USA: Porota odmítá odsoudit brutálního vraha bílé ženy, protože je černý

USA: Porota odmítá odsoudit brutálního vraha bílé ženy, protože je černý

Zatím zejména v USA, ale pomalu a jistě i v západní Evropě, se začíná stále víc projevovat protibělošský rasismus. V USA už vše došlo až do natolik bizarních rozměrů, že se zdá, že bude zcela legální i brutální vražda, pokud ji spáchá černoch na bělochovi. Tomu nasvědčuje i jednání poroty, která odmítá poslat do vězení brutálního vraha bělošky jen proto, že je černý. Dává tak signál ostatním černochům, že mohou vraždit jak libo a nebudou odsouzeni…

Černoch byl na Floridě obviněn z vloupání do domu 59leté bílé ženy, svázal ji a ubodal k smrti. Tři porotci však odmítli obžalovaného odsoudit s odůvodněním, že by ho bylo pobyt ve vězení poškodil, protože je černý.

Brutální vražda Jill Su, 59, se stala v září 2014 poblíž Fort Lauderdale. Podle policie se obviněný muž Dayonte Resiles vloupal do domu ženy. Když našel Su v domě, údajně ji svázal, položil do vany a ubodal k smrti.

Resileova DNA byla nalezena na noži a uvnitř domu. Ale když měl být černoch v prosinci odsouzen za vraždu, tři z porotců prohlásili, že ho nemohou s čistým svědomím usvědčit – navzdory důkazům.

„Tři porotci říkají, že nechtějí způsobit, aby mladý černoch šel do vězení po zbytek svého života nebo byl odsouzen k smrti,“ řekla předsedkyně poroty 7 News Miami.

Nesouhlas poroty vedl k tomu, že proces musí být nyní znovu přezkoumán. Nová porota je v procesu jmenování.

Bude-li však mít i nová porota stejný názor, brutální vrah může na svobodě svůj čin v klidu zopakovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Porota odmítá odsoudit brutálního vraha bílé ženy, protože je černý

  1. Fakt,že už ani vraždy ázijských prisťahovalcov nespôsobujú v USA prílišný rozruch a páchatelia majú šancu uniknúť vysokému trestu /na rozdiel od belochov/, hovorí sám za seba. Obeť bola zrejme čínskeho pôvodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout