Švédsko: Obhájce muslimských gangů, placený z daní, je zároveň nejvýdělečnější veřejný obhájce v zemi

Švédsko: Obhájce muslimských gangů, placený z daní, je zároveň nejvýdělečnější veřejný obhájce v zemi

Hodně lidí nechápe, proč se stále v obohacovaných zemích, kde nevídaně bují kriminalita muslimských přistěhovalců, najde tolik lidí z řad původních obyvatel, kteří podporují dovoz dalších a tím i další nárůst zločinnosti.

Vysvětlení je jednoduché – až na výjimky, k nimž se řadí nepříliš bystří sluníčkáři, jde v drtivé většině o ty, kdo na dovozu invazistů vydělávají. Jde o zaměstnance či majitele různých promigračních neziskovek, azylových domů, integračních středisek, sociálních ubytovacích zařízení apod. , ale v neposlední řadě také o ty, kdo přímo na nebývalé kriminalitě vydělávají.

Tím, kdo na ní vydělává ve Švédsku zdaleka nejvíc, je obhájce muslimských gangů. Nejde však o obhájce, kterého si platí sami klienti, ale o obhájce veřejného, jehož služby jsou hrazeny z peněz daňových poplatníků, tedy mnohdy obětí jeho klientů. Právě fakt, že je zdaleka nejlépe vydělávající právník v zemi  obhájce členů muslimských gangů, nejlépe vypovídá o tom, jak obludných rozměrů již tato zločinnost dostoupila. Není divu, že má obhájce zájem o to, aby se do země dováželi další potenciální klienti…

Levicový aktivista a právník Viktor Banke, 37 let, účtoval státu v roce 2021 něco málo přes 10,8 milionu SEK (v přepočtu asi 27 mil. Kč) jako veřejný obhájce.

Viktor Banke upoutal pozornost svou rolí obránce  zločinců a násilníků z muslimských gangů.

Je také známý svým silným odhodláním vést debatu o zvýšení imigrace ze zemí třetího světa do Švédska.

V roce 2021 obdržel Viktor Banke  největší kompenzaci za své působení jako veřejný obhájce ze všech švédských veřejných právníků. Celkem fakturoval něco málo přes 10,8 milionu SEK. To je téměř o milion více než druhý na seznamu, Jonas Granfelt.

Rok předtím Banke fakturoval něco málo přes 8,6 milionu SEK jako veřejný obhájce.

37letý muž se také profiluje jako „mužský“ feminista. Na Twitteru upozorňuje na žebříček poznámkou, že všichni veřejní obhájci, kteří vydělali nejvíce (v TOP20), jsou muži.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout