Německo a Rakousko si berou vzor ve svých rodácích, kteří země ovládali před 80 lety (videa)

Německo a Rakousko si berou vzor ve svých rodácích, kteří země ovládali před 80 lety (videa)

Korporátní fašismus se odkrývá ve vší své nahotě. A samozřejmě není nic podivného na tom, že právě země, které zrodily Hitlera a Mengeleho, ve všem jasně vynikají. Ale vezměme to hezky postupně…

Nejprve se podíváme do Německa, kde se můžete podívat na několik zajímavých videí, která vypoví víc než tisíce slov.

Zatímco v době, kdy v ulicích řádili muslimové (naposledy  na Silvestra) se policisté drželi vzadu a předstírali, že nic nevidí a někde před invazisty dokonce se zděšením utekli, útočit na důchodce či vozíčkáře jim nedělá nejmenší problém. Novodobé gestapo jak vyšité….

Sedm policistů v německém městě obtěžovalo starší dámu a nakonec ji zatkli. Její přestupek: prý urazila policistku. Konkrétně však řekla „to je šílené“, čímž měla na mysli situaci, kdy policisté bránili  ženě ve venčení psa. Když odstrčila ruku policistovi, byla zatčena. Žena volala o pomoc, ale nikdo jí nepomohl. Pes zůstává na ulici:

Loni byly podobné děsivé scény z Berlína. Celá eskadra policistů  tam zatkla  vozíčkáře, protože je urazil poté, co byl masivně obtěžován a zahnán do kouta. I kolo invalidního vozíku se během konfliktu rozbilo:

Zcela jiná situace byla na Silvestra v německých městech. Například v Hamburku musela policie urychleně ustoupit poté, co proti ní vyšly stovky Arabů, Turků a Afghánců. Na videích můžete vidět strach v očích ustupující policie:

To bychom měli Německo. Nyní se podíváme do Rakouska, kde došlo ke skandálnímu zjištění. Povinného očkování se musí zúčastnit i ten, komu hrozí kvůli alergii poškození zdraví či dokonce smrt. Už vám konečně dochází, že o zdraví lidí zde nikdy nikomu nešlo – spíš naopak??

To si názorně ukážeme na konkrétním případu…

Pacientka, matka tří dětí, která léta trpěla těžkými alergiemi, navštívila na doporučení lékaře ambulanci ve Vídni.

55letá paní Ilse L., která má již delší dobu problémy se snášenlivostí předepsaných léků na astma, se chtěla nechat otestovat na možnou nesnášenlivost složek očkování proti Covid-19.

Ošetřující lékařka ji proto odeslala do alergologické ambulance. Po jejím příjezdu a sdělení požadavku na zjištění možnosti alergií na očkování proti Covidu byla pacientka okamžitě odmítnuta.

Test byl zamítnut! Paní L. jela domů, aniž by čehokoli dosáhla, s hněvem a frustrací. Strach z hrozícího nuceného očkování zůstal, stejně jako pocit bezmoci občana totalitního rakouského režimu.

Po bližším prozkoumání webových stránek Allergy Center Vienna West však postup nepřekvapí . Je zde jasně uvedeno, že: „Očkování proti covidu je možné i přes alergii“.

Jak se dalo očekávat, tak správa města Vídně je dozorčí orgán Allergy Center Vienna West a přísluší k Hospodářské komoře Rakouska.

Na stránkách se mimo jiné lze dočíst:

„Za žádných okolností prosím nevybírejte“ Imunoterapie (očkování)“, protože z časových důvodů neprovádíme žádná alergologická vyšetření ani testy, ani netestujeme alergie v souvislosti s očkováním proti COVID.“

Vláda tak této rizikové skupině znemožnila získat předem informace o riziku, kterému bude očkováním vystavena! Ze strany státních předpisů tedy neexistuje možnost být považován za „osvobozeného od povinného očkování“.

A dále se uvádí:

“ Upozorňujeme také, že provádíme lékařské prohlídky a testy a nálezy alergií, ale nedáváme žádná potvrzení o vydání výjimky z vakcíny .“
Testování je možné pouze po anafylaktické reakci na očkování proti COVID.

Absolutním vrcholem jsou však bezpochyby následující informace:

“ Test na obsah složek (PEG, polysorbát) očkování proti SARS-Cov-2 se provádí pouze v případě, že již v minulosti došlo k anafylaktické reakci na očkování proti COVID.“

Testování lze tedy provést až po anafylaktickém šoku poté, co již proběhlo očkování proti Covidu. A pokud v důsledku podání genové terapie alergik zemře, tak má jednoduše smůlu. Pokud přežije s následky, tak teprve pak se může nechat vyšetřit, zda není na složky vakcíny alergický…

Takže pro jistotu a v souladu se státní linií nejprve zemřete a poté se testujte podle předpisů!

Šílené je, že podobně jednají prakticky všude v Evropě. Coby lékový alergik, který už opakovaně poznal co je to anafylaktický šok z léků, mohu sama potvrdit, že strach z „vakcíny“ je u nás – alergiků – mnohem větší než z covidu, který jsem osobně přečkala jako obyčejné nachlazení.

Do paní Ilsy z Rakouska se tedy dokáži plně vcítit, protože je mi jasné, že při povinném očkování má před sebou jen velmi těžká dilemata. Buď bude donekonečna platit drakonické pokuty nebo se rozhodne pro „ruskou ruletu“ – tedy nechá si ten experiment vpíchnout. Poslední možností je pak emigrace. Bude ovšem ještě kam emigrovat??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Německo a Rakousko si berou vzor ve svých rodácích, kteří země ovládali před 80 lety (videa)

  1. 1. V Holandsku takisto policajti nedávno útočili iba na bielych domorodcov – na moslimských parazitov z Maroka , Indonézie, Pakistanu a podobne to majú zakázané a na miešancov a černochov samozrejme tiež.

    2. Obetiam vakcinačného teroru /a nielen z Rakúska/ odporúčam emigrovať do Bieloruska – jediného slobodného a nezávislého štátu celej Európy.Do Ruska iba vtedy, ak sa tam zmení režim v prospech vlasteneckých síl nenaklonených globalistom /Putin je ich otrok/. Aj na Islande už majú mešity…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout