Itálie: Bengálský obchodník znásilnil 11letou holčičku, která si přišla nakoupit

Itálie: Bengálský obchodník znásilnil 11letou holčičku, která si přišla nakoupit

Jak asi dopadne rozsudek nad muslimem, který jen konal tak, jak mu přikazuje Korán? Jak již víte, tak ani ten, kdo znásilní dítě, ale ani vrah, se nemusí v současné době dostat do vězení. Vše jistí psychiatrická léčebna, případně podmíněný trest, u nezletilých násilníků pak nějaké kurzy chování. Jde o snahu ve statistikách co nejvíce potlačit rychle rostoucí výskyt násilí, páchaného na Evropanech těmi, koho nám už roky dováží EU či její poskoci.

Šla do obchodu v přízemí koupit vajíčka. Do obchodu ji poslal otec, jistý si tím, že jeho malé dceři se tam nemůže nic stát. Místo toho se mezi čtyřmi stěnami v obchodě se smíšeným zbožím v Barriera di Milano během pár minut odehrála ta nejstrašnější událost, kterou může dítě podstoupit. Sexuální násilí. Obchodník znásilnil 11letou dívku. Muž bengálského původu, který byl toho odpoledne v obchodě sám, a který by si byl jistý mlčením oběti.

Dnes u soudu začíná předběžné projednávání soudního procesu před soudcem, ve kterém žalobce Mario Bendoni obviňuje majitele samoobsluhy z přitěžujícího sexuálního násilí vůči dítěti.

K incidentu došlo v roce 2017. Vyšetřování (na několik měsíců zpomalené kvůli Covidu) začalo poté, co se dívka vrátila domů v slzách a vše řekla svému otci. Muž, který bydlí pár metrů od prodejny, ihned po incidentu přispěchal k prodavači a konfrontoval ho. Udeřil ho pěstí na chodníku před vchodem. Holčička svému otci řekla, že ji majitel obchodu s potravinami pod záminkou nalákal dozadu. Přitlačil ji na polici, svlékl ji a dotýkal se jí a pak ji znásilnil. Příběh děvčátka byl pečlivě prozkoumán a ověřen a byl považován za plně spolehlivý státním zástupcem, který shromáždil důkazy – včetně videozáznamu z kamery – a poté požádal o obžalobu obviněného.

Dítě bylo hodnoceno i z psychického hlediska a nebylo pochyb o tom, že je schopno chápat, ochotně a objektivně hlásit skutečnosti. Vyšetřovatelé po stížnosti okamžitě získali záběry videokamery prodejny, kde je útok částečně vidět. Otec oběti si nikdy nepředstavoval, že by se něco takového mohlo stát jeho dceři. Znal prodavače, a protože bydlel poblíž samoobsluhy, byl zvyklý tam nakupovat… 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Bengálský obchodník znásilnil 11letou holčičku, která si přišla nakoupit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout