Islámský sbor, který recitoval verše Koránu v pařížském kostele, je z radikální mešity, která hlásá násilný džihád

Islámský sbor, který recitoval verše Koránu v pařížském kostele, je z radikální mešity, která hlásá násilný džihád

Jak jste se mohli před pár dny dočíst zde, tak v pařížském kostele Saint-Sulpice proběhla podivná „mše“. Tedy spíš akce, poukazující na podvolování Francie islámu. Na kůru zde recitoval verše z Koránu sbor mladých muslimek.

Nyní vyšlo najevo, že mešita, ke které tyto muslimky přísluší, patří k velmi přísně wahhábistickým mešitám, hlásajícím tu nejtvrdší formu islámu. Tedy jde doslova o kopírování Koránu a života lžiproroka Mohameda.  Ukazuje se tím, že ze strany muslimů šlo skutečně jen o jakési „označkování“ další budoucí mešity, což bylo znalému jasné od samého počátku.

Náboženský vůdce mešity Omar v Paříži, odkud sbor pochází, byl před časem vyhoštěn z francouzského území za nenávistné projevy.

Imám Mohamed Hammami, náboženský vůdce mešity Omar, která se nachází v 11. pařížském obvodu, byl vyhoštěn z francouzského území za to, že si cenil násilného džihádu, pronášel antisemitské poznámky a ospravedlňoval použití násilí “vůči ženám.

Kázání v této mešitě bylo – a stále je – dlouhodobě velmi silně zaměřeno proti bezvěrcům – zejména Židům, křesťanům a ženám. Omarova mešita však zůstala radikální i po odchodu imáma. Tamní komunita byla indoktrinována Tabligh – fundamentalistickým hnutím. Tento směr  obhajuje nejtvrdší a především doslovnou vizi islámu. Tedy doslovně se drží Koránu a to včetně činů Mohamedových, který velmi násilně konvertoval nebo vybíjel obyvatelstvo islamizovaných území….

A zde pro připomenutí video přednášení Koránu v pařížském kostele. Přednášející jsou muslimky, které odchovala výše uvedená radikální mešita:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Islámský sbor, který recitoval verše Koránu v pařížském kostele, je z radikální mešity, která hlásá násilný džihád

  1. Zkrátka Otmar byl charismatický muž .
    Kdo umí, umí, kdo neumí, čumí.
    “ Jenom omezená a fanatická víra motivuje lidi k činům. Ne osvícená moudrost. “
    ( Mika Waltari)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout