Německá CDU připravuje na oslavu Merkelové nadaci pro migraci a integraci

Německá CDU připravuje na oslavu Merkelové nadaci pro migraci a integraci

Merkelová je dnes mnoha establishmentovými politiky nejen v Německu oslavována coby jedna z nejlepších vůdčích osobností v historii Německa. Totéž si ovšem myslí i spousta Němců a její domovská politická strana. Ono se ovšem není čemu divit, také Hitler byl svého času většinou Němců oslavován.

Ovšem to, v čem prý šla příkladem ostatním a v čem se jí obzvlášť vedlo, byla její migrační politika. Ano, to není vtip, němečtí obdivovatelé Angely Merkelové si skutečně myslí, že „to zvládla.“ Proto od jejího odchodu s politiky její fanoušci uvažují o tom, jak jejich „svatou Angelu: patřičně uctít. Nyní na to přišel jeden německý europoslanec…

Zní to jako výsměch, že má být Merkelová připomínána jako pozitivní příklad zdárného „vyrovnání se s uprchlickou krizí“. A to ve formě Nadace Merkelové, která má pokračovat v šíleném kurzu směrem k islamizaci a to až do samotného hořkého pádu Západu.

Vůdce CDU v Sasku-Anhaltsku Sven Schulze se vyslovil pro založení takovéto nadace v rozhovoru pro BILD: „Nově zvolený federální výkonný výbor kolem Friedricha Merze by měl také během svého funkčního období rozhodnout, jak uctít životní dílo Angely Merkelové ve straně.“ A europoslanec a místopředseda CDU Dennis Radtke si přeje založit „Nadaci kancléřky Merkelové pro migraci a integraci“.

„Vyrovnání se s uprchlickou krizí je trvalou zásluhou Angely Merkelové,“ řekl Radtke, který si je jistý, že mnoho lidí z podnikatelského světa by také finančně podpořilo takovou nadaci CDU pro podporu migrace a integrace.

Poslanec CDU Wilfried Oellers pro změnu navrhl pojmenovat místnost v sídle strany po dlouholeté předsedkyni strany: „Vzhledem k tomu, že v domě Konrada Adenauera je sál Helmuta Kohla, považoval bych za vhodné pojmenovat sál po Angele Merkelové.“

Pravděpodobně by bylo ještě vhodnější pojmenovat po ní domy v nových azylových ubytovnách, aby maminka Merkelová byla opravdu všudypřítomná mezi těmi, kteří údajně hledají ochranu, aby nikdy nezapomněli na to, komu dluží za svůj všestranný bezstarostný balíček.

A tak by Merkelová měla nejen sál v ústředí CDU, ale její sláva by se přenesla do světa, protože jen v hlavním městě má být postaveno 24 nových azylových ubytoven.

Je tedy nejvyšší čas vzdát hold životnímu dílu ničitele Evropy, přeskočit její blahořečení a kanonizovat ji, neboť svatá Angela vykonala zázrak.

A na rozdíl od Matky Terezy, která byla posvěcena až po své smrti za to, co vykonala v Kalkatě, svatá Angela přivedla Kalkatu do Německa ještě během svého života.
Angela to zvládla…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout