, a že má v úmyslu být mučedníkem.“

Porotcům bylo řečeno, že Hussain nezpochybňuje pobodání žen s tím, a že se musí rozhodnout, jaký byl v té době jeho záměr. Soudce Nicholas Dean QC, čestný zapisovatel Manchesteru, jim řekl: „Obžaloba říká, že pan Hussain měl pro své činy teroristický motiv. I když jste si jisti, že měl takovou motivaci, nemusí to nutně znamenat, že měl v úmyslu zabít.“ (Skutečně? Proč tedy muslimové bodají zcela neznámé lidi v obchodě, nebo kdekoli jinde?)

Hussain nyní u soudu popírá, že šlo o pokus o vraždu v případech pobodání paní Worthingtonové a zákaznice Janet Dellové. Také tvrdil, že je nevinný ve dvou alternativních případech úmyslného zranění.
Soud potvrdil, že z důkazů bylo naprosto jasné, že Hussain měl vražedné úmysly. Soud bude pokračovat…

Tak co myslíte, bude verdikt po ukončení soudu evropská klasika? Psychicky nemocný?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout