Americký vědec a lékař Robert Malone napsal otevřený dopis kanadským řidičům kamionů

Americký vědec a lékař Robert Malone napsal otevřený dopis kanadským řidičům kamionů

Vědce a lékaře Roberta Maloneho těm z vás, kdo sledujete dění kolem největšího podvodu v dějinách lidstva, jistě nemusím představovat. Tento vědec, který mimo jiné pracoval i na výrobě mRNA vakcín, před nimiž nakonec sám varuje, se rozhodl podpořit kanadské řidiče kamionů, ale i všechny ostatní, kdo se přidali do protestů proti fašistické vládě svým otevřeným dopisem…


To jsou mé pravdy a věřím, že jsou samozřejmé.

Jmenuji se Robert Malone a jsem lékař a vědec žijící ve Spojených státech.

Všichni stojíme na ramenou obrů. Jednoduché pravdy jsou to, na čem záleží nejvíce. Upřímná slova, která vycházejí ze srdce, mohou změnit svět.

Neměli jsme politizovat reakci veřejného zdraví na SARS-CoV-2 a COVID-19.

A Justin Trudeau se měl zaměřit na zjištění skutečné pravdy o COVID-19 místo toho, aby se řídil scénářem, který mu dalo vedení Světového ekonomického fóra.

Jsem lékař a vědec a mám vynikající školení a zkušenosti s vývojem vakcín a dalších léků.

Ale byl jsem také tesař a zemědělský dělník a stále pracuji na své farmě. Řídím valník GMC Dually Diesel, zemědělský traktor Kubota a nakladač nebo jezdím na koních. Vystavoval jsem svá hříbata Percheron na Královském zimním veletrhu. Podle původního významu jsem vedoucí týmu.

Přicházím k vám s otevřeným srdcem oddaným léčení a přináším s sebou tři jednoduchá slova.

Integrita. Důstojnost. Komunita.

To jsou tři jednoduchá slova, která zvoní jako zvony v srdcích čestných lidí.

Benito Mussolini jednou řekl: „Fašismus by měl být lépe nazýván korporativismem, protože je to fúze státní a korporátní moci.“

V akcích vlád Ottawy a Kanady můžeme nyní jasně vidět dosud skrytou tvář globálního fašistického totalitarismu, čímž mám na mysli splynutí moci velkých korporací s mocí státu – stejně jako Mussolini definoval fašismus.

Nyní vidíme šokující signály zoufalství od našich globalistických, korporativistických protivníků. Nekompetentnost davoské strany začíná být viditelná všem.

1) Poprvé můžeme jasně vidět, že jsou ochotni a schopni spolupracovat se Silicon Valley na vyzbrojení bankovního systému proti nám.

Vzít 10 milionů dolarů z politické fundraisingové kampaně je něco, co si většina z nás před dvěma lety nedokázala představit.

Tato akce se jasně vymstila, protože všem ukázala, že mezi vládou, sektorem informačních technologií a bankami existuje nepřirozená koordinace.

A nyní máme přímý videodůkaz o těchto tajných dohodách z nechvalně známého záznamu hovoru Zoom, který dokumentuje zapojení vlády a starosty Ottawy.

2) Cenzura je na vzestupu a naši oponenti se ji již nesnaží ospravedlnit.

Útoky na Joea Rogana jsou skutečně aktem zoufalství.

Útok na nejpopulárnější mediální ikonu Severní Ameriky má tolik nevýhod a opět ukazuje, že jsou koordinované.

VĚDĚLI JSTE, ŽE SPOTIFY A MODERNA MAJÍ STEJNÉHO INVESTORA S ČÍSLEM 1? SPOLEČNOST PRO SPRÁVU AKTIV „BAILEY GIFFORD“ VLASTNÍ 11,5% OBOU SPOLEČNOSTÍ.

A nyní víme, že Neil Young má finanční střet zájmů, protože velká investiční banka vlastní asi polovinu finančních práv na jeho katalog písní.

Tato strategie se vymstí – Joe Rogan je stále silný a centrální farmaceutický a bankovní systém je nenáviděn více než kdy jindy. K zastavení Joe Rogana je potřeba víc než jen Neil Young.

3) Tito spiklenci jsou tak zoufalí, že doslova požádali americké ministerstvo obrany, aby spáchalo zločin: změnu údajů v Obranné lékařské epidemiologické databázi.

Bohužel, data již byla zveřejněna – a nyní jsou zkoumána lékařskou komunitou. BYLI PŘISTIŽENI SE STAŽENÝMI KALHOTAMI, KDYŽ NÁSLEDNĚ ZMĚNILI DATA. Mám podezření, že si to zaslouží trestní vyšetřování.

To se také vymstí, protože nyní jsou tito lidé osobně odhaleni a mám podezření, že buď vstanou z prachu nebo se stanou informátory. Jak jsem slyšel, právník Thomas Renz je zaplaven novými akcemi informátorů a informačními publikacemi.

4) Je čas ukončit FALEŠNÉ nouzové pravomoci, které byly použity k pozastavení vašich ústavních a přirozených práv.

Neexistuje žádný výjimečný stav. Do března 2020 byly objeveny léčebné strategie pro léčbu COVID-19 nově vyvinutými léky. Omikron není zabiják. Cenzura musí přestat.

Četl jsem akademickou knihu Dr. Mattiase Desmeta s názvem „Psychologie totalitarismu“.

Alternativní hlasy jsou stigmatizovány skutečnou službou pravdy, která překypuje „ověřovateli faktů“. Právo na svobodu projevu je omezováno různými formami cenzury a autocenzury; Právo lidí na sebeurčení je porušováno strategiemi nuceného očkování, které společnosti vnucují dosud nemyslitelné sociální vyloučení a segregaci.

Nyní se dostávám k integritě, lidské důstojnosti a důležitosti společenství.

Integrita je závazek k pravdě v tom, co říkáte, jak žijete a jak se chováte k ostatním.

Svatý Augustin, učitel římskokatolické církve, kdysi řekl: „Pravda je jako lev. Nemusíte ji bránit. Uvolněte ji. Bude se bránit sama.“

Důstojnost pochází z úcty k sobě samým, k sobě navzájem a ke světu, ve kterém žijeme.

Komunita je to, co nás spojuje a dává smysl a účel našemu životu.

Pokud jde o genetické vakcíny proti COVID, věda má jasno.

Nebrání infekci, replikaci a šíření na ostatní a nejsou zcela bezpečné. V našem každodenním životě, s našimi přáteli, s našimi rodinami, s našimi zaměstnanci, všichni víme, že je to pravda.

Nejsou zcela bezpečné a plný rozsah rizik zůstává neznámý. Naproti tomu přirozená imunita, kterou zdravý imunitní systém rozvíjí po infekci a zotavení z COVID-19, je dlouhodobá, rozsáhlá a vysoce chrání před onemocněním a smrtí z tohoto viru.

Nyní máme Omikron. Tyto vakcíny byly vyvinuty pro původní kmen Wuhan, jiný virus. Tyto vakcíny nezabraňují infekci omikronem, replikaci viru nebo přenosu na jiné a existují údaje, které naznačují, že zvyšují riziko infekce a onemocnění.

Tyto genetické vakcíny mají špatnou trvanlivost, a i kdyby všichni muži, ženy a děti ve Spojených státech a Kanadě byli očkováni, tyto produkty nemohou dosáhnout imunity stáda a zastavit COVID.

Pokud existuje riziko, musí existovat volba.

To je základní pravda moderní bioetiky.

Všechny lékařské postupy, vakcíny a léky s sebou nesou rizika.

Všichni máme právo těmto rizikům porozumět a sami se rozhodnout, zda je chceme přijmout.

Popírat to znamená popírat lidskou důstojnost.

Zlo má mnoho kořenů. Ochota popírat lidskou důstojnost je jednou z největších. V našich srdcích a duších všichni víme, že je to pravda.

Pokud jde o naše děti.

I když jsem lékař, který je hluboce oddán Hippokratově přísaze, jsem především manžel, otec a dědeček. Žádám vás, abyste mi věnovali chvilku, abych si s vámi mohl promluvit o našich dětech a naší základní odpovědnosti za jejich ochranu.

Především musíme podporovat a chránit naše děti. To je první úkol. Je to vaše práce. Je to moje práce. Není jejich úkolem nás chránit. A v posledních dvou letech je naše společnost a veřejné zdraví nedokázaly ochránit. Mnoho věcí, které od nás náš systém veřejného zdravotnictví požadoval, přímo poškodilo naše děti.

Sebepoškozování, sebevraždy a užívání drog mezi dětmi se celosvětově zvýšily. Strach, šikana, zastrašování a nátlak se staly normou. Naměřené IQ nejmenších dětí se snížilo. Základní zpoždění v dětství jsou snadno měřitelná. A u dětí dochází k fyzické újmě, protože jsou jim injekčně podávány genetické vakcíny, aby chránily starší osoby před virem.

Jako rodiče jste v konečném důsledku zodpovědní za ochranu svých dětí. Pokud jsou těmito genetickými vakcínami poškozené, jste to vy, kdo se o ně musí postarat. A toto břemeno ponesete po zbytek svého života a života svých dětí. V průměru jedno ze dvou tisíc až jedno ze tří tisíc dětí, které dostanou tyto vakcíny, je hospitalizováno v krátkodobém horizontu s poškozením vakcínou.

Teprve v průběhu času budeme vědět, jaké dlouhodobé škody mohou nastat. Vakcíny nechrání naše děti před infekcí Omikronem a nebrání infikovaným dětem v infikování ostatních. Naproti tomu farmaceutické společnosti a vláda jsou téměř zcela chráněny před škodami, které by jim tyto produkty mohly způsobit. Pokud je vaše dítě poškozeno těmito vakcínami, zůstanete sami se svým zármutkem a břemenem péče.

Tyto genetické vakcíny mohou poškodit vaše děti. Mohou poškodit jejich mozek, srdce, imunitní systém a schopnost mít děti v budoucnu. A mnoho z těchto škod již nelze opravit.

Proto vás žádám, abyste se vzdělávali o možných rizicích, která mohou vaše děti podstupovat z těchto experimentálních zdravotnických výrobků. Nedovolte nikomu, aby vám říkal, co máte dělat. Přemýšlejte sami. Protože je vaší odpovědností chránit a vzdělávat své děti. Pokud jsou poškozeny, nebude tam žádný krajský úřad, žádný státní zdravotní úředník a žádný televizní lékař, který by vám pomohl. Vy, vaše rodina a vaše dítě budete muset nést břemeno sami.

~~~~~~~~~~~~~~~

Když jsem byl dítě, brilantní mladý americký prezident řekl: „Neptejte se, co pro vás může vaše země udělat; zeptejte se, co můžete udělat pro svou zemi.“

Kanada je vaše země. Vlastníte tento úžasný dar, ale musíte ho bránit, pokud si ho chcete ponechat, jinak vám ho globalisté vezmou. Slibují, že v budoucnu nebudete mít nic a budete šťastní. Věříte jim?

Dnes vás všechny žádám, abyste si ve svých myslích a srdcích uchovávali slova prezidenta Johna F. Kennedyho. Všichni můžeme být vůdci a vy jste se tohoto úkolu ujali. Děkuji vám za vaši službu Kanadě a světu.

Přežijeme to a tyto těžkosti překonáme, pokud budeme schopni udržet v srdci pouze tato tři jednoduchá slova.

Integrita.

Důstojnost.

Komunita.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout