Švýcarsko: Imám, který vyzýval k vyhlazení křesťanů, hinduistů, Židů, šíitů a Rusů, dostal 600 tisíc franků na dávkách

Švýcarsko: Imám, který vyzýval k vyhlazení křesťanů, hinduistů, Židů, šíitů a Rusů, dostal 600 tisíc franků na dávkách

Sociální dávky, které jsou pro muslimy povinnou džizjou, tedy daní podřadného bezvěrce nadřazenému muslimovi, považují mohamedáni za samozřejmost.

Za povinnou daň podřadného bezvěrce, kterého je ovšem zapotřebí vyhladit, považoval sociální dávky také jistý imám, působící ve Švýcarsku. Je třeba ovšem podotknout, že mimo dávek dostával jistě docela slušné sumy i za svá kázání, většina evropských mešit je štědře sponzorována Saúdskou Arábií, Katarem nebo Tureckem.

Soud čeká na libyjského imáma Abu Ramadana, kazatele v mešitě ve švýcarském Bielu. Podle vyšetřování týdeníku „Biel Bienne“ se mnoho praktikujících muslimů zvyklých modlit se v mešitě Ar’Rahman od kontroverzního imáma distancuje: „Svým kázáním ublížil celé komunitě a vrhl podezření na všechny věřící,“ řekl pravidelný návštěvník.

Během sociální pomoci navštěvoval pětihvězdičkový hotel v Mekce v Saúdské Arábii.
imám si mohl z dávek dovolit i ubytování v luxusním pětihvězdičkovém hotelu v saúdskoarabské Mekce

V pět let staré zprávě je libyjský kazatel obviněn z projevů nenávisti vůči Židům, křesťanům a šíitům. Citát v arabštině, který vyvolal rozruch, zněl: „Ó Alláhu, žádám tě, abys zničil nepřátele našeho náboženství, abys zničil Židy, křesťany, hinduisty, Rusy a šíity. Alláhu, žádám tě, abys je všechny zničil a obnovil islám jeho bývalou slávu.“

Imám tvrdil, že jeho arabské citáty byly špatně přeloženy: „Nikdy jsem to neřekl. Překladatel je lhář,“ řekl. Abu Ramadan, který byl obviněn z podněcování k rasové nenávisti, je stále členem mešity, která sídlí v bývalé továrně v oblíbené čtvrti Madretsch.

„Nemáme problém, jsme slušní lidé, neprodáváme drogy,“ řekl imámův syn, na kterého reportéři narazili minulý týden, když šel se svým otcem do mešity. Oba muži řekli, že se chtějí jít modlit „obvykle, klidně“. Když dorazili do mešity, nechtěli se dále vyjadřovat, spíše je rozčilovalo fotografování.

„Existují dvě skupiny: Ti, kteří stále podporují Abu Ramadána a ostatní, kteří ho bojkotují,“ řekl muslim.  „Je arogantní a někdy dokonce agresivní,“ řekl další praktikující muslim. „Jedna muslimská žena, která má na starosti deradikalizaci mladých lidí, řekla: „Tento imám slouží komunitě a je vždy připraven urovnat spory.“

Vůdci mešity Ar’Rahman řekli, že už tam nemá právo přednášet kázání. Kazatel, jehož občanské jméno je Salah ben Salmen, je obviněn z toho, že za třináct let v Nidau ​​čerpal 600 000 franků sociální pomoci, aniž by se snažil integrovat. „Nemůžeme mu vzít sociální dávky, i když odsuzujeme jeho výroky,“ vysvětlila odpovědná osoba.

Údajně politický uprchlík z Libye se několikrát nelegálně vrátil do své domovské země. Při vyšetřování nespolupracoval s orgány činnými v trestním řízení: Odmítal odpovídat na otázky ohledně svých příjmů. V případě odsouzení mu hrozí ztráta povolení k pobytu a deportace.

Loni novinář a bernský poslanec Mohamed Hamdaoui (Le Centre) vyzval bernskou vládu, aby zasáhla a umlčela kazatele. Vyšetřování „Matina Dimanche“ v té době ukázalo, že imám Abu Ramadán pokračoval v očerňování nemuslimů a ospravedlňování kamenování.

Poslanec Mohamed Hamdaoui se zeptal: „Kolik dalších nezákonných kázání může tato osoba kázat, než bude stíhána a potrestána?“ Mohamed Hamdaoui navrhl uzavření mešity, ale nutno podotknout, že nejen, že je mešita stále otevřena, ale stále tam káže i její nejhorší kazatel.

Většinu věřících tvoří mladí ilegální přistěhovalci bez dokladů a zaměstnání, kteří se snadno indoktrinují. Abu Ramadan na konci svého kázání nabídl podporu výměnou za pět modliteb. Možná to byl začátek sestupné spirály, která vedla k údajně humanitární cestě do Sýrie.

Abu Ramadan vstoupil do Švýcarska v roce 1998 a o tři roky později mu byl udělen status uprchlíka. S povolením C je pojištěn v systému sociálního zabezpečení (AHV). V roce 2017 se Státní sekretariát pro migraci rozhodl zrušit azyl údajnému imámovi a odejmout mu status uprchlíka. Odůvodnění: „Několikrát cestoval do své země původu a údajně vlastní libyjský pas“.

V jeho sousedství, které hraničí s dálnicí, je Abu Ramadán známější jako Mustafa. Nedostatek integrace imáma se odráží v jeho velmi mizerné francouzštině a neexistující švýcarské němčině. Své sousedy vítá „Salam Aleykum“. Abu Ramadan mluví pouze arabsky, ale jeho čtyři děti byly zapsány do francouzské jazykové školy, která jim umožnila získat jazykové znalosti.

K uvedenému jen podotýkám, že je jisté, že návštěvníci mešity s imámem souhlasí, jinak by tam nepůsobil i nadále (nebo by tam ti muslimové, kterým údajně vadí, nechodili).  Za vše hovoří i fakt, že si imáma chválila muslimka, která je placena za „integraci“ muslimů do švýcarské společnosti.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švýcarsko: Imám, který vyzýval k vyhlazení křesťanů, hinduistů, Židů, šíitů a Rusů, dostal 600 tisíc franků na dávkách

  1. Nejde o dávky, jde o výpalné.
    Chápou to dobře oni a moc dobře to chápou i Evropané.
    Bez hmotného zabezpečení by “ zlobili” ještě víc.
    Nechci si ani představit, co nastane, až dojdou prachy. To potom opravdu budou muset krást a loupit. Zatím dobrý… ?

  2. Všetci patologickí obdivovatelia švajčiarskej „priamej referendovej demokracie“ , ktorí nazývajú sami seba konzervatívcami, by sa mali čím skôr dať vyšetriť u psychiatra. Dávno neplatí,že moslimský a/alebo čierny prisťahovalec tam musí poctivo pracovať a dodržiavať svetské zákony. Už niekoľkokrát som tu poukázal na fakt,že táto krajina speje k tvrdému islamskému režimu závratným tempom a – čo je ešte podstatnejšie – dochádza tam k najrýchlejšej genocíde bielej rasy v celej Európe. Dokonca rýchlejšej než vo Francúzsku. Napríklad zostava futbalovej „reprezentácie“ vyzerá zhruba takto: moslim – moslim,moslim, moslim, moslim – moslim, moslim, moslim, moslim – moslim,moslim.A bieli atléti už takmer ani neexistujú.

  3. Imám nekázal nic neobvyklého. Každý mlslim se modlí 5x denně „Al ahu zbav nás nevěřících“. Pseudo humanismus tak vede k sebezničení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout