Berlín: Klimatičtí idioti se dnes přilepili na dálnici k asfaltu – v zácpě tentokrát zablokovali i rodící ženu!

Berlín: Klimatičtí idioti se dnes přilepili na dálnici k asfaltu – v zácpě tentokrát zablokovali i rodící ženu!

To už je jak nekonečný příběh. Takové kretény skutečně jen tak nenajdete. Ovšem dnes jde o výkvět společnosti, který je systémem hájen, takže mohou blokovat dálnice dnes a denně a pokud už nakonec někdo bude potrestán, pak jedině ten, kdo se je pokusí ze silnice odstranit.

Příliš nechápu, jak sezením na dálnici tito idioti pomáhají klimatu. Já osobně jsem si vždy myslela, že přírodě se pomáhá třeba výsadbou stromků nebo čištěním lesů a parků od odpadků. Jenže to už je práce a ta je poněkud namáhavější než sezení na zadku na silnici a pokřikování aktivistických hesel.

Dnes vám tedy přináším třetí díl seriálu o berlínských klimatických šílencích, jejichž jedinou prací je každodenní vysedávání na dálnici a blokování aut. Před pár dny jste si zde již mohli přečíst o tom, jak zablokovali auto s lékařkou, která spěchala k operaci nebo o tom, jak byli předvoláni k výslechu muži, kteří klimatické idioty odtáhli ze silnice. Zdá se, že ti budou – na rozdíl od klimaalarmistů – dokonce i potrestáni.

Dnes ráno došla idiocie klimaalarmistů vrcholu, když se k asfaltu dokonce přilepili a zablokovali rodící ženu v zácpě na dálnici…

Ve čtvrtek ráno ekologičtí aktivisté opět zablokovali dálnici A100. V dopravní zácpě bylo také auto se ženou, která rodila.
Dramatické minuty ve čtvrtek ráno na A100! Aktivisté z „Essen Retten – Leben Retten“ opět vtrhli na vozovku, šest z deseti lidí se přilepilo na asfalt.

Tato blokáda existovala již na konci ledna.
klimatičtí idioti se dnes na silnici přilepili

A uprostřed zácpy na silnici směrem k Tempelhofer Damm  těhotná žena porodila!
Policie byla schopna pomoci rodičce a doprovodila ji k dalšímu východu, odkud ji odvezli do nemocnice.

Deset aktivistů bylo vzato do policejní vazby po akci, která skončila kolem 8:50.

Je jisté, že stejně jako každý den byli klimatičtí idioti i tentokrát záhy po výslechu propuštěni, aby se na dálnici mohli zítra objevit znovu.

Akce vyvolaly ve čtvrtek vášnivou debatu i ve Sněmovně reprezentantů. Na žádost parlamentní skupiny AfD projednával zemský parlament kroky radikálních environmentalistů. Jedinci, kteří provoz blokovali, patřili k „fanatické sektě soudného dne“, tvrdí politik AfD Marc Vallendar (35). Nejsou to aktivisté, ale  extremisté. „Město je terorizováno,“ řekl poslanec.

Jenže město vedou Zelení a socani a ti jistě na výzvy opoziční AfD dbát nebudou. No co, nakonec sami berlínští voliči to tak chtěli…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Berlín: Klimatičtí idioti se dnes přilepili na dálnici k asfaltu – v zácpě tentokrát zablokovali i rodící ženu!

 1. nezastavovať, prejsť im po tých sprostých hlavách, preživším sa snáď rozjasní. ten blbeček za volantom, čo mal radšej prilepených debilov ako rodiacu partnerku by si tiež zaslúžil riadne prefackať, nechať ju v takej situácii, hovädo!!!

 2. Jsou to paka, máme to už i doma. ?
  Jedna příbuzná ( 14) nutně potřebovala hnusný batůžek, do kterého se jí ani nevejde učení.
  Stojí asi 2500 a je na něm nápis Fjällräven Kanken.
  ?
  Je to nutnost, mají to všechny chytré holky a podporují se tím zvířata. ?
  Ách jo. ?

 3. A v našich středních školách již se také vyučuje klima alarmismus, říkají tomu ekologie, ovšem výuka obecné biologie a geofyziky chybí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout