Francie: Marocký ilegál znásilnil 9letou dívku

Francie: Marocký ilegál znásilnil 9letou dívku

Velmi mladé nebo naopak velmi staré oběti. Tento trend je zejména v poslední době patrný po celé Evropě. Násilní invazisté nejspíš zjistili, že právě tyto bezbranné oběti jim mohou zajistit beztrestnost, neboť mnohdy nejsou schopny se nejen bránit, ale ani o činu více vypovídat. Zatímco děti se bojí o činu hovořit většinou kvůli výhružkám násilníka, stařenky si pro změnu ani nepamatují, co přesně se jim stalo. Vlastně ani nelze odhadnout, kolik takových činů se podařilo zamlčet.

Někdy se naštěstí objeví náhodný svědek, který pomůže zločin zastavit, podat svědectví a někdy i pachatele zastavit. Tak tomu bylo i ve čtvrtek, kdy byla sexuálně napadena teprve devítiletá dívka. Nebýt náhodných svědků, kdo ví, jak by vše dopadlo nebo zda by byl vůbec kdy pachatel dopaden…

9letá dívka byla sexuálně napadena ve čtvrtek večer, krátce po 19.hodině, na nádvoří budovy ve čtvrti Minguettes ve Vénissieux. Mladá oběť se stala obětí znásilnění, různá slyšení, která budou vedena, by měla umožnit dozvědět se více o přesném rozsahu zneužívání, které dítě utrpělo.

O šokované děvče se postaraly záchranné služby. Znásilněná dívka byla po ošetření převezena do nemocnice Femme Mère Enfant v Bronu.

34letého pachatele marocké národnosti při činu vyrušili náhodní kolemjdoucí. Podle zdroje blízkého případu je muž ve Francii nelegálně. Už před několika měsíci dostal příkaz k opuštění území, který nebyl proveden.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Marocký ilegál znásilnil 9letou dívku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout