Rakousko: Kvůli bitvě mezi Čečenci a Syřany musela být zastavena vlaková doprava

Rakousko: Kvůli bitvě mezi Čečenci a Syřany musela být zastavena vlaková doprava

Bitvy mezi různými skupinami invazních vojsk jsou v multikulturně obohacovaných evropských zemích docela obvyklé. Většinou se jedná o boj o nadvládu nad daným územím, s čímž samozřejmě souvisí i ovládnutí lokalit, kde se běžně prodávají drogy. Čečenci pak patří k nejnásilnější skupině a nad oblastmi, kde jich žije větší počet, se snaží vždy převzít kontrolu, bez ohledu na to, kdo tyto lokality třeba i dlouhé roky ovládá.

Několik mužů bylo zraněno při násilné konfrontaci mezi dvěma skupinami cizinců ve Wiener Neustadt. Padly také výstřely. Vlakový provoz byl na krátkou dobu zastaven.

V den Zjevení Páně byla na vlakové nádraží přivolána státní policie. Dvě skupiny po deseti migrantech se dostaly do boje. Tři invazisté byli zraněni, jeden z nich vážně. Podle policie bylo vypáleno několik výstřelů. Byly také použity nože. Incident eskaloval do takové míry, že vlaková doprava musela být zastavena.

Podezřelí – Syřané, Čečenci a několik dalších cizinců – utíkali všemi směry. Policistům se však podařilo několik mužů dostihnout a zatknout

Podle policie byla situace rychle pod kontrolou, policisty ani další kolemjdoucí obě skupiny neohrozily. Zatčení jsou v současné době vyslýcháni a vyhodnocují se sledovací videa.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakousko: Kvůli bitvě mezi Čečenci a Syřany musela být zastavena vlaková doprava

  1. Pochopiteľne, dôvodom konfliktu mohlo byť aj odlišné vyznanie /Čečenci sú sunniti, zatiaľ čo mnohí Sýrčania nie/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout