Sportovní komentátor: „Nikdy jsem neviděl tolik profesionálních sportovců zkolabovat na hřišti“ (video)

Sportovní komentátor: „Nikdy jsem neviděl tolik profesionálních sportovců zkolabovat na hřišti“ (video)

Proč se nikdo nezajímá o tyto případy? Proč se o tom nepíše v mainstreamu? Proč se tak úporně tají, že všichni sportovci, kteří zkolabovali, měli jednu věc společnou a to bez ohledu na zemi původu, věk či druh sportu? O tom, co měli společného sportovci, kteří v posledním roce na hřištích kolabovali víc než kdy jindy,  se snad netřeba zmiňovat. Ale níž o tom ještě pár slov padne…

Le Tissier je britská fotbalová legenda. Jeho dovednosti na hřišti mu vynesly přezdívku „Le God“, než odešel ze sportu a stal se sportovním komentátorem, naposledy ve Sky Sports.

Jak popisuje v rozhovoru, o tuto práci přišel za to, že upozorňoval na velký počet nevysvětlitelných náhlých srdečních úmrtí mezi profesionálními i amatérskými sportovci po celém světě.

V rozhovoru je Le Tissier dotázán na to, co si myslí o nárůstu srdečních problémů ve sportu, na což odpovídá:

„Něco takového jsem ještě nezažil. Hrál jsem 17 let. Myslím, že za 17 let jsem neviděl člověka odcházet ze hřiště s dýchacími potížemi, bušením srdce nebo srdečními problémy. V posledním roce je až neuvěřitelné, kolik lidí, nejen fotbalistů, ale sportovců obecně, tenistů, hráčů kriketu, basketbalistů, kolik jich prostě zkolabovalo. A v určité chvíli si prostě musíte říct, že to není v pořádku a je potřeba to prošetřit.

Je naprosto hnusné, že zodpovědní činitelé sedí a nic si nedělají z toho, že na hřišti kolabující sportovci přibývají. A nejen to jsem v této sezóně pozoroval. Nevzpomínám si, že by jediná hra v mé kariéře musela být ukončena kvůli příjezdu lékařské pohotovosti.

Přál bych si, aby se na to někdo podíval a řekl, počkejte chvíli, můžeme se vrátit za posledních 15 nebo 20 let a podívat se, kolikrát se to stalo před 10 lety a kolikrát se to stalo za poslední rok. Sledoval jsem spoustu sportů a spoustu zpravodajství o fotbale a nikdy jsem neviděl tolik her přerušovaných kvůli mimořádným událostem na hřišti.“

Tazatel poukázal na to, že korelace nemusí nutně implikovat příčinnou souvislost, což potvrdil Le Tissier, ale zdůraznil, že je zapotřebí vyšetřování, aby se zjistilo, zda tomu tak je. Pouhým okem vidím, že se to děje mnohem častěji než v minulosti. Nemůžu být jediný, kdo si toho všiml…

Přestože na hřišti zkolabovalo drtivé množství profesionálních i amatérských sportovců, nejsou to jen čísla. Všechny případy mají jedno společné – sportovci se nechali očkovat COVID vakcínou. Toto čtyřminutové video obsahuje kompilaci sportovců, kteří „náhle“ zkolabovali jen během šestiměsíčního období.

Kyle Warner je jedním z těchto sportovců. Je mu 29 let a je na vrcholu kariéry profesionálního závodníka na horském kole. Poté, co v červnu 2021 dostal druhou dávku mRNA vakcíny od společnosti Pfizer, utrpěl tak silnou reakci, že v říjnu byl ještě mnoho dní v posteli.

V listopadu 2021 se Warner s cílem zvýšit povědomí o tom, že vakcíny proti COVID-19 nejsou vždy tak bezpečné, jak jsme se domnívali, podělil o své zkušenosti se zdravotní sestrou a pedagogem v důchodu Johnem Campbellem. Warner, ve svých 20 letech a ve špičkové fyzické kondici, byl injekcí vážně poškozen.

„Věřím, že tam, kde je riziko, musí být možnost volby,“ říká. Ale právě teď jsou lidé klamáni. „Lidé jsou nuceni činit rozhodnutí na základě nedostatku informací a zároveň důvěřovat rozhodnutí založenému na neúplné informační transparentnosti.“

Příběh Warnera se neliší od příběhu mnoha jiných: Jak se Campbell v tomto rozhovoru dozvěděl, mnoho lékařů není ochotno uznat, že injekce COVID-19 mohou souviset se stížnostmi pacientů na poškození zdraví. Zatímco zdravotnické orgány nyní uznávají, že myokarditida může souviset s injekcemi, nadále ignorují další nežádoucí účinky.
Oběti očkování pravděpodobně žádnou pomoc nedostanou

Ověřovatelé faktů rychle odmítají možnost, že ohromující počet úmrtí a poškození zdraví mezi profesionálními a amatérskými sportovci souvisí s vakcínami COVID, ale pohřební ústavy vyprávějí jiný příběh.

Ředitel pohřebního ústavu Richard Hirschman je profesionálním certifikovaným balzamovačem od roku 2004 a v současné době cestuje do několika pohřebních ústavů, aby balzamoval těla. Byl v pořadu „Dr. Jane Ruby“, aby se podělil o některé šokující postřehy, které v práci během posledních několika měsíců učinil.

V polovině roku 2021 si všiml, že někteří lidé, kteří zemřeli na infarkt a mrtvici, měli v žilách a tepnách zvláštní sraženiny. Ukázal obrázky vláknitých sraženin, které odstranil z těl pacientů, některé dlouhé jako noha, a vysvětlil, že normální sraženiny se obvykle rozpadnou, když se jich dotknete. Tyto vláknité sraženiny  si zachovávají svou celistvost a lze s nimi manipulovat, aniž by se rozpouštěly. Pozn.: Více k této problematice si můžete přečíst zde.

Článek už doplňují jen informace, které souvisí s komplikovaným nahlašováním vedlejších účinků vakcín v USA, kde není zcela jednoduché tyto komplikace po očkování hlásit. Praxe je tak velmi obdobná té, která je hlášena i z Evropy. Také u většiny těchto sportovců, které můžete vidět výše ve videu, nebyla většinou dána jejich nedávná vakcinace do souvislosti s kolapsem.

A i tehdy, kdy je poškození zdraví vakcínou prokázáno, nedochází zpravidla k odškodnění. BigPharma se zprostila jakékoli zodpovědnosti už v samém začátku a od států, které svým občanům experimentální preparáty nutí často cestou omezování svobod a výhružkami, se také zatím téměř nikdo odškodnění nedočkal. Zamítavá odpověď ohledně odškodnění je zpravidla podobná: „Očkování bylo dobrovolné, za svoje zdraví si nesete zodpovědnost sami…“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout