Na některých mobilních telefonech přibyly mimo jiné i obrázky těhotného muže

Na některých mobilních telefonech přibyly mimo jiné i obrázky těhotného muže

V mnoha západoevropských zemích je již nepřípustné hovořit o těhotenství ve spojitosti s mateřstvím, tedy se ženami. Podle progresivistů může být těhotný i muž či jakékoli jiné pohlaví, takže je třeba hovořit ve vztahu k těhotenství neutrálně.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o problémech porodních asistentek v USA, kde již nesmí používat slovo „matka,“ „těhotná žena“ nebo „kojící žena“.  To je samozřejmě rodičkám nepříjemné, neboť jsou  v jednom z nejzásadnějších momentů života oslovovány „neutrálně“, tedy odosobněně.

Před časem se také hodně hovořilo o páru, kde porodilo dítě vousaté „cosi“, tedy žena, která se měnila na muže, ale zcela zřejmě se na něho v té době ještě nezměnila, neboť  stihla otěhotnět a porodit. Zde se rodící osoba údajně cítila mizerně, neboť ji v porodnici oslovovali „maminko“.

Každopádně těhotného muže či prostě jakékoli jiné pohlaví než ženské ve vztahu k těhotenství, je třeba vštípit lidem do paměti tak, aby něco podobného začali považovat za zcela běžnou záležitost. K těmto změnám samozřejmě neodmyslitelně patří i patřičný newspeak, což je důvod k odstranění slova „matka“.  A těhotné jakékoli jiné pohlaví, než ženské, musí být také vidět co nejčastěji.

Obrázky těhotného muže je samozřejmě potřeba dostat i do mobilu, kam většina lidí nahlíží každý den a mladí, jimž je třeba podobný obrázek vštípit do podvědomí jako normál především, se probírají ikonkami emotikonů mnohdy i několikrát denně…

Řada nových emodži je nyní spuštěna pro iPhone – včetně těhotného muže, který přichází v různých barevných variantách pleti (viz titulek).

„Těhotenství je možné u některých trans mužů a nebinárních osob,“ uvádí Unicode Consortium, které stojí za symboly emodži, na svém blogu.

Mezi novými ikonkami najdete také například srdce naznačené rukou, tající obličej, disco kouli a fazoli.

Stávající  podání ruky by nyní mělo být také možné kombinovat s různými barvami pleti pro každou ruku (viz níže).

Symboly budou k dispozici s novou aktualizací iPhone, iOS 15.4.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout